Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kk mm bencede xara arkadaşımızın dedigi gibi yarınki ölçümleride görelim öyle yorum yapalım bakalım

İnşallah canım hepinize çok teşekkür ederim adet günüm 2 gün var ama düşecek diye çok korkuyorum hiç heveslenmemiştim ama bu ateş umutlarımı canlandırdı
canım benim allahım gönlüne göre versin korkma düşersede seneye gelmiş olur bebişlerimiz üzülmek ve umudumuzu kaybetmek yok sen heran bugun düşecekmiş gibi hissetki morelin bozulmasın kendini hazırla tamamı:teselli:

7 gün gibi gözüküyor ama bilemiyecegim inşallah hepimiz seneye göbişli gireriz..:teytey:

Merhaba Kıslar, ateş tablomu güncelledim, 26. gün yumurtladım (sanırım), 40. gün beklenmyen regl günüm daha 3 gün var inş ateşim düşmeden devam eder-tatlicadiarzu-

1. 36,1
2. 36,2
3. 36,3
4. 36,2
5. 36,2
6. 36,3
7. 36,0
8. 36,3
9. 36,1
10. 36,2
11. 36,2
12. 36,2
13. 36,2
14. 36,1
15. 36,2
16. 36,1
17. 36,2
18. 36,2
19. 36,0
20. 36,2
21. 36,2
22. 36,2
23. 36,0
24. 36,2
25. 36,2
26. 35,9
27. 36,3
28. 36,3
29. 36,5
30. 36,5
31. 36,5
32. 36,5
33. 36,5
34. 36,8
35. 36,7
36. 36,6
37. 36,7

canımcım niye sorun vardır diyorsun belki hiçbir sorun yok allahım takdiri vakti zamanı gelmemiştir inşallah en kısa zamnda hamile kalırsınkaydirigubbakcemile5

nebiliyim melek çevremdeki çoğu arkadaşım geri çekmeden hamile kaldılar kazayla bu korunma yöntemi değil ben 2 sene boyunca korundum böle demekki sorun var diye düşünüyorum birde her şeyi yapıyorum yumurtlama takibi yataktan kalkmıyorum sıcak su banyosu yapmadım vs yani herşeyi deniyoruz olmuo demekki bişi var nurun dediği gibi bir sene odu deyip bayramdan sonra gidecem bu belirsizlik beni mahvediyoo

Bizde aynen sizin gibi korunduk 2 sene, ve korunmasız geçen 7. ayın sonunda doktora gittiğimde de 1 sene oldu dedim, ne yapayım başka vaktimiz yoktu zaten gitmeye, testlerimizi olduk ve eşimde varikosel olduğunu öğrendik. Bence sizde gidin bir an önce, elbette doktorlar haklılar beklememiz lazım ama çiftlerin her ikisinde de sorun yoksa beklemeliler tedavi için, sorun olup olmadığını bilmeden beklemek bana saçma geliyor:1no2: İnşallah sizde bir sorun yokturda içiniz rahat beklersiniza.s.

Son düzenleme:

inşallah böyle devam eder süper gidiyor aman degmesin hadi hayırlısı

canımcım 1 senen dolmuş git tabiki ihmel etme ama streste yapm illaki sorun var deme tamammı güzel haberlerle gelirsin inşallah...:Saruboceq:

kızlar bişey sorucam benim bugün 25.günüm
22.gün 35.7
23.gün 35.8
24.gün 36.4
25.gün 35.8

31 günde bir adet oluyorum.sizce de ateş fazla düşük değil mi? reglime 8 gün var

Birebira çok iyi gidiyor ateşin İnşallah düşmez pazar günü mü hastalanacaksın
aabeyazmelek artık sadece sabah değil akşam bile ölöçüyorum merakımdan hazırlıklıyım ve umutluyum bu ay olmazsa Ocakta Allahın takdiriyle olur..
Sadece merak ettiğim ateşin muhtemelen ne zaman düşmesi gerektiğini

canım sen testini erken yaptırmışsın ama ..bayramın ilk günü olman gerekliydi sanirim .yine umut var .
dr bize de bir yıl müddet vermişti .tam eşime sperm testi yaptıracaktık ki şu adetim gelsin de öyle yaptıralım demiştim baktık ki o ay hamile kalmışım .8. ayımda düşün .
eğer sen beklemek istemiyorsan farklı bir dr a git 1 yıldır korunmuyoruz de ancak öyle arastırmaya baslıyorlar .benim gittğimde dr da 1 yıl içinde olmassa eşinle gel onu arastıralım demişti .. yasımızda çok büyük olmadığı için çok önemsemiyor malesef dr lar .

doğru sölüyorsunuz kızlar beklemek bize zarar vermekten başka bişi yapmıyo en kısa zamanda bi dr görünecem sağolun tekrar

selam kızlar halen adet sancım var ama gelen giden yok 2 gündür ateşim 36.7 emin olmak için 7.20 de birde 7.30 ölçüyorum dil altından öyleki artık tek yorgan ve ince pijama giyiyorum ısımı dogru alabilmak için birde sabah baktım takvime kritik günleri degerlendirmişim kızlar umutlanmayı okadar çok istiyorum ama tekrar hüsrana ugramaktanda korkuyorum açıkçası

Ben kritik günlerimi hiç değerkendirmediğim halde umutluyum Başak 35 sende umutlu ol ..Bana da dedi doktor 8 ay daha müddet veriyor beklemek zor Doktora yalvaracak duruma geldim Tedaviye başlayamam dedi
Allahın takdiri Herşey

Bugünkü ateşimde aynı artık tabloyu kyasım yok heran düşecek gibi düşünüyorum
olumsuz düşünüyüm Sonra üzülmüyüm aslında üzüleceğim ya neyse..
Umutluyum

kızlar ne olur cevap verin
bugün 25.günüm 8 gün sonra adet olucam.biraz öne bol mikratda bir akıntı geldi
elimle baktığımda yapışkan,iki parmagımın arasında uzadı acaba bu yumurtlama mı?

+) boş geçirmedigim zaman

3.gün...36.00
4.gün...36.04
5.gün....36.03
6.gün.....36.03
7.gün......36.02(adetim bitti.)
8.gün........36.03+
9.gün..........36.03+
10.gün........(ölçemedim)+
11.gün.........36.03
12.gün.........36.02+
13.gün.........36.04+
14.gün.........36.04+
15.gün.........36.00+
16.gün.........36.03
17.gün.........36.05+
18.gün.........36.05+
19.gün.........36.07
20.gün.........36.06+
21.gün.........36.07
22.gün.........36.08 +(sabah baş bagrım vardı ondan olabilir)

sizce nasıl

pınar yumurtladıktan sonra en az 14 gün geçmesi lazım adet olman için akıntı varsa yumurtlamış olursun ama insan üşütüncede oluyo öle bi akıntı bunu sen daha ii farkedersin tablonu bi koyarmısın

ya canım oda fark ediyomu benim yorganım kalın ndanmı ısım yüksek acaba olabilirmi

aycank cnm doktor sana bir sene olmamiş gel demişse kesin bir bildigi var sizin korunma yönteminiz çok basit sorun yaşatmaz bizde ole korunduk mesala eşim korundu kadınların vücutları bir birinden tamamen farklıdır canım birileri korunmyaı birakir hamile olurlar birileri ise aylarca hatta senelerce ugraşirla kadın iç güdüselleriyle ilgili doktorlardiyor zaten hangi yontemle korununrsan korun yumurtalıklar tembelleştıgi için 7 ay anca kendine geliyomuşlar ondan sonrada sperleri anca alıyomuş onun için bence faazzla acele etme doktor için dogal olsını sagla gidince sana ya ilaç veririler yada igne yaparlar ama şu fikirle doktora gidebilirsin ben hamile kalmak istiyorum hamile kalmadan önce muane olmak istiyorum zaten sorun varsa doktor söyler ben demiştim bana kızlmişti ilsunun dedigi gibi küçük oldugum için fazla önem göstermediler başka bir doktorada gidemedim ama ben bir sene oldu çocugum olmadı şikyetiyle gitme cnm bak gör bir sene dolmadan hamile kalacaksın ve doktorun dedighi laf sana anlamlı gelecek ozaman canım ama senin içinden asıl geliyosa öyle davran ben fikrimi söyledim sadece...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…