Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nihal 12.gün olabilir dikkat et yarın da ateşin düşmezse yumurtlama olmuş olabilir çalışmaya devam et ben ce

niyeymiş kız zaten misafirim vardı ondan giremedim dün gittiler
dünde ara ara girdim çok takılmadım
artıkın burdayım hemen küsmeyin
lovelicim hoşgeldinnn olabilir ben dün hissettim ıslaklık vardı bu gunde kasıklarda hafıf hafıf ağrı var

niye takmıyım aşkolsun yıllardır burdayım 2008den beri bırakmadım topiği şimdi mi bırakacam
insanların işleri olur yazacak enerjileri olmaz kafaları yoğundur hemen tepki vermek kırılmak doğru mu sence
aklından şu geçmiştir hamile ya bizi anlamıyor
ama öyle değil okuduğum hiçbir topiği bırakmadım yazamadığım olur ama bırakmadım
ben yardımcı olamasam da julia var hilal var melek var
ama ben asla bu kadar çabuk karar vermezdim durucum çok peşin hüküm vermişsin ben de buna üzüldüm

bana da 12.gün gibi geldi canım bekleyelim bakalım

40.gün yumurtlamışsın değil mi ronya anlamadım grafiği yav

yumurtlama olmamış canım ama yakın çalışmaya devam canım

daah yumurtlama için erken duru ama çalışmalara başlagün aşırı içerde her daim asker bulunsun
daha çalışmalara başlayamam güzelim adetliyim...biterbitmez başlıcam...şu senin bal poleni yiyorum...sen onun günde sadece bir tatlı kaşığımı yiyordun...yoksa her öğünmü yiyordun...ben aklıma geldikçe yiyorumda...zararı olurmuki...

niye takmıyım aşkolsun yıllardır burdayım 2008den beri bırakmadım topiği şimdi mi bırakacam
insanların işleri olur yazacak enerjileri olmaz kafaları yoğundur hemen tepki vermek kırılmak doğru mu sence
ama öyle değil okuduğum hiçbir topiği bırakmadım yazamadığım olur ama bırakmadım
ama ben asla bu kadar çabuk karar vermezdim durucum çok peşin hüküm vermişsin ben de buna üzüldüm
haklısın canım...özürdilerim ama o dediğin yemin ederim hiç gelmedi aklıma...hamile olupta bizi anlamadığın hiç aklıma gelmedi güzelim...opuyorumnanaktanüzüntün geçsin hadiii

ben aç karna sabahları çay kaşığı yiyordum tatlı kaşığı da olur
günde bir defa yiyordum aç karna daha tesirli olur bence
ben balı da poleni de ayrı ayrı aldım öyle kullandım çoğu arkadaşkarışım larak aldıo da olur
hatta bir arkadaş bu ay ondan yedi ilk yediğinde faydasını y
gördü devam etmedi sonra yine yedi şimdi hamile

Ateş tablom

03.08.2010 1.gün 36,3
04.08.2010 2.gün 36,3
05.08.2010 3.gün 36,2
06.08.2010 4.gün 36,3
07.08.2010 5.gün 36,5
08.08.2010 6.gün 36,5
09.08.2010 7.gün 36,5
10.08.2010 8.gün 36,4
11.08.2010 9.gün 36,4
12.08.2010 10.gün 36,7
13.08.2010 11.gün 36,6

julia loveli duruşah günaydın kızlar şu yumurtlama meselemle ilgilenebilirmisiniz lütfen

Henğz yumurtlama görünmüyor.3 gün geçsin ona göre değerlendirelim canım.Hergün çalışın bence akıntınıda takip et

ya bu arada bugün benim ateş yine 36.8e çıktı...adet döneminde hiç görmedim ben bu ateşi
27.gün…36.8…………..09 ağustos…leke
28.gün…36.8…………..10ağustos…
29.gün…36.8…………..11ağustos…leke
01.gün…36.6…………..12ağustos…regl
02.gün…36.8…………..13ağustos…regl
genelde 36.5-36.4 olurdu...
1.gün…36.5………….. .14tem….regl
2.gün…36.5……………15Tem…regl
3.gün…36.5……………16Tem…regl
4.gün…36.5……………17Tem…regl
5.gün…36.3……………18Tem…regl
6.gün…36.3……………19Tem…regl
7.gün…36.3……………20Tem…regl
8.gün…36.4……………21tem
bu gibi...

Duruşah her ay aynı olmaz ateşimiz farklılıklar gösterir genelde.

Son düzenleme:
ben balı da poleni de ayrı ayrı aldım öyle kullandım çoğu arkadaşkarışım larak aldıo da olur
karışımı banada yazarmısın tatlım. bende yapayım

:nazar:ağustos ateşlerim :nazar:
01/08 1.gün 36.2 regli
02/08 2.gün ölçmedim
03/08 3.gün ölçmedim
04/08 4.gün 36.4
05/08 5.gün 36.4
06/08 6.gün 36.5
07/08 7.gün 36.4
08/08 8.gün 36.4 çalışma
09/08 9.gün 36.4
10/08 10.gün 36.4
11/08 11.gün 36.5 çalışma
12/08 12.gün 36.4
13/08 13.gün 36.7

canım hergün çalışın 1-2 güne belli olur yükselişlere göre çatlayıp çatlamadığı

bende ayrı ayrı aldım...sabah ve akşamları aç karnına birer tatlı kaşığı yutuyorum arkasından da su içiyorum..haa 1 tatlı kaşığıda ezilmiş çörekotu yutuyorum...inşallah banada faydası olurda daha fazla beklemem yaaa...şu ramazan mübarek günde şurafaki herkes hamile kalsa ne güzel olur allahımmmm

Merhaba Arkadaşlar
Kürü bu ay bende kullandım. Reglin 2. günü başlanıp 11. günü bırakılıyor. Bal, polen, çörekotu (iyice ezilmiş) ve tarçın karıştırıp, sabah aç karnına ve gece yatarken 1 çay kaşığı yiyorsunuz. Çörekotunu kendiniz ya da eşiniz ezsin. Ezilmiş almayın. içinde uçucu yağlar olduğu için hemen karıştırılması gerekiyormuş. Şifa olur inşallah herkese

sen ne tatlıısn güzel hamiş ya :nazar::nazar::nazar:

ronyacıığım benim durumumla ilgili bişey söylemeyecekmisin canım

canım ateşin hala yüksek seyrediyor istersen kanda tekrar baktır sen bilirsin

40.gün yumurtlamışsın değil mi ronya anlamadım grafiği yav

valla karmakarışık demi ama dediğin gibi 40.gün :))

loveli canım bende yumurtlamadan bir kaç önce bal arı sütü polen yemeğe başladım hiç yumurtlama olmayacak bir zamanda yumurtlama oldu sanırım faydasını gördüm en azından boş geçecek ayda yumurtlama oldu

bende ayrı ayrı aldım...sabah ve akşamları aç karnına birer tatlı kaşığı yutuyorum arkasından da su içiyorum..haa 1 tatlı kaşığıda ezilmiş çörekotu yutuyorum...inşallah banada faydası olurda daha fazla beklemem yaaa...şu ramazan mübarek günde şurafaki herkes hamile kalsa ne güzel olur allahımmmm

arkadaşlar ben bir kaç ay önce bal tarçın çörek otu yemiştim ve o aydan sonra 35 günde bir olan adetlerim 50 günlere kadar dayandı ve o zamanlar kistim yoktu
en son gittiğimde biliyorsunuz doktor polikistik görüntü var dedi
sanırım hormonlarımı bozdu bir kaç yerdede okudum yumurtaları fazla büyütüp çatlayamamasına neden olabiliyormuş
canım been bal arı sütü poleni gde bir satıcı var organik ürünler satıyor ondan aldım acayip memnunum almak isteyenlere tavsiye ederim.

Merhaba Arkadaşlar
Kürü bu ay bende kullandım. Reglin 2. günü başlanıp 11. günü bırakılıyor. Bal, polen, çörekotu (iyice ezilmiş) ve tarçın karıştırıp, sabah aç karnına ve gece yatarken 1 çay kaşığı yiyorsunuz. Çörekotunu kendiniz ya da eşiniz ezsin. Ezilmiş almayın. içinde uçucu yağlar olduğu için hemen karıştırılması gerekiyormuş. Şifa olur inşallah herkese
ben 1.gün başladım bakalım...12.gün bırakılacakmı yani şimdi

1.gun: 36,8..(regl,lekelenme)
2.gun :36,4..(leke)
3.gun :36,4..regl
4.gun :36,4..regl
6.gun :36,2..regl
7.gun :36,3..regl
9.gun :36,3..regl(leke)
10.gun:36,4..regl
11.gun:36,4..regl bitti...:hulya:
12.gun:36,4..

buda bugunku durumum....akinti gordum sabah,,,