Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ewet canım geriye dönükmüş...Bir sorun olur mu dedim olmaz dedi dr...

canım rahimimde ters yani geriye dönük ve benim bir çocuğum var korkma herhangi bir problem olmaz

duruşah canım üzülmekle çok haklısın
ama kısmet değilmiş
ayrıca bizlere karşı neden utanıyon biz burda herşyimizi paylaşıyoz
rahat ol bence

eşinde probelem varmı yada sende yumurta kalitesiz olabiliyo bazen sağlıksız sperm bile yumurtayı dölleyebiliyo ve bunun sonucunda düşük yapabiliyoruz sağlıklı embiriyoya hiçbişey olmuyor
canım eşimede baktı dr hiç sorun yok dedi...bende tembelllik varmış...onuda ilaçla destekleyip iğne yapıyoruz işte...evet tamamen sağlıksız döllenme zaten

yalancı çobana döndüm canım yaaa

kızlar ya duphaston adlı ilaç ateş yükselmesine neden olurmu bende ateşim tavan yapınca sevinmiştim hamilemiyim diye

duruşah benim iki kere idrar testi silik çıkmıştı ve arkadaşlarla sevindik kesin hamileyim diye
ama kan testi kocaman negatif
ben o zaman tam yalancı çobanım
takılma lütfen önümüzdeki aylarda gebiş patlaması olcak inşallah

duruşah ne olur bu kadar üzülme bir gün mutlaka tutacak hepimiz anne olucaz ben inanıyorum buna. bu ay kıymetli bir ay açılan ellerin boş çevrilmediği bir ay. allahım sesimizi duyacak ve hakkım ızda hayırlısı neyse inşallah onu verecek.

canım eşimede baktı dr hiç sorun yok dedi...bende tembelllik varmış...onuda ilaçla destekleyip iğne yapıyoruz işte...evet tamamen sağlıksız döllenme zaten
en azından sende tembellik var ve sebebini biliyorsun. doktorlar banada eşimede hiç sorununuz yok dediler bilmediğimiz bir şeyle savaşmaya çalışıyoruz

hiç bilmiyorum güzelim yaaa

canım ya çok üzüldüm.kan değerin kaç çıktıki kimyasal gebelik dediler?bide sen kimyasal gebelik geçirdiğinde adet olduğunda beyaz bi et parçası düşürüyormusun?bende geçen ay öyle olduda çok merak ediyorum acaba bende kimyasal gebelikmi geçirdim diye.

tamam bundan sonra sadece ateşimi ölçüp buraya koyacağım...başka hiç bişey düşünmeyeceğim...rabbim biliyo her şeyin en güzelini...bizler çok aciziz

süpersin duruşahcım kafandan at rahat ol artıktakılma artık herşeye peki bu ay klomen kullandınmı

canım benim ya kendini bu kadar üzme eşinde senin kadar üzülüyordur baksana eve yansıtma herşeyini Allah kızını size bağışlasın 2. side olur mutlaka sabır biraz

neden yalancı olasın hepimiz aynı durumu yaşıyoruz o zaman bizde yalancıyız ne yapalım bazen bu testler bizi yanıltabiliyor olmaz olsun ama oluyor işte

en azından sende tembellik var ve sebebini biliyorsun. doktorlar banada eşimede hiç sorununuz yok dediler bilmediğimiz bir şeyle savaşmaya çalışıyoruz

çok doğru konuşmuşsun valla bide sebepsiz demezlermi bizdede sorun yok 2 tane düşük 2 kimyasal gebelik geçirdim çok yıkıldım ama hala ayaktayım Allah başka dert vermesin yinede hamdolsun diyorum başka dertler var

Kızlar ben çıkıyorum...Yemek hazırlama zamanı ama ilk önce manava gitmeliyim...Akşama gelirim...

duruşah demek ki hayırlı değilmiş
hiç üzülme insan dayanamıor neden diye soruyor ama çok şükür sağlıklısınız olacak elbet

Canım bir çocuğu sevindir veyada bir ihtiyacı olana yardım et...Hem Ramazan Ayı ndayız...

İnşallah canım benim...Sen ne yaptın dr işini...Ramazan dan sonra mı yaptıracaksınız...

Tatlım ben 7 gün sonra yani 21. Günümde hayırlısı ile ilaçlara başlıcam çok heyecanlıyım. Biran önce adet olmak istiyorum :) ama bu ay kafamıza göre takılıyoruz bakalım adet 26 si da olmam gerek bu hayırlı ve bereketli ay da Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inşallah bebeğim inşallah bana dogum gunü hediyesi olacak:Saruboceq:

evet bir keresinde oldu oda bende...8 çıktı canım...geçen ay 17 çıkmıştı...o daha iyiydi:)))

kızlar sorum gerilerde kladı tekrardan sorayım bari :))
duphaston ilaç ateşte yükselme yaparmı bilginiz varmı

evet kafamdan atıyorum artık kızlarrr...evet bir tane var çok şükür rabbim ona uzun ömür versin inşallah...

Durusahcim takdir Allahin hiç uzulme ve artık stres yapma oluruna bırak.ben ateş heyecanına dayanamadihim için ölçmeyi bıraktım :) inşallah hersey güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…