Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hımm yok canım cım pozitif düşünelim poizitif sonuç olsun diye bi topic var ordayım ben bide yolun yarısına kadar gelen diye var onlara takılıyorum burayada ateş için
öğretmensin sanırım
evet öğretmenim şekerr...sen nerelisin??muhasebecisin sende...güzel meslek...

Busecan senin 16. gün ovulasyonun tamamlanmış bu durumda 30. gün beklenmeyen günün,bu arada ateşin düşmemiş tabloda ortalama değerinin üstünde olan her değer yüksek demektir .1-2 derecelik düşüşler normaldir ayrıca 12-13. günlere kadar düşüp yükselmesi normal onlara bkmayın. Ateş herkeste farklı günlerde düşer bende 12.gün düşrdi ,bazısında 13. bazısında 14. gün düşer .Artık bunu eğer adet gelrise öğrenirsiniz gelmezse gerek kalmaz :)

Günaydın kızlar dün gece geldim şükürler olsun evimdeyim :)
ben 1 temmuzda regl oldum yeni beklenmeyenim 28-29 temmuz :)
hepinizi çok özledimopuyorumnanaktan

Hoşgeldin Özleeemmm inş bol bol enerji de depolamışsındır :)

Duruşah senin günün bu tabloya göre geçmiş değil.24. gün yumurtan çatlamış üstne 14 koy 38 yapar yani 38. gün beklenmeyen günün daha 1 haftan var.Burda çoğu arkadaş bunu yaşadı günü normalden daha farklı günlerde geldi döngüleri uzadı bu öenmli değil önemli olan kliteli yumurta olsun ve döllenme gerçekleşsin,o yüzden bence endişelnemeyi düşünmeyi bırakıp sadece ateşini ölç beklemektesin senin durum bu,sakın günüm geçti diye stres olma test yapma çıkmaz daha çok erken

tşk ederim julia yorumun için.sizin gibi tecrğbeli arkadaşlar çooook ihtiyacımız var...loveli de 22.gün çatlamış dedi...birde 2 kez yumurtlamışsın dedi...bir 15.gün birde 22.gün diye yorumladı

mrb arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza ben ateş ölçme yöntemini cözemedim ne olur tablama bakarmısınız sizce yarın benim yumurtlama günümmü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum...
3.gün=36.3
4.gün=36.4
5.gün=36.4
6.gün=36.4
7.gün=36.3
8.gün=36.4
9.gün=36.3
10.gün=36.2 yumurtam 11 mm olmuş
11.gün=36.3
12.gün=36.1 bugün

mrb canım...yumurta günde 1mm büyüyormuş...bunu bana dr söyledi...buna göre daha erken..18-22 mm olunca çatlar yumurta

ıki kez olabilir ama ben ovulasyon tamamlanmış diyorum dikat edersen yani eğer varsa da son yumurta o gün çatlamış demektir :)
Bir de gün gün yazıoruz ateşleri buraya tabiki sonrasını tahmin etmek zor son durumun bu bence.

buna göre daha 7 günün var senin.7 gün sonra 18mm olacak...11 gün sonrada 22 mm...ona göre ayarla kendini şekerr

mrb canım...yumurta günde 1mm büyüyormuş...bunu bana dr söyledi...buna göre daha erken..18-22 mm olunca çatlar yumurta

canım klomen kullanıyorum gecen ay yumurta takibinde dr yumurtamın hergün 4mm büyüdügünü söylemişti bu ayda aynısı olmuş olamazmı

evet artık tamamlanmış gibi görünüyor...umarım böyle gider ve de ateşim hiç düşmez 9 ay boyunca...ama işin kötü yanı en son 23ünde birlikte olmuştuk...sonrada 3-5 günlüğüne memlekete gitmiştik...umarım yeterli olmuştur...

Tablolarda yarını tahmin etmek çok zordur,normalde kaç günde bir olursun ? sen bu arada gün aşırı çalış bence akıntın var mı?
Doktora gidiyorsun galiba çatladığını göreceksiniz o zaman.

canım klomen kullanıyorum gecen ay yumurta takibinde dr yumurtamın hergün 4mm büyüdügünü söylemişti bu ayda aynısı olmuş olamazmı
haaa bilemem kişiden kişiye değişiyor olabilir..bende klomen kullanırken söylemişti doktorum...o zaman sen gün aşırı ilişkiye devam et canım

juliacım teşekkürlerrr sağolll canım açıklaman içinnn peki lovelide 13. gün demişti yumurtlama diye aynı dimi 15 temmuz regl günümm inşş gelmezzzzzzzzzzz bebiş gelirrrkaydirigubbakcemile3

selam kızlar günaydınlar,
bişe sorucam yumurtanın çatladığını nasıl anlıyorsunuz bikaç listeye baktım ama anlamadım ben biri anlatabilir mi?bu ay bende yapmayı düşünüyorum da

tşk ederim arkadaşlar yorumlarınız için yumurta takibi yaptırıyorumda yarın gidecem dra. ateşim düşünce merak ettim acaba catlayacakmı ki diye düşündüm.

kızlar merhaba bende bu ay soğan kürü yapıyorum ama günde 1 kere içiyorum akşamları, gündüz çalıştığım için, yeni tarihim 23 temmuz, bakalım inşallah bu sefer tutar

29 haziran 14. gün 36,3 çalışma
30 haziran 15. gün 36,3 çalışma
1 temmuz 16. gün 36,3 çalışma
ben bu günlerde çalışma yaptım bide 21. gün yakalamışmıyımdırrbilmiyorumkismile

Tablolarda yarını tahmin etmek çok zordur,normalde kaç günde bir olursun ? sen bu arada gün aşırı çalış bence akıntın var mı?
Doktora gidiyorsun galiba çatladığını göreceksiniz o zaman.

haklısın ama yarın cıkarsa ateşim yumurtamın catladıgı anlaşılır dimi.akıntımda bu gün biraz daha yogun ama öyle sünmüyor

kızlar merhaba bende bu ay soğan kürü yapıyorum ama günde 1 kere içiyorum akşamları, gündüz çalıştığım için, yeni tarihim 23 temmuz, bakalım inşallah bu sefer tutar
canım soğan kürünü akşam yemeğinden 10 dk. önce birde yine akşam yemeğinden 2 saat sonra iç...ben öyle yaptım...çalışanlar için böyleymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…