Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ayyy welcome çok heyecanlı valla dışarıda olacağım çok merak edicem

ZEYNEP4 ben anlamadım test mi yaptın...Senin daha gününe vardı ama dimi...Şimdi bebiş var mı yok mu...

ZEYNEP4 ben anlamadım test mi yaptın...Senin daha gününe vardı ama dimi...Şimdi bebiş var mı yok mu...

bende anlamadım sabah yaptım test tarihim salı günü bugün 5. günüm sabah evde yaptım çok silik çıktı böle ışığa bakıncı görünüyordu
yarın yine yapıcam

Bende çok heyecanlıyım canım...Biraz idrarımı tutayım gönderecem herifi eczaneye...Ben korkuyorum ama...Ya yoksa diye ama bu ateşe görede ne bilem ya...

canım varsa bugün çıkar bencede test yapabilirsin
hayırlı haberler olur inşallah

Kızlar saat 8:30 beri idrarımı tuttum su içmedim fazla ama herifi uyandıramadım kıyamadım ve tuvaletimi yaptım...Şimdi yine tutalım bakalım zaten 4 saate kadar kesin uyandırırım...

kız welcome niye yaptın
valla sabırlısın ben olsam bir koşu hemen gider alırdım

Nasıl gideyim ya evde kaynata var kayınvalide var eşim evde fosur fosur uyuyor desem markete gidecem aşağıda büfemiz var zaten kayınpeder ben alır gelirim der o nedenle çıkamıyorum anca eşimin uyanması...

duruşah senin durumun içinde ancak kan testi kesinlik verir,ateşine için artık yorum yanlış olur.

welcome valiz hazırlamay gidiorum akşam uğrayıp bakacam ,inş pozitif görecez,sonra kocan da evdeyken hemen kan testine gidin ama,kesinleştir daha iyi.

Nasıl gideyim ya evde kaynata var kayınvalide var eşim evde fosur fosur uyuyor desem markete gidecem aşağıda büfemiz var zaten kayınpeder ben alır gelirim der o nedenle çıkamıyorum anca eşimin uyanması...

canım o zaman beklicez hep birlikte senin kocişin uyanmasını

Tamam JULİA iftara kadar kesin yapacağım ama kan testi için bişey diyemem...Çıkarsa pozitif ama bizim herif gider belki hemen...

Bende çok heyecanlıyım canım...Biraz idrarımı tutayım gönderecem herifi eczaneye...Ben korkuyorum ama...Ya yoksa diye ama bu ateşe görede ne bilem ya...

bekliyorum tatlım bende sabırsızlıkla kaydirigubbakcemile3 benim evde her daim testim mevcuttur sempatiksalakcinni geçen aydan hazır ediyorum sempatiksalakcinni psikopatlaştım iyice sempatiksalakcinni

bekliyorum tatlım bende sabırsızlıkla kaydirigubbakcemile3 benim evde her daim testim mevcuttur sempatiksalakcinni geçen aydan hazır ediyorum sempatiksalakcinni psikopatlaştım iyice sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

son cümlenden iiççbişeycik anlamadım vallaa.. baya düşük bi cümle olmuş akannehir

Canım demek istedim ki...Saat 5 ten sonra devlet çok zor bakar bizde sağlık ocakları kapalı açık olsada kan testi yapmıyorlar özelde uzak biraz belki özele götürür demek istedim...Çoook heyecanlıyım ya...

bende anlamadım sabah yaptım test tarihim salı günü bugün 5. günüm sabah evde yaptım çok silik çıktı böle ışığa bakıncı görünüyordu
yarın yine yapıcam

çok erken yapmışsın testi.. biliyorum sabırsızlanıyoruz ama sonradan hayal kırıklığı yaşamak çok kötü bişey.. ben bunu çok kez yaşadım..

X