Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nhl beklemedeyiz sana iki tarih vermiştik değil mi ilki yarın diğeri 19.güne göreydi değil mi

merhaba,,ben yeni sayilirim buralarda,anladigim kadariyla tecrubelisin ates konusunda,,,,ben iki aydir klomen kullaniyorum ,igneden sonrada progestan hapi iciyorum 10 gunlik,,,bastan beri atesimi olcmuyorum ama adetime yakin basliyorum ,reg gunume 4 gun var,4,5 gundur atesim 36,7 gibi,bu sabah 36,9 cikti,ama iki saat sonra tekrar olctum 36,5 cikti,progestan hapimi ictim (bugun hap bitiyor)tekrar olctum 36,9 kafami karistirdim yani iyice,bu inis adet habercisi gibi geldi bana ,yukseliste ilactan sanirim,sence,,,,,uzun oldu kusura bakma canim,,,

loveli kan testi yaptırıcam ama korkuyorum ya. idrarda negatifi gördm ya. böyle beklemek te zor ama pazartesiye kadar bekleyeyim diyorum zaten bugün cuma. sana göre ateşim yükselmişmi peki

merhaba,,ben yeni sayilirim buralarda,anladigim kadariyla tecrubelisin ates konusunda,,,,ben iki aydir klomen kullaniyorum ,igneden sonrada progestan hapi iciyorum 10 gunlik,,,bastan beri atesimi olcmuyorum ama adetime yakin basliyorum ,reg gunume 4 gun var,4,5 gundur atesim 36,7 gibi,bu sabah 36,9 cikti,ama iki saat sonra tekrar olctum 36,5 cikti,progestan hapimi ictim (bugun hap bitiyor)tekrar olctum 36,9 kafami karistirdim yani iyice,bu inis adet habercisi gibi geldi bana ,yukseliste ilactan sanirim,sence,,,,,uzun oldu kusura bakma canim,,,
enterasan nasılsın bebeğim

busecim onu ben senin tedirgin olduğun için yazdım hani ebe her gün yapmayın demiş ya ben de böyle yapabilirsin dedim farketmez canım zaten içerde bir sürü asker var yumurtlama ve ertesi askerler sana kalmş hamgisinde rahat edersen uygula içerde asker var

TMM CNM bakalım eşim nasıl olcak akşama kaydirigubbakcemile3 olmazsa cmt akşamı sağol bitanemm yoruyoruzz senii

loveli kan testi yaptırıcam ama korkuyorum ya. idrarda negatifi gördm ya. böyle beklemek te zor ama pazartesiye kadar bekleyeyim diyorum zaten bugün cuma. sana göre ateşim yükselmişmi peki

lovelide yükselmiş dedi diğer sayfada var bende oyle diyorum çünki düşmeye başladımı düşüyo inşşş fatoşşş inşşşşşşşşşşşşşşşşş bebişş

ilk uyandığında ölçtüğün ateş geçerli değil canım 36.9 canım kaç derece ile adet olduğunu bilmediğimden sana yorum yapamam çünkü belki yüksek derecede adet oluyorsundur o yüzden gününün beklemeliyiz

bir derece yüklselmiş canım 36.4ten 36.5 olmuş
sen bilirsin canım
inşallah neşe gibi testte çıkmayıp kan da çıkar

iyiyim fatosum,sizi takip ediyom,bi ordan bi burdan,,,,,sen yarin sabah bi idrar testi daha yap bence ,olmadin ptsi kan ver,bende merak ettim simdi,neler oluyor

loveli,ilk uyandgiinda gecerli degilmi,eee ne zaman olcunce gecerli bu ates,,,regl atesim 36,3 ,36,4 kanamam gelince 36 ya kadar dusuyor,,,iyice karistim ben

Merhabalar arkadaşlar ben konuya vakıf değilim,
eğerki ateş ölçümü yapıorsanız özel bir cihazla mı yani yumuta kitti falanmı,yada olay nedir bütün konuları okuyacak vaktim yok birisi bana açıklarsa sevinirim,arada bakabiliyorum teşekkürler..a.s.

merhaba duruşah.Ben bişey soracağım bu ateşi yataktan ilk uyandığımız zaman ölçüyoruz öyle mi acaba?

ilk uyandığında ölçtüğün ateş geçerli değil canım 36.9 canım kaç derece ile adet olduğunu bilmediğimden sana yorum yapamam çünkü belki yüksek derecede adet oluyorsundur o yüzden gününün beklemeliyiz

loveli bana verdigin cevaba bakarmisin canim,(ilk uyandığında ölçtüğün ateş geçerli değil canım )yanlis yazmis olabilirmisin,,,,

Biraz önce bayağı uğraştım yazmak için olmadı kızlar.Tekrar yazıorum.
enterasan bence ateşin gayet yüksek ama döngünün hangi günündesin bu önemli eğergünün yakınsa ve bu değerlerle giderse ovulasyondan sonraki 14. günde test yapabilirsin Emelin de dediği gibi genel olarak bilgimiz olmadığı için kesin bişey söyleyemeyiz.

Bu yöntem için de şunu söyleyebiliriz,ateş ölçme yöntemi hamile kalma yöntemi değil ovulasyon tespit yöntemidir ,her sabah adetinizin ilk günüden itibaren aynı saatte yataktana kalkmadan ( özellikle 6-8 arası) dijital bir ateş ölçerle ateşinizi ölçer kaydedersniz biz de yorumlarız :)

Duruşah ve busecan bence sizin ovulasyon dün tamamlandı dünden itibaren 14 gün saymanız gerekli .Çünkü çizgiler büyük ihtimal o güne çekilecektir inşallah hayırlısıyla bir de hamileliğinizi onaylarız da mutlu oluruz.

Fatoş artık ateşin düşmüş ama bazen hiç belli olmuyor bekleyip görecez.hayırlısı diyelim.

Nhl 13. gün olmuşsa yumurtlaman zaten yarın günün değerin inşallah düşmez.

tubacım biri yapar merak etme bu ara herkesin kafası yoğun önemli günler :)

Biraz önce bayağı uğraştım yazmak için olmadı kızlar.Tekrar yazıorum.
enterasan bence ateşin gayet yüksek ama döngünün hangi günündesin bu önemli eğergünün yakınsa ve bu değerlerle giderse ovulasyondan sonraki 14. günde test yapabilirsin Emelin de dediği gibi genel olarak bilgimiz olmadığı için kesin bişey söyleyemeyiz.

Bu yöntem için de şunu söyleyebiliriz,ateş ölçme yöntemi hamile kalma yöntemi değil ovulasyon tespit yöntemidir ,her sabah adetinizin ilk günüden itibaren aynı saatte yataktana kalkmadan ( özellikle 6-8 arası) dijital bir ateş ölçerle ateşinizi ölçer kaydedersniz biz de yorumlarız :)

Duruşah ve busecan bence sizin ovulasyon dün tamamlandı dünden itibaren 14 gün saymanız gerekli .Çünkü çizgiler büyük ihtimal o güne çekilecektir inşallah hayırlısıyla bir de hamileliğinizi onaylarız da mutlu oluruz.

Fatoş artık ateşin düşmüş ama bazen hiç belli olmuyor bekleyip görecez.hayırlısı diyelim.

Nhl 13. gün olmuşsa yumurtlaman zaten yarın günün değerin inşallah düşmez.

tubacım biri yapar merak etme bu ara herkesin kafası yoğun önemli günler :)
julıa ateşlerimi karıştırdın canım benimki bugün 1 derece yükseldi. lütfen şuna tekrar bakarmısın

slm kızlar ben geldim tatilden 15 günlük tatilim sona erdi siz nasılsınız geçmişi okuyamıyorum kimler hamile çabuk söyleyin bakiiim
julia bu senin göbişinmi ay yerim ben bu göbişi ya çok tatlı olmuşsun Allah nazarlardan saklasın

X