Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Bende ekledim tablomu bundanda kusur kalmayayım bari...

Kızlar ben bugün biraz geç olacak ama hatim için Kuran-ı Kerim e başlamak istiyorum...Yalnız kendim okumaya kalkarsam 30 cüz bayrama kadar zor biter...Onun yerine internette buldum oradan hoca sesle okusa ben gütsem olur dimi...

sevgili arkadaşlar benim iki gündür ağzımda tat bozukluğu var içtiğim ilaçtanda olabilir tabi
bugün doktorun istediği açlık tokluk insülün testini yazdırdım bide yanında
b-hcg :dance:
bugün dpo 9.gün çıkarmı kızlar
yarın baktırmayı düşünüyom
çıkcağını bilsem bugünde yaptırırımda çıkmaz herhalde bilmiyorumkismile

MELEKCİM saol cnm inşallh dediğin gibi bana çifte bayram olur sen neler yapıosun yazın hiç giremedim tatildeydim sen hep aynıydı regl günlerimiz hala aynımı benim 4.gunu reglımın:))
EMEL cim büyütmüşssüm oğlanı maaşalahh az kalmış çok şükür :))
JULİA tatildemisin yoksun hiç iremden hiç haber varmı onuda merak ediyorum hiç girmemiş gözüküo profilden..
HİLAL senden nbr cnm ameliyat olmuştun en son senden de güsel haberler beklıorum cnm

sevgili arkadaşlar benim iki gündür ağzımda tat bozukluğu var içtiğim ilaçtanda olabilir tabi

yarın 10.gün belli olur büyük ihtimalle canım hadi hayurlısı bakalım:)))))

Rabbim büyüktür canım sen yaptır...Bir yerde 9 gün varken idrarda yapılan testlerde çıktığını okudum yapanlar vardı kanda neden çıkmasın hem tablon maşallah...

ronyacığım hoşgeldin güzelim...bende seni bekliyordum sabahtan beri...rüyamda gördüm seni...bana yazmışsın "duruşah allah razı olsun senden"diye ...bende sana neden öyle söyledin diyorum...sende ovülasyon günümü söyledinye eğer sen olmasaydın kaçıracaktım diyorssun...ayyy yoksa kız hamilemisin yaaaa...ne zaman çıkacak sonuçlArın

Rabbim büyüktür canım sen yaptır...Bir yerde 9 gün varken idrarda yapılan testlerde çıktığını okudum yapanlar vardı kanda neden çıkmasın hem tablon maşallah...

canım 9 gün var değil
dpo 9 gün yani 5 gün var
çıkarmı acaba bilmiyorumkismile

ronyacığım hoşgeldin güzelim...bende seni bekliyordum sabahtan beri...rüyamda gördüm seni...bana yazmışsın "duruşah allah razı olsun senden"diye ...bende sana neden öyle söyledin diyorum...sende ovülasyon günümü söyledinye eğer sen olmasaydın kaçıracaktım diyorssun...ayyy yoksa kız hamilemisin yaaaa...ne zaman çıkacak sonuçlArın

kız ne güzel rüya görmüşün opuyorumnanaktan
yaptırmadım daha ama yaptır deyin hemen bi koşu yaptırır gelirim
bugün 9.gün

özlemcimm direk tüp bebeğemi karar verdiniz aşılama neden düşünmediniz canımm
ayy hayırlıı olsun şimdiden aynı zamanda başlıyoruz bakalım ama senin daha çok şansın var hadii bakalımm cnm tatildeyken hep ara ara geldiniz aklıma melek sen ronya hilal julia irem emel neler yapıolar acaba diye:))çok sevindim cnm ınsan rahatlıo demii başlayınca tedaviye

Canım bizim spermde sorun olduğundan direkt tüp bebek düşündük aşılama ile zaman kaybetmek istemedim bir de biliyorsun benim sorunlarımı :) her ikimizede hayırlı olur inşallah tedavilerimiz inanılmaz rahatım 2 aydır ve önceki ay sanırım kimyasal gebelik geçirdim ben değer yüksekti ve ilk kez 5 gün gecikmeli regl olmuştum.

kızlar yarın sabah açlık insülün yaptırcam ya
onuda yarın baktırayım şuan işyerinde ortam pek uygun değil

Canım bizim spermde sorun olduğundan direkt tüp bebek düşündük aşılama ile zaman kaybetmek istemedim bir de biliyorsun benim sorunlarımı :) her ikimizede hayırlı olur inşallah tedavilerimiz inanılmaz rahatım 2 aydır ve önceki ay sanırım kimyasal gebelik geçirdim ben değer yüksekti ve ilk kez 5 gün gecikmeli regl olmuştum.

en iyisi aslında canım bende sırf vicdanımı rahatlatıyorum iştedenemedik demeyelim diye aşılamada çok şansımız yok ama işte kaç yumurta olusacak kaç gunde oluşlacak en azından bıraz ön bilgi gibi olacak sonra eğer kist olmazsa diğer ay bizde direk tüp bebeğe geçicez ama yinede heyecanlıym çok umudum olmasada aşılamadan kendimi tanıcam diyorum ayy güsel haberlerini bekliyorum cnm işte sperm sorunu olunca cnm gebelik oluşsada ya kimyasal oluo yada düşüo en iyisi tüp çunku onlar en sağlıksını seçiolar..

cnm inş çıkmıştır zaten dr sana ne demişti bi ialç verdi bebekse regl olmassın dedi ve sen hala olmadın inşşş bence hamılesin sen cnm güzel haberlerle gel inş bize

cnm inş çıkmıştır zaten dr sana ne demişti bi ialç verdi bebekse regl olmassın dedi ve sen hala olmadın inşşş bence hamılesin sen cnm güzel haberlerle gel inş bize

canım ilacım daha bitmediki
ben ağzımdaki tuhaf tat değişikliğinden dolayı acamı dedim
içtiğim ilaçtanda olabilir tabi
yarın yaptırcam hayırlısı olsun

İnşallah canım yaa Medicana beylikdüzü istanbul evime çok yakın hemde doktorum aynı değişmeyecek tüp bebek uzmanıydı zaten doç. dr. hastanede çok iyi

ne güzel benim öyle bir alternatifim yok malatyaya gidip gelicem malesef

özlemcimm direk tüp bebeğemi karar verdiniz aşılama neden düşünmediniz canımm
ayy hayırlıı olsun şimdiden aynı zamanda başlıyoruz bakalım ama senin daha çok şansın var hadii bakalımm cnm tatildeyken hep ara ara geldiniz aklıma melek sen ronya hilal julia irem emel neler yapıolar acaba diye:))çok sevindim cnm ınsan rahatlıo demii başlayınca tedaviye

MELEKCİM saol cnm inşallh dediğin gibi bana çifte bayram olur sen neler yapıosun yazın hiç giremedim tatildeydim sen hep aynıydı regl günlerimiz hala aynımı benim 4.gunu reglımın:))
EMEL cim büyütmüşssüm oğlanı maaşalahh az kalmış çok şükür :))
JULİA tatildemisin yoksun hiç iremden hiç haber varmı onuda merak ediyorum hiç girmemiş gözüküo profilden..
HİLAL senden nbr cnm ameliyat olmuştun en son senden de güsel haberler beklıorum cnm

burdayım tatlım sen nerelerdesinn ameliyat oldum şimdide bebiş çalışmalarına başladık hayırlısı artık sen neler yapıyosun nasılsın

canım sen eşimde sperm sorunu var demişsin morfolojidenmi bahsediyorsun :uhm:

X