Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

biozard;:jeyyar::jeyyar: ayy cok fenasin senn zamani mekani hazirla haaananiknanik
hadi canim snein dedigin gibi deneyeyim ben ..yerimseniben ramazanda da ne mekan hazirlanir yaa:1shok::1shok: off yaaa simdi geldi aklima kiz ramazan geliyo yaaCADIARZU

sorma ya ramazanda dahada zor nasıl ortam hazırlayacaksan artık ama yapmak zorundasın bişeyler.eşine sakın bişey belli etme.yoksa bu ay gibi olur yine .herşey bebiş için unutma.hatta o gün bi film koy izleyelim de biraz erotik bi film olsun hiç çaktırmadan o zaten hazır olur merak etme.gerçi ramazandada öyle film izlenmez ama yapacak bişey yok.sen elinden geleni yap.

Rahim ağzı gebelik bakmak nasıl oluyor kızlar benimde reglime 3-4 gün kaldı

canım parmakla kontrol yapıyorsun.biraz zor ben hiç denemedim ama deneyen arkadaşlardan duyduğum kadarıyla parmağını soktuğunda eğer yumuşaksa hamilesin sertse değilsin demekmiş.yani soktuğunda rahat girecek canın acımayacak ve bişeye takılmayacak yani yumuşak olacak işte.

tamam canim deneriz artikinsırnaşık şey
bari sen ver bu ay bize guzel okkali bir bebis haberi:lepi::Saruboceq: hadi canim gorurusuz .sagol teselilerin icinnŞeniz

tamam canim deneriz artikinsırnaşık şey
bari sen ver bu ay bize guzel okkali bir bebis haberi:lepi::Saruboceq: hadi canim gorurusuz .sagol teselilerin icinnŞeniz

rica ederim canım görüşürüz.benden bişey çıkmaz bu ayda göğüslerim şişti akıntım yok.o yüzden sanmıyorum zaten 1 haftam kaldı.

bu dediğini ben bi saat önce yaptım, akıntım yok gibi ama parmakla kontrol ettiğimde kaygan beyaz sıvı vardı ve çok rahat girdi, yumuşaktı, regl günüm 26 temmuz, erken mi kontrol ettim acaba?
bunu adet günü mü yapmak gerekiyor

erken değil bende geçen ay yaptım aynen 3 gün öncesimi 1 hafta öncesimi yaptım ama bişey anlamadım sıvıda geldi ama regl de oldumm denemeyin kızlar mikrop kaçcak bide elimizden bekleyin bence

yok canım erken değildir çünkü adetten 1 hafta önce sertleşiyo ve kendini adete hazırlıyo diye biliyorum.yumuşaksa olabilir hamilelik.inşallah güzel haberlerini alırız.

erken değil bende geçen ay yaptım aynen 3 gün öncesimi 1 hafta öncesimi yaptım ama bişey anlamadım sıvıda geldi ama regl de oldumm denemeyin kızlar mikrop kaçcak bide elimizden bekleyin bence

ben yapmadım valla.bencede elinizi iyice dezenfekte ettikten sonra yapın o işlemi ve fazlada tekrarlamayın.bende burdan duyduğum kadarıyla öyleymiş.

arkadaşlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :sm_cool:
DEGERİM 191.15 CIKTI

arkadaşlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :sm_cool:
DEGERİM 191.15 CIKTI

denizciiiiiiiiiiiiim çoooooooooooooooooooook sevindim gülüm ya hayırlı olsun :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

tebrik koyuyorum sana denizcimmmmm
allah sağ salim doğurmayı nasip etsin canım...
:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

maşallahh allah sonuna kadar inş sağlıkla kucağına almak nasıp etsin cnm
saol canım rabbim isteyen herkeze nasip etsin

cooook tşk ederim rabbim hepinize nasip etsin inş

deniz normal yollarlamı oldu tatlım
yok canım ben pkoluydum 1 senedir bebişim olmadı tam sene doldurduk rabbime şükürler olsun oldu.iki aydır catlatma ignesi ve klomen kullanmıştım.bu ay ikinci ayımdı cok şükür bu ay tuttu

tebrik koyuyorum sana denizcimmmmm
allah sağ salim doğurmayı nasip etsin canım...
:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmm

hadi gözün aydın darısı başımıza:lepi:

inş hepinize yürekten dua ediyorum arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…