Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Herkese merhabalar ,
yeni yeni haber yok sanırım,hepiniz iyisinizdir umarım,ben yine aynıyım tabi,işe geldim mecburen akşam da Medipolde randevum var,3 boyutlu tarama yapılacak:) bakalım diğeri de doktorumun tahmin ettiği gibi erkek mi çıkacak,ben hep bir kız bir erkek hayal etmiştim :)
Tabi öncelikle hayırlı sonuçlar çıksın da gerisi önemli değil,hayırlısı olsun :)

Herkese merhabalar ,
yeni yeni haber yok sanırım,hepiniz iyisinizdir umarım,ben yine aynıyım tabi,işe geldim mecburen akşam da Medipolde randevum var,3 boyutlu tarama yapılacak:) bakalım diğeri de doktorumun tahmin ettiği gibi erkek mi çıkacak,ben hep bir kız bir erkek hayal etmiştim :)
Tabi öncelikle hayırlı sonuçlar çıksın da gerisi önemli değil,hayırlısı olsun :)

juliacım inşallah hayırlı haberlerle dönersin canım sağlıklı doğsunlar inşallah cinsiyet önemli değil ama inşallah biri kızdır heheh blantıya sade dondurma iyi geliyormuş canım belki denersin.akşam mutlaka gelince haber ver merakta bırakma canım öptüm.

ööff yaaa neyse canım hayırlısı olsun ne diyelim.senin neden 39 gün falan tatlım ya çok uzun bir süre bu doktor ne diyor bu gün meselesine?

Canım benim herşeyim normal ama işte adetim bazen kafayı sıyırıyor benim gibi...İlk defa böyle oldu canım...DPO çizgiyi geç çekti canım...En uzun 35 gün oluyordu...

Herkese merhabalar ,

Ay canım inşallah 3 boyutlu tarama işleminde sorunsuz geçer...Dr zaten geçende birinin erkek olduğunu söylemiş sana 2. ise kızdır inşallah...Canım sen şimdi ne kadarlıksın...

Herkese merhabalar ,

hayırlısı olsun allah gönlüne göre versin julia
benim ateş tablosu hala sapıtık gidiyor bugün kontrole gittim 14. günüm dr sağ ve solda birer yumurta var 21-22mm dedi çok iyi herşey dedi hormon tahlilini görünce hsg gerekmiyor gibi eşin sperm tahlili versin bir dedi eşim çok bozulacak bu işesempatiksalakcinni cnm yaa benim şu ateş tablosuna bir baksana yorumlarını bekliyorum

Heozcum senin henüz çatlama olmamış gibi bir de bence ateşine bakalım çatladığından emin olmak için tekrar kontrole git ,yumurtalrın boyutu çok iyi inş ikisi de tutar :)

Welcome ben 11+ 6 yım şimdi,doktorum cumartesi 4 aylık gibi gelişimin var dedi çifter çifter gidiyorum şimdi :)karnım 4 aylık görünümünde diyordum gerçekten öyleymiş :)

Özlemcim evet dondurmayı bende keşfettim aslında sevmem ben pek yemem de ama soğuk soğuk midemi durultuyor :)

Heozcum senin henüz çatlama olmamış gibi bir de bence ateşine bakalım çatladığından emin olmak için tekrar kontrole git ,yumurtalrın boyutu çok iyi inş ikisi de tutar :)

Welcome ben 11+ 6 yım şimdi,doktorum cumartesi 4 aylık gibi gelişimin var dedi çifter çifter gidiyorum şimdi :)karnım 4 aylık görünümünde diyordum gerçekten öyleymiş :)

Özlemcim evet dondurmayı bende keşfettim aslında sevmem ben pek yemem de ama soğuk soğuk midemi durultuyor :)

önümüzdeki pazartesi progestron bakılacak kanda ve duphaston verecek sanırım bakalım o zaman ne dicek ateş niye böyle zigzag çiziyor hiç anlamadım julia ama 10 gün gelen akıntı uzayandı sonra normal oldu dünki yine uzayandı:uhm:

çatlamak üzeredir yumurtaların ,sen çalışmaya bak belki de kendiliğinden gelir bebişin :)

çatlamak üzeredir yumurtaların ,sen çalışmaya bak belki de kendiliğinden gelir bebişin :)

hayırlısı bakalım seninkilerin cinsiyetlerini merak ediyorum
bu arada benim topik 5 haftada 7 kişiden 4ü hamile 2 si ikiz biri belli değil birinin adet günü hcg si 2000 üzeri sanırım oda çoğul gebelik ne bereketliymiş yahu bir ben bide merve kaldık

:teselli: allah hayırlısını versin cnm üzme sakın kendini

15 ay oldu hiç bişey yok...Bende akşam eşime dedim ben köpek istiyorum ama yeni doğmuş olacak dedim...Oda araştırmış iş yerinde daha doğmamış ama rotwaydır bir köpek bulmuş alacağız...

15 ay oldu hiç bişey yok...Bende akşam eşime dedim ben köpek istiyorum ama yeni doğmuş olacak dedim...Oda araştırmış iş yerinde daha doğmamış ama rotwaydır bir köpek bulmuş alacağız...

üzülme deskte biliyorum faydası yok oluruna bırak canım ya bak bu ay ben düşünmüyorum yapabileceklerimi yapıyorum ama hamile kalcammı kaldımmmı demiyorum inşallah sonuna kadar başarabilirim.sende dene canım bende 11. ayım olacak haziran napalım kısmetimizde yok demekki zamanı gelince elbet olacak.opuyorumnanaktan

bütün tahliller yapıldımı cnm en son seni yakı bölümünde görmüştüm naptın uyguladınmı bizimde bir siyam kedimiz avr bide alman kurdu yavrusu gelecek yakında yeni doğmuş çok güzel hayvanlar yaaopuyorumnanaktan

kızlarrrrr noolur acil cevap yazın bana
sabah kasıklarımda yürürken ara ara batma oldu demiştim ya, az evvel wc ye gittim, peçeteye sildiğimde çok hafif pembelik geldi regl başlangıcı gibi, ama ateşim bugün yüksek ve reglim çarşamba günü, bu ne demek oluyor şimdi, iyi bişey mi

2e7426 Ovulation Charts

Canım ne eşimde nede bende sorun yok...Elimizden geleni yapıyoruz işte ama demek ki vakti değilmiş daha...Ewet yakı eşimin zoruyla yapıştırdım ama yaramadı bebek konusunda yalnız belim ağrıyordu bak ona iyi geldi...Bu ay rahattım kafama takmıyordum ama yinede olmaması zor geldi...Eşimde bugün şefimin eşide hamile deyince zor tuttum kendimi...
Eşim zaten istiyordu ama ben aldırmıyordum köpeği...Dün aklıma geldi ve çok istedim eşimede söyledim %100 ROTWAYdırmış cinsi...Biraz ürktüm ama olsun...

ben de reglinden önce lekelenme olmaz normalde, tam günümde gelir kırmızılar, basbayağı regl başlangıcı gibi pembelikdi yaa

sabah kasıklarımda yürürken ara ara batma oldu demiştim ya, az evvel wc ye gittim, peçeteye sildiğimde çok hafif pembelik geldi regl başlangıcı gibi, ama ateşim bugün yüksek ve reglim çarşamba günü, bu ne demek oluyor şimdi, iyi bişey mi

2e7426 Ovulation Charts

canım inşallah yerleşme kanamasıdır hadi bakalım inşallah hayırlısıyla gelirde bebişşin hepimiz mutlu oluruz :))

2e7426 Ovulation Charts

Canım inşallah devamı gelmez...Birde pembe renk yazmışsın...Devamı gelirse adet geliyordur...

X