Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayy ben çok isterımde 27 yasındayım tek embriyo koyacaklar ama bazen ıkıye bolunup ıkız olabılıomus hayırlısı cnm yaa tutsunda saglıcakla:)))razaman ayının yuzu suyu hurmetıne ınsallah

canım neden tek embriyo benim bildiğim genelde 3 koyuyorlar yaşlamı alakalı? canım birde sen klomen türü ilaç hiç kullandınmı

canım neden tek embriyo benim bildiğim genelde 3 koyuyorlar yaşlamı alakalı? canım birde sen klomen türü ilaç hiç kullandınmı

cnm yenı yasa cıktı mart ayından ıtıbaren 35 yas altındakılere tek embriyo koyuolar 2.denemeden sonra tutmazsa 3.denemede 2 embriyo koyuolar..
ben hem 35 yas altı hemde ılk deneme olunca tek embrıyo koyacaklar
hiç kullanmadım cnm benim yumurtalıklarım ıyı çalısıomus drum oyle dedı rahım fılmıde cektırdım butun hormon tetkıklerıde ıyı hatta 21.gun progesteron bıle baktırdım bu ay..
bızde eşimde sorun var cnm varıkosel amelıyatı oldu 8 ay once ama hala bı duzelme yok aşılama yapıolar bızım değerdekılere ama tutma ıhtımalıde zayıf.. asılama sadece%2 artıo sansı..bızde hiç ugrasmayalım dedık doktor bekleyın dıo 1 yıldan sonra başlayacak duzelme dıo enıstemde 3.derece varikoselden amelıayt oldu 3 yıl sonra doğal yoldan oldu bebeklerı.benım okadar sabrım yok napalım 2.coocuğumuzda duzelır o normal yolla olur ınsallah canımm

canım hayırlısı olsun nasıl gönlünüzden geçiyorsa öyle yapın ama bencede ameliyattan sonra biraz süre geçmesi gerekiyor.tabi sabretmekte zor hayırlısı

tşk ederim canım....uzayan akıntım olmadı...kasık ağrımda yok....sanırım yumurtamda yok(((

tşk ederim canım....uzayan akıntım olmadı...kasık ağrımda yok....sanırım yumurtamda yok(((

öyle düşünme canım belki geç yumurtlucaksın sen ateşini takp etmeye devam et akıntınıda.bir problem yoksa yumurtluyorsundur ancak farketmiyorsundur

BUGÜNKÜ ateş tablomu ekliyorum, hiç bu kadar garip olmamıştı, 5 aydır ölçüyorum yumurtlama zamanı keskin iniş ve çıkışlar olurdu değerlerimde, bu defa düşük gidiyor hayırlısı demekten başka bişey yok2e7426 Ovulation Charts

canım daha ne olsun yumrtlamayı tespit etmiş ve ortalama değerin üstünde gidiyor bence hiç bir problem yok benimkine bak istersen benimkide çok yüksek sayılmaz ama ortalamanın üstünde.inşallah sonu güzel olur canım
2e2c5d Ovulation Charts

Kızlar ben bir süre aranızda olamayacağım...Bu akşam yazlığa gidiyoruz...Orda internet yok ama eşimin pc ile wınn bağlanmaya çalışacağım...

senin değer,n yüksek canım, inşallah yarına gelmez senin kırmızıların. canım ya sende ovulasyon zamanı kasık ağrıısı oluyor mu, ben de bu ay çok keskin ağrı oldu acaba preseedle ilgisi olabilir mi

canım yarın adetimin gelmesi zor yarın dpo 7.gün tabi bir aksilik olmazsa.canım benimde ovulasyon günlerimde ağrım oldu ama hala ara ara oluyor.preseedle ilgili değildir ben çok memnun kaldım preseedden ipeksi bir yumuşaklık oluyor :)) tabi bebek olcakmı onu bilmem.ayrıca ovulasyon günlerinde ağrının olması gayet normal bir durum

japonica şimdi tekrar FF grafiğine baktımda maşallah 26 günde bir adet oluyormuşun ne güzel ben 30.gün yumurtladım beklemek çok sıkıcı

Bugun evlİlİk yıl dÖnÜmÜm İnŞallah 5 gÜn sonra hedİyem gelİr İnŞallah allahım hayırlısıyla gÖndersİn..

Melekcim rabbim daha nice yıllar göstersin inşallah sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum inşallah bebişinizde gelir hediye olarak

özlemcim nbr hiç gelmedin bugün.ateşin nasıl canım

piknikteydik canım ya yarım saat evvel buradaydım baktım kimse yok çıktım ateşim 0.1 derece yükseldi ya ne sorcam bu rahim kontrolünde rahim ulaşılarbilrmi olacaktı yoksa ulaşılmayacakmıydı

umutcum naber nasılsın?tayin ne zaman belli oluyor kısmetse?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…