Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yeni tarihim 25 ağustos

oooffffffffffffffff ooooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffff

yardım istiyoruumbilmiyorumkismile
sat 7 temmuz bu ay klomen kullandım bugün çatlama günüm ateşim 36,4 hiç ağrı uzayan akıntı yok çatlamadımı acaba yumurtalarımmafoldumben

çatlatma iğnesi mi oldun endlesslove?
eğer öyleyse 2-3 gün içinde gerçekleşir değilse de henüz olmamış da olabilir.
Ayrıca herkes aynı belirtileri yaşamaz hiç belirti olmadan çatlayanlar da var merak etme.Doktorun çağırmadı mı seni?

TAMAM julıa ve loveli teşkler bugn yarın ve sonraki gün gün aşırı hergün yapmıyım dimi

evet her gün yorulmadan bıkmadan çalışın :)
Ben hamile kaldığım ay her gün çalıştım hiç kaçırmadan :))

G.erkl sakın üzülme doktoruna durumu bildir bu sefer farklı uygulama yapar tekrar git sakın pes etme.

kaydirigubbakcemile2
en son pazar günü muayene oldum önümüzdeki üç günü değerlendirin dedi çatlatma iğnesi yapmadı

o zaman bundan sonra her gün ölç çünkü her an çatlayabilir görelim bakalım ayrıca çatlamış da olabilir sen ölçmeye devam et bakalım yorumlarız sakın stres yapma Allahın izniyle olur merak etme:)

evet her gün yorulmadan bıkmadan çalışın :)
Ben hamile kaldığım ay her gün çalıştım hiç kaçırmadan :))

nerde o koca bende ya adam yorgunum diyo kadın gibi bakalım aramızda naneli bu gece olcakmı geçen ay hergün yaptıkda ne oldu olmadı kı

Zaten kısmet işi arkadaşlar biz tedbirini alalım da tevekkülü Allaha ,inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar gelsin.

Kızlar kocam geliormuş yemeğimi bitireyim yine gelirim,sakın ümitsizlik yok inat ettik bebişler eninde sonunda bizim olacak :)

canım sen kendini iki tarihe göre ayarla 13.gün ve 19.gün yani 27.gün adet olmazsan 33 güne kadar bekle derim

yok olmazsın çünkü ateşin hala 36.4 e yakın değil

meliike baştan ölçtün mü belki geç yumurtladın

14.gün olmuş dr iğne vermiş
sen bugünü yarını çalış iğneden sonra 24-36 saat içinde çatlar ful buhafta çalışma yap derim[/QUOTE]
fatoşcuğum canım ben bugün çok takılamadımki..işe bugün başlayınca yoğun bir gün oldu tatlım.o yüzden yazamadım...ama baktım tablon gayet hoş...sabır canım...loveli canım sanada çok tşk ederim...evet dün başladık çalışmaya bugünde devam... yarında devam edeyim öylemi...tamam yarında çalışalım öyleyse...14.gün çatlamış mı diyorsun yani...:Saruboceq:

1.gün…36.5…………..14tem
2.gün…36.5…………..15Tem…regl
3.gün…36.5……………16Tem…regl
4.gün…36.5……………17Tem…regl
5.gün…36.3……………18Tem…regl
6.gün…36.3……………19Tem…regl
7.gün…36.3……………20Tem…regl
8.gün…36.4……………21tem
9.gün…36.5……………22tem
10.gün…36.4……………23tem
11.gün…36.2……………24tem
12gün…………………..25tem(ölçemedim)
13gün…36.4…………. 26tem
14gün…36.2…………...27tem…..çatlatma iğnesi…çalışma(20mm)
15gün…36.3……...........28tem
unuttuğum günleri eve geelince yazdım...

yarın da yükselirse daha emin oluruz ama 14.gün olduğu belli dr zaten iğne yapmış
çalışın canımm bu aralar değerlii günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…