Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet canım hemde çoooooook erken...dedimya herkesin tablosu var benimde canım çekti koydum...canım benim seninde çok az kalmış yaaa...rabbim yardımcın olsun...
amin canım inşallah hayırlısıyla doğururm kucağıma alırım inşallah
merhaba herkese ,,,,

1.gun: 36,8..(regl,lekelenme)
2.gun :36,4..(leke)
3.gun :36,4..regl
4.gun :36,4..regl
5.gun:eek:lcmedim
6.gun :36,2..regl
7.gun :36,3..regl
8.gun :eek:lcmedim
9.gun :36,3..regl(leke)
10.gun:36,4..regl
11.gun:36,4..regl bitti...
12.gun:36,4..:hulya:
13.gun:36,4..:hulya:
14.gun:36,5..
15.gun:36.3..:hulya:
16.gun:36,5..:hulya:

ates yukseliyo galiba,dun yumurtladigmii tahmin ediyorum,sizce,,,,

doğru tahmin bugünü kaçırma hatta yarını da

ay bugün yakı yapıştırdım yaktı yaktı yaktı ayyyyyyyy akannehir ama hoşumada gidiyor valla sıcacık :KK1: sizler ne yapıyonuz kızlar ya bu ateş ölçümününde sahura kalkıyorum ben sonra yatıyorum o zaman ölçüyorum olurmu siz kaçta ölçüyorsunuz

yanlıs anlamısım oruçlu olmanın verdıgı bı dıkkat dagınıklıgı galıba benimde buay reglım 10 gün sürdü normalde 5 günde bıterdı buay bıdeğişiklik var bakalım takıp edıcem 38 gün çok uzun umutlanmışsındır inşaallah bu ay eski haline döner yada bebişin gelir hayırlısıyla bu mübarek ayda ALLAH ım herkezın dualarını kabul etsin bu harika duyguyu biz özlem çekenlerede tattırsın. AMİNNN:Saruboceq:
canım umutlandım tabii.ama zaten kanda pozitif çıktı...ama düşük bir değer...17miydi neydi...sonra 2 gün sonra tekrar yaptırdık aynı duruyordu benim değer zaten ardından regl oldum...bu ayda 8 çıktı kandaa...yani yine kimyasal...bu 4. oldu 1 yıl içinde...

tamam tatlım dikkat et kendine geçmiş olsun yine gel özletme kendini öpüyorummm opuyorumnanaktan

sagol canım sende kendine iyi bak geldim yine..

Kızlar avatarıma bakın eşim gelirken test aldı enson yaptığım test...Şimdi rahatladım...

maşallah welcome yazdıgım yazıyı görmedin sanırım çok sevindim allahım saglıkla sıhatle kucagına almayı nasip etsin inşallah keseyide kalp atışlarınıda duyarsın arkadaşım ...tebrikler...

Melekcim hayırlı olsun uğur getirsin eviniz size inşallah.

amin özlemcim inşallah..

canım öncelikle evin hayırlı uğurlu olsun güzel müjdeli haberler al hep o evde
ayrıca çok geçmiş olsun kendini özletme gel sık sık

ooooooo maşşallah :nazar:
kız ikiz falan olmasınmı 13.gün yaptığın test bile çok belirgindi
kocişkon nasıl yere göğe sığmıyordu eminim

canım ölçmeye devam et
ilşki olduğu günleri birde akıntı durumunu belirt uzayan akıntı gibi
birde dil altından hep aynı saatte ölçüyorsun

amin inşallah ronyacım sagol canım ramazanya pek giresim gelmiyor oruca alışamadım daha...

şekerler ben geldimmm
bugun ilk puregon iğnemi oldumm perşembe kontrolum bvar bakalım kaç yumoş oluşacak çok merak edıyorumm..
julia nerdesinn inşallah senin gibi ikiz olurr hoşş tkinede razıyım:))))))))
sizden nbr bakalımm

umutcum tedavin hayırlı olsun canım inşallah bayramda hediyen gelir canımbenim ...

hamilelerin ateş tablosu diye bir topik vAR kızlar oraya bakın

emelcim nasılsın canım yigenim nasıl keyfi yerindemi ..

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl
3.gün…36.2…………..1 Ağustos….regl
4.gün…36.5…………..2 Ağustos….regl
5.gün…36.4…………..3 Ağustos….regl
6.gün…*****………….4 Ağustos….regl ölçemedim
7.gün…36.3…………..5 Ağustos
8.gün…*****…………..6 Ağustos ölçemedim
9.gün…*****…………..7 Ağustos ölçemedim
10.gün…*****…………..8 Ağustos ölçemedim/ çalışma***
11.gün…*****…………..9 Ağustos ölçemedim/ çatlatma iğnesi
12.gün…36,4…………..10 Ağustos çalışma***
13.gün…36,5…………..11 Ağustos--- 1 saat geç ölçüldü
14.gün…36,5…………..12 Ağustos çalışma***
15.gün…36,9…………..13 Ağustos
16.gün…36,6…………..14 Ağustos çalışma ***
17.gün…36,9…………..15 Ağustos çalışma***
18.gün…36,9…………..16 Ağustos
19.gün…37,0…………..17 Ağustos
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek:

hissedigin kasık agrısı akıntı falan varmıydı bana sanki 12 13 gün çatlamış gibi geldi..

merhaba herkese ,,,,

1.gun: 36,8..(regl,lekelenme)
2.gun :36,4..(leke)
3.gun :36,4..regl
4.gun :36,4..regl
5.gun:eek:lcmedim
6.gun :36,2..regl
7.gun :36,3..regl
8.gun :eek:lcmedim
9.gun :36,3..regl(leke)
10.gun:36,4..regl
11.gun:36,4..regl bitti...
12.gun:36,4..:hulya:
13.gun:36,4..:hulya:
14.gun:36,5..
15.gun:36.3..:hulya:
16.gun:36,5..:hulya:

ates yukseliyo galiba,dun yumurtladigi tahmin ediyorum,sizce,,,,,

yarın daha net olur sen çalışmaları aksatma devam...

Melekcim hoşgeldin nasıl oldun?Hilalcim sende hoşgeldin nasılsın?

kızlar yarınn ben dr. gidiyorum kısmetse çok heyecanlıyım yaaa

canım umutlandım tabii.ama zaten kanda pozitif çıktı...ama düşük bir değer...17miydi neydi...sonra 2 gün sonra tekrar yaptırdık aynı duruyordu benim değer zaten ardından regl oldum...bu ayda 8 çıktı kandaa...yani yine kimyasal...bu 4. oldu 1 yıl içinde...
insan her ay umutlanıyor dımı üzülme canım hayırlısı olsun benimde bua bu ay denemediğim şey kalmadı yakı yapıstırdım preseed kullanıyorum bı hayıt suyu içmeye başladım bı meryem suresını okuyorum rabbim hayırlısını versın herşeyıin bu bu bereketin bollaştığı ayda allah ım evlet rızkınıda nasip etsin AMİNNN...:ecrin_bebek:

sagol canım sende kendine iyi bak geldim yine..

maşallah welcome yazdıgım yazıyı görmedin sanırım çok sevindim allahım saglıkla sıhatle kucagına almayı nasip etsin inşallah keseyide kalp atışlarınıda duyarsın arkadaşım ...tebrikler...

amin özlemcim inşallah..

amin inşallah ronyacım sagol canım ramazanya pek giresim gelmiyor oruca alışamadım daha...

umutcum tedavin hayırlı olsun canım inşallah bayramda hediyen gelir canımbenim ...

emelcim nasılsın canım yigenim nasıl keyfi yerindemi ..

hissedigin kasık agrısı akıntı falan varmıydı bana sanki 12 13 gün çatlamış gibi geldi..

yarın daha net olur sen çalışmaları aksatma devam...

hoşgeldin tatlışımmmmmm nasılsın bakiiim opuyorumnanaktan

Melekcim hoşgeldin nasıl oldun?Hilalcim sende hoşgeldin nasılsın?

kızlar yarınn ben dr. gidiyorum kısmetse çok heyecanlıyım yaaa

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür sen nasılsın nereye gidiyosun :gitme:

insan her ay umutlanıyor dımı üzülme canım hayırlısı olsun benimde bua bu ay denemediğim şey kalmadı yakı yapıstırdım preseed kullanıyorum bı hayıt suyu içmeye başladım bı meryem suresını okuyorum rabbim hayırlısını versın herşeyıin bu bu bereketin bollaştığı ayda allah ım evlet rızkınıda nasip etsin AMİNNN...:ecrin_bebek:
amiiiiiiiiiiiiin inşallah..dualarında bizleride unutma güzelim...bende adetimimn bitmesini bekliyorum yakı yapıştırmak için..meryem suresini hergün mü okuyosun...bende başlayayım olmazsaççok iyi bilmiyorum ama annemle okuruz

aabeyazmelek akıntımı anlayamadım canım bence hergünüm gayet kuruydu :kedi: ama 12-13. günlerde kasıklarımda ağrı oldu.

ay bugün yakı yapıştırdım yaktı yaktı yaktı ayyyyyyyy akannehir ama hoşumada gidiyor valla sıcacık :KK1: sizler ne yapıyonuz kızlar ya bu ateş ölçümününde sahura kalkıyorum ben sonra yatıyorum o zaman ölçüyorum olurmu siz kaçta ölçüyorsunuz

:KK1: bebek için denemediğimiz yol kalmadı canım ya :) bende sahura kalkıyom yatıyom saat 07:15de ölçüyom ateşimi tatlım.

amiiiiiiiiiiiiin inşallah..dualarında bizleride unutma güzelim...bende adetimimn bitmesini bekliyorum yakı yapıştırmak için..meryem suresini hergün mü okuyosun...bende başlayayım olmazsaççok iyi bilmiyorum ama annemle okuruz
hergün okuyamıyorum canım yetişmiyor 98 ayet bende çok iyi değilim yavaş yavaş okuyorum 41 meryem 41 yasin suresi okuyalım hayırlı evlatlar içinhep birbirimiz için dua edelim bu insanın kalbınde acayip bi ateş gibi rabbim hiç biduayı geri çevirmez umutsuzluga kapılmayalım..:Saruboceq::ecrin_bebek:

:KK1: bebek için denemediğimiz yol kalmadı canım ya :) bende sahura kalkıyom yatıyom saat 07:15de ölçüyom ateşimi tatlım.

evet canım valla öyle çok çabalar harcıyoruz inş. boşa çıkmaz bende öyle yapayım

hilal bende gece yapcaktım korktum eşim dayanamazsın yakar dedii çok mu yakıyooo

sabah eşim yapıştırdı yakıyı çok yakmıyo sadece sıcak tutuyo oda hoşuma gidiyo valla kaydirigubbakcemile3 sen bir dene istersen dayamazsan çıkartırsın ama gerçekten çok yakmıyo dayanılmayacak gibi değil bence

hoşgeldin tatlışımmmmmm nasılsın bakiiim opuyorumnanaktan

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür sen nasılsın nereye gidiyosun :gitme:

Ben çok iyiyim şükürler olsun hilalcim.Tedavi için doktora gidiyorum canım yarın başlıyoruz mikroenjeksiyon için inşallah :)))

X