Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hoşgeldin Özleeemmm inş bol bol enerji de depolamışsındır :)

Hoşbuldum juliacığım gitmeden enerjiktim ama biraz yıldırmaya çalıştılar hehehe ama yıkılmayacağım bu ay benim için sürekli kısa süreli tatillerle geçecek ağustosta da eğer tatil dönüşü günüm geçmemişse mikroya kesin karar verildi oyüzden öyle rahatım ve mutluyum ki
sen nasılsın canım bebişler nasıl?Ev hanımlığı nasıl gidiyor ? :)

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Tünaydın kızlar...Nasılsınız... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Buda benim tablom kızlar...

2d6ba9 Ovulation Charts

Günaydın kızlar dün gece geldim şükürler olsun evimdeyim :)
ben 1 temmuzda regl oldum yeni beklenmeyenim 28-29 temmuz :)
hepinizi çok özledimopuyorumnanaktan

Hoşgeldin canım...Tatilin nasıl geçti...

ya akıntıyı sulu yaptığında düz çizgi crem yaptığında kesk oluyo denedim ben kafamçokkarıştı

Canım ben bu ay hiç akıntı şeklini işaretlemedim sadece yaramazlık günlerini işaretledim okadar...Bende hep kesik kesik çekiyor çizgiyi sadece bu ay DPO 1 2 3 diye yazmadı okadar...

Canım ben bu ay hiç akıntı şeklini işaretlemedim sadece yaramazlık günlerini işaretledim okadar...Bende hep kesik kesik çekiyor çizgiyi sadece bu ay DPO 1 2 3 diye yazmadı okadar...

hımmmmmmmmm ilk defa yazdım oraya bu ay tuhaff 13-14-15-16 yeşil 16 ncı giden çizgi
bende 12-14-15-16 çalıştım bide 21.gün inşş denk gelmiştirr.

hımmmmmmmmm ilk defa yazdım oraya bu ay tuhaff 13-14-15-16 yeşil 16 ncı giden çizgi
bende 12-14-15-16 çalıştım bide 21.gün inşş denk gelmiştirr.

İnşallah denk gelmiştir canım...Rabbim sana bebeğini verir...Yalnız acaba denk gelmişmidir çalışmlarda falan diye çok düşünme...Ben 16 ay oldu uğraşıyorum denemediğim pozisyon kalmadı hatta 1 dolu 1 boş çalışıp yumurtlama günlerinde bile full çalıştım ama olmadımı olmuyor işte...

İnşallah denk gelmiştir canım...Rabbim sana bebeğini verir...Yalnız acaba denk gelmişmidir çalışmlarda falan diye çok düşünme...Ben 16 ay oldu uğraşıyorum denemediğim pozisyon kalmadı hatta 1 dolu 1 boş çalışıp yumurtlama günlerinde bile full çalıştım ama olmadımı olmuyor işte...

hakılısınn allah ol derse olurrr onun takdırı artık

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Tünaydın kızlar...Nasılsınız... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Buda benim tablom kızlar...

2d6ba9 Ovulation Charts

Hoşgeldin canım...Tatilin nasıl geçti...

tablon güzel görünüyor :KK66: hoşbuldum tatlım güzeldi ama daha güzeli yakında inşallah hehehe

kızlar nabersiniz bu aralar acayip yoğunum pek giremiyom.bu ay ateşimide ölçmüyom ve korunuyoz kafam çok rahat aslında böyle bir rahatlığı keşke her ay yaşayabilsek yani bebek istediğimiz zamanlarda böyle olabilirsek kesin gelir bebiş.
özlemim hoş geldin özledik seni çok.
julia, hilal, melek, welcome, duruşah, busecan nasılsınız güzel hatunlar hepinizi öpüyom kocaman opuyorumnanaktan

kızlar nabersiniz bu aralar acayip yoğunum pek giremiyom.bu ay ateşimide ölçmüyom ve korunuyoz kafam çok rahat aslında böyle bir rahatlığı keşke her ay yaşayabilsek yani bebek istediğimiz zamanlarda böyle olabilirsek kesin gelir bebiş.
julia, hilal, melek, welcome, duruşah, busecan nasılsınız güzel hatunlar hepinizi öpüyom kocaman opuyorumnanaktan

Canım iyiyiz Allah'a şükür...Rabbim bu günümüzü aratmasın...Neden korunuyorsun canım...Ben bilmiyorum bir durummu var acaba...Kaçırmış olabilirim canım...

hoşbuldummmopuyorumnanaktan bende sizi çok özledimmm

valla baya merak etmeye başlamıştım seni...nasılsın...anlattıklarına göre herşey yolunda öyle değil mi...neden korunuyorsun canım...dinlenmek mi istedin...evet aslında mola vermek gerek bazen

X