Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Juliacim ozaman kolay gelsin sana , yorma kendini bebislerlee :)

kizlar sporla ilgili bisey sormusdum ya kimsenin fikri yokmuu akannehir

kizlar ya size bisey sorsam ben spor yapiyorum ( yürüyüs, bisiklet , evde aksamlari 45 dakka 1 saat kadar hareket, bazen müzik acip hoplamak hehe) esim kiziyor , bunlari yapiyorsun ya bebek olsada tutmaz diyor..sacmalaama diyorum ama yinede aklima takilmadida degil, kimseye soramadim :)
sizin bir fikriniz varmi acabaaa:dance:[/QUOTE]
canım bende öyle düşünüyordum ve platesi bırakmıştım taki ebru şallıyı 5 aylık ve plates yaparken görene kadar bence çok yorucu olmamak kaydıyla yapıla bilir spor

geçmiş olsun canım her işte bir hayır vardır derler

2e3071 Ovulation Charts

SELAM KIZLAR NAPARSINIZ BEN HALA TATİLDEYİM AMA BUGÜN DÜŞTÜ ATEŞİM GECE KLİMA AÇIK YATTIM BELKİ ONDANDA OLABİLİR AMA DÜŞTÜ

canım bu yerleşme düşüşü olabilir bence bakalım yarın yükselicekmi

Juliacim ozaman kolay gelsin sana , yorma kendini bebislerlee :)

kizlar sporla ilgili bisey sormusdum ya kimsenin fikri yokmuu akannehir

canım spor gebelik düşünüyorsan şimdilik yapma derim gebe kaldıktan 3 ay sonra sporunu yap çok kendini yorma bence

esracım
beden eğitimici olarak cevabım şu yürüyüş hızlı olmayacak bisikleti yapmasan iyi olur
dans etmek güzel ama hızlı olmasın sakin sakin yürüyüşü 30dk fazla yapma tamam mıı

canım bende öyle düşünüyordum ve platesi bırakmıştım taki ebru şallıyı 5 aylık ve plates yaparken görene kadar bence çok yorucu olmamak kaydıyla yapıla bilir spor[/QUOTE]

vballa yumurtlama olmulş buna göre
ama sen gün aşırı devam et belli olmuyor ikinciler olabilir

serpill tablon nerde

loveli sağol canım baktığın için peki sence hangi gün olmuş?bana 7 si gibi geldi ama ff de işaretlemedi daha bişey

loveli

1igün 36.4
2gün 36,4
3gün 36.4
4gün unuttum
5gün 36.2
6gün..36.2
7gün 36.5
8gün 36.2
9.gün 36,2
10gün36..2
11gün36.2 kızlar bu ne ya 36.4 adet oldum ateşim 36.2 de devam ediyor yani normalmi bu kafam karıştı

ya tablom bizm topicde yarın buseden rica edeyim buraya kopyalasın .( ben beceremiyorum ya o takvimde diyorki yarın ve diğer gün yumurtlayacksın kafam karıştı bu ay düzenli ölçüyorum böyle hep 36.2 yanii şaşaırdım şimdi yarınki ölçüm galiba bize ip ucu verecek neysekii eşim geliyor bu gece yani paniklemiştim

canım bende öyle düşünüyordum ve platesi bırakmıştım taki ebru şallıyı 5 aylık ve plates yaparken görene kadar bence çok yorucu olmamak kaydıyla yapıla bilir spor[/QUOTE]

canım spor gebelik düşünüyorsan şimdilik yapma derim gebe kaldıktan 3 ay sonra sporunu yap çok kendini yorma bence

esracım
beden eğitimici olarak cevabım şu yürüyüş hızlı olmayacak bisikleti yapmasan iyi olur
dans etmek güzel ama hızlı olmasın sakin sakin yürüyüşü 30dk fazla yapma tamam mıı

cook tesekkür ederim kizlar bilgilerinz icin allah razi olsun sizlerden , dikkate alicam yani esim yine hakli cikkdii :))):1closedeyes:

loveli canım o fotoğraftaki hatun senmisin pek güzelmişsin maşallah
yok o feride çetin çok seviyorum onu
şimdi nurgül yeşilçayın dizisinde oynuyor çiçek rolüyle
loveli sağol canım baktığın için peki sence hangi gün olmuş?bana 7 si gibi geldi ama ff de işaretlemedi daha bişey

bana da öyle geldiii canımmm o kadar erken beklemiyor heraldee
ama sen çalışmaya devam et

igün 36.4
2gün 36,4
3gün 36.4
4gün unuttum
5gün 36.2
6gün..36.2
7gün 36.5
8gün 36.2
9.gün 36,2
10gün36..2
11gün36.2 kızlar bu ne ya 36.4 adet oldum ateşim 36.2 de devam ediyor yani normalmi bu kafam karıştı
12.gün36.8

ben iğneden çok korkuyorum yaaaa...acaba çatlamayayardımcı bitkiler falan varya onlardan içmeye başlasammı...içim bir garip.klomeni ilk defa kullandığım için çok heyecanlıyım :)

16 haziran 1. gün 36,4 az leke regl
17 haziran 2. gün 36,4 siyah regl
18 haziran 3. gün 36,5 az lekeli regl
19 haziran 4. gün 36,5 az leke
20 haziran 5. gün 36,4 bitti çalışma
21 haziran 6. gün 36,4
22 haziran 7. gün 36,4 çalışma
23 haziran 8. gün 36,2
24 haziran 9. gün 35,9 çalışma
25 haziran 10. gün 36,00 çalışma
26 haziran 11. gün 35,8
27 haziran 12.gün 36,3 çalışma
28 haziran 13. gün 36,1
29 haziran 14. gün 36,3 çalışma
30 haziran 15. gün 36,3 çalışma
1 temmuz 16. gün 36,3 çalışma
2 temmuz 17. gün 36,6

günaydın kızlarrrr nasıl sizceee

canım ateşin yükselmiş erken yumurtlamışsın 11. gün yumurtlamışsın bakalım yarında böyle yükselicekmi

canım yükselişe geçmiş hayırlı olsun bekleyip görücez inş. bebişin seninledir

busecim çatlama oldu veeee bitti canım
13.gün oldu 27.gün beklenmeyen adet günün

serpilcim bu ay erken adet olacaksın gibi görünüyor 11.gün ateşin yükselmeye başlamış bugün çalışma olsun serpicim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…