Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canlarım nasılsınız
ben şimdi psikoloğumdan geldim süperim :))
dün akşam çok ağladım test negatifti yine sinir oldum
birde insülin değerimde tam üst sınırda çıktı onu sıkıldım
ama ağlamak iyi geldi bugün çok iyiyim
adetin 3.günü doktora gticem inşallah iyi olcak
hatta belki ikiz olur :))

İyi olmana çok sevindim canım...Rabbim çok büyüktür canım inşallah bu dr. sana iyi gelir ve klomenle ikizlere hamile kalırsın...

değilmi o da var e nolacak peki e ben incir kürü yapmıştım yumurta kalitesini artırıyormuş o ayda hamile kaldım kimyasal gebelik geçirdim en iyisi hiçbişey kullanmamak
valla ne bileyim bilmiyorumki...rabbim ayarlıyordur herhalde canım bizim için iyi olanı o bilir

canım valla çok kötü bir şey yumurtlamamak
sen ilaç kullanıyormusun yani klomen gibi
yumurta elde ediliyormu merak ediyom sanırım bende bu ay kullancam

canım psikolog çok iyi geliyor
ben ilk seansta ağlamaktan konuşamadım
rüyada ağlamak iyidir
inşallah hep birlikte sevincez çok sabrettik sonu iyi olcak :saruboceq:

canım ilaçsızda yumurtluyom ben sorun orada çatlamıyo eşten dolayı ve benim stresimden dolayı şimdi progestan kullanıyorum bi tek

slm kızlar nasılsınız?bu ay ateş ölçme yöntemini kullanmadığım için adet tarihimi vermedim ama sizi takip ediyorum.arada girip bakıyorum kimler neler yapmış diye.insan merak ediyo.beni sorarsanız artık umudumu yitirdim normal yolla olmayacak anladım bayramdan sonra aşılama için gidip konuşucaz.inşallah ondanda elim boş dönmem.
Welcome cım çok tebrik ederim çok sevindim senin adına.Allah en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli kavuştursun seni bebeğine.
özlemcim sende tüp bebeğe başlamışsın hayırlı olsun.inşallah herşey gönlünce olur.
ronya canım bende senin gibi psikolağa gidiyordum antideprasan kullandım 8 ay.o dönemde çok iyiydim.sonra ilacı bıraktım şimdi yine kötüyüm.ama ilacıda uzun süre kullanınca bırakamıyosun diye doktorum erken bıraktırdı bide hamile kalırsam bebeğe zarar vermesin diye.ama bu gidişle tekrar başlıycam sanırım.
hilalcim lütfen üzülme bak bana 7 senelik evliyim hala kucağım boş.bizim gibi acı çekenleri düşün ve kendini teselli et.

slm kızlar nasılsınız?bu ay ateş ölçme yöntemini kullanmadığım için adet tarihimi vermedim ama sizi takip ediyorum.arada girip bakıyorum kimler neler yapmış diye.insan merak ediyo.beni sorarsanız artık umudumu yitirdim normal yolla olmayacak anladım bayramdan sonra aşılama için gidip konuşucaz.inşallah ondanda elim boş dönmem.
Welcome cım çok tebrik ederim çok sevindim senin adına.Allah en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli kavuştursun seni bebeğine.
özlemcim sende tüp bebeğe başlamışsın hayırlı olsun.inşallah herşey gönlünce olur.
ronya canım bende senin gibi psikolağa gidiyordum antideprasan kullandım 8 ay.o dönemde çok iyiydim.sonra ilacı bıraktım şimdi yine kötüyüm.ama ilacıda uzun süre kullanınca bırakamıyosun diye doktorum erken bıraktırdı bide hamile kalırsam bebeğe zarar vermesin diye.ama bu gidişle tekrar başlıycam sanırım.
hilalcim lütfen üzülme bak bana 7 senelik evliyim hala kucağım boş.bizim gibi acı çekenleri düşün ve kendini teselli et.

Sağol canım benim...Rabbim sanada versin...Peki canım 7 seneden beri kucağım boş yazmışsın...Hiç korunmadın mı...

7 senede hiç mi dr gitmediniz sorun neydi cnm üüzlme 7 senedir uğraşıyomusun kaç yıllık evlisin
o ilaçlara başladınmı kopamassın keşke konuşarak halletmeye çalışsan bişeyler yapsan sanırım çalışmıyosun??

Sağol canım benim...Rabbim sanada versin...Peki canım 7 seneden beri kucağım boş yazmışsın...Hiç korunmadın mı...

ilk sene doğum kontrol hapı kullandım sonra bıraktık 1 senede uğraşmadım zaten istemiyorduk.ama 5 senedir uğraşıyorum.

canım benim eşimin spermleri iyi değil eltilerimin bebeklerine bakar kalıyorum bu ne demek benim için içim acıyor artık senin durumunda iyi değil Allah hepimize sabır versin ne diyeyim Allah hiç kimseyi evlatlarıyla sınamasın

ilk sene doğum kontrol hapı kullandım sonra bıraktık 1 senede uğraşmadım zaten istemiyorduk.ama 5 senedir uğraşıyorum.

yaşın kaç cnmcım 5 senedir uzun olmuş evet yormuşturr

ama allahtan ümit kesilmez

eşin tahlıl sen tahlıl yaptırdınmı neler var sorunsuz mu???

7 senede hiç mi dr gitmediniz sorun neydi cnm üüzlme 7 senedir uğraşıyomusun kaç yıllık evlisin
o ilaçlara başladınmı kopamassın keşke konuşarak halletmeye çalışsan bişeyler yapsan sanırım çalışmıyosun??

yok çalışmıyorum ve evde oturarak dahada çok kafayı yiycem sanırım.antideprasanları kullandım ama bıraktım çok şükür.ama onları içerken gayet rahattı kafam psikolojim iyiydi şimdi herşey yine kötü.
doktora gitmez olurmuyuz gitmediğimiz doktor kalmadı.2.5 sene önce endometriozisten ameliyat oldum.5 ay önce pkodan laparoskopi oldum.ilaçlar otlar doktorlar herşeyi denedim.ama yok olmuyor naparsam yapayım fayda etmiyor.bayramdan sonra bide aşılamayı deniycem bakalım onunda tutacağını sanmıyorum ama napıyım başka çarem yok.

yaşın kaç cnmcım 5 senedir uzun olmuş evet yormuşturr

ama allahtan ümit kesilmez

eşin tahlıl sen tahlıl yaptırdınmı neler var sorunsuz mu???

her türlü test yapıldı canım eşimde sorun yok sorun bende.sürekli kistlerle uğraşıyorum.hormonlarım bozuktu o düzeldi biraz.endometriozisler temizlendi pko temizlendi.doktorum şu an hiçbir sorunumuzun olmadığını söylüyor.laparoskopiden sonra 6 ay içinde kalırsın büyük ihtimal dedi ama 5 ay oldu hala bişey yok.

her türlü test yapıldı canım eşimde sorun yok sorun bende.sürekli kistlerle uğraşıyorum.hormonlarım bozuktu o düzeldi biraz.endometriozisler temizlendi pko temizlendi.doktorum şu an hiçbir sorunumuzun olmadığını söylüyor.laparoskopiden sonra 6 ay içinde kalırsın büyük ihtimal dedi ama 5 ay oldu hala bişey yok.

belki olur allah ol dedimi olur sen üzülme allah sabır versin sanada cnm

yaşın kaç???

o zaman olur canım hiç üzülme inş. sonucunmuz güzel olucak

X