Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım ablam burdanda tebrik edeyim seni allahım saglıklı bir hamilelik geçirmen dilegiyle allahım seni ve bebişini korusun yanlız ben şu saç boyatmana takıldım inşallah sorun olmaz

1.gün 36.7
2. gün 36.4
3. gün 36.5
4. gün 36.5
5. gün 36.5
6. gün 36.4
7. gün 36.8
8. gün 36.6
9. gün 36.6
10. gün36.5 ,
11. gün36.5
12. gün 36.6
13. gün 36,6
14. gün 36,6
15. gün 36,4
16.gün 36,4
17. gün 36.5
18. gün 36,5
19. gün 36,8
20. gün 36,5
21. gün 36,8
22. gün 36,3
23. gün 36,4
24. gün ölçmedim (umudum kırılmıştı)
25. gün 36.7
26. gün 36.9
27. gün 36.9
28. gün 36.9
29. gün 36.9
30. gün 37.0
31.gün 36.9
32.gün 36.9
33.gün 36.9
34.gün 36.9 adet günüm olmadım cuma testim tek çizgi
35.gün 37.1

Kinsecikler yok her taraf tatil nerde yaptırsam sabaha kadar uyku girmedi gözüme piskolojikmi adet göremedim bilinmez ama tedirginim..

Başakcım35 inşallah Sağlıklı meleğini kucağına almak nasip eder..

Adeti geçen biri ateşi nasıl olmalı acaba stresten mi geçikti biri yardım etsin

slm kızlar nasılsınız ya bişey sorcam ben bu ay ilk defa ateş ölçmeye başladım ama kafamı karıştırdı öyle karman çorman ilerliyoki benim ateş bi yazıyım bakalım belki yorum yapabilcek biri vardır...

adetin:
1.gün 36,1
2.gün 35,7
3.gün 35,8
4.gün 35,9
5.gün 36,0
6.gün 36,1 +
7.gün 35,9 +
8.gün 35,9 +
9.gün 36,0
10.gün 36,2 +
11.gün 35,9
12.gün 35,8 +
13.gün 36,0 +
14.gün 35,4 yani bugün iki adetimin tam ortası 14.gün

Son düzenleme:
sivaslı muhtemelen dün yumurtan çatlamış umarım Çalışmışsındır.

ceylancım ateş biraz daha yükselmiş.senden de umutluyum.ateşini ölçmediğin gün catlamıs olabilir.1-2 gün daha bekle.şu an çıkmaması normal bence.insallah bayramda çifte bayram yasarsın.

sivaslı canım bügün epey düşmüş ateşin gördüğüm kadarıyla.büyük ihtimal bugun yarın yumurtan çatlar.bu aralar üst üste hergün calısma olsun.yarınki ateşini de eklemeyi unutma .bakalım yükselecek mi.eger yükselirse çatlamıs demektir.

ceylancım ateş biraz daha yükselmiş.senden de umutluyum.ateşini ölçmediğin gün catlamıs olabilir.1-2 gün daha bekle.şu an çıkmaması normal bence.insallah bayramda çifte bayram yasarsın.

Çok saol nurcum peki ateş yüksek olup stresten olmama gibi durum yaşanabilir mi..

kızlar adet günümden önce başladım ısı ölçümüne hep yüksekti hiç düşmedi düşseydi umutlu olmazdım düne kadar hep yüksek hatta sabah 7 36.8 çıktı ateş bastı resmen biraz serinledim 36.6 çıktı
birde unuttum 1 haftadır memişler dolu doluydu sertti yani bu bende genelde olmayan birdurumdu demekki hamileliktenmiş

Kızlar bu ateş ölçme yöntemi gerçekten dogru bir yöntem benim ısım hep yüksekti bir umut vardı içimde ve şimdi hamileyimmmmmmm

canım tebrik ederrim bu ay senden umutluyduk zaten inş sağlıklı bi hamilleikten sonra bebeğini hayırlısıyla ucağına alırsın

canım ateşin çok ii ecz testler bazen yanıltabiliyo en iisi kan testine baktır sen biz senden umutluyuz adet gününde bile ne kadar yüksek ateşin güzel haberlerini bekliyoruz canım

ceylan aycank xara nerdesiniz memeleketemi gittiniz
hepinizin bayramı kutlu olsun şimdiden bayramda sevdiklerinizle saglıklı mutlu bir bayram geçirmeniz dilegiyle...

canım benim sağol seninde bayramını şimdiden kutluyım bari bayramda annemlerdeyiz görüşemessek şimdiden ii bayramlar

canım buğün ateşin düşmüş yarında ölç yüksek çıkarsa yumurtlamışsındır bu aralar üst üste sıkı çalış canım

başakcım tebrik ederim canım allahım sağlıklı hayırlı evlatlar versin senin adına çok sevindim

sagol canım ısı yöntemi sayesinde umutluydum ona bakarsan halen adet sancısı gibi sancım oluyor

Başakcım tebrik ederim canım, hayırlı olsun Allah sağlıkla kavuştursun, analı babalı büyütsün inşallah.

aabeyazmelek burdayım sizle bayramlaşmadan gidermiyim:)Yarın yola çıkacağız İst.a İnşallah Bayramınız Çok güzel geçer ve Dönüşte Herbirimiz Peşpeşe mutluluklarımıza Mutluluk katarız
Öpüyorum Sizleri ........
Dipnot:aabeazmelek bayramda tüm konuşanlara kulakları tıka ve hamiş kalacağımız zamanları Düşün...

Sevgiyle Kalın Daima......

Ceylancım canım senden çok umutluyum ben, testi tekrarla istersen ya da acile falan gitsen kan testi yapmazlar mı ki, ya da özel bir hastanede yaparlar belki. Çok merak eti ama bana hamişsin gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…