Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

malesef dün adet oldum kızlar.melekcim beni listeye eklersin yine beklenmeyen adet tarihim 28 haziran yine ateş ölçme ve ovulasyon testini kullanıcam.bide bal polen yiycem bu ay.

canım sen ovulasyonda cıft cızgı gormustun o zaman o adete yakın yanlıs cıkıyor

arkadaşlar saat 11 de randevum var doktorda bugüne kadar nasıl bekledim anlatamam.dün gece resmen heycandan uyuyamadım sabah erkenden kalktım tekrar test yaptım ve sonunda çizgi kıpkırmızı artık silik deil çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan dua edin benim için bebeğim beni tekrar bırakmasın.

Allah yar ve yardımcın olsun canım hayırlı haberlerle dön inşallah:Saruboceq:

günaydın cnm hayırlı haberlerini bekliyoruz allaha emanetopuyorumnanaktan

juliacım inşallah gelince okuyabilirsin ben saat 5 te uyandım wc ye gittim hemen geri yattım 8 de herzamanki saatimde uyanıp ateşimi ölçtüm bu yükseklik acaba ondanmı olmuştur.birazdan dışarı çıkıcam cevaplarsan sevinirim.opuyorumnanaktan

kızlar size bişi sorcam ateşimi ölçüyorum her sabah tablomu yaziim bi bakarmısınız bugün yumrutlama olabilirmi regl döngüm 32 35 değişir
5.gün 36.4
6.gün 36.4
7.gün 36.5
8.gün 36.5
9.gün 36.5
10.gün 36.4
11.gün 36.2
arkadaşllar yumurtlama olması için erken gibi geliyo bide eşim doktora gideceği için perhiz olması gerek ya ne yapsam buay gitmesemi doktora buarada yumurtlamayla alakalı hiç bi belirtim yok ısı düştüğü günmü çatlıyo yoksa yükselmeye başlayınca mı bilgilendirirseniz çok sevinirim canlarım yaa

günaydınn güzeller
özlem 3 saat uyuduysan atelşin geçerli erken uyandığın da da ölç
diğer güzeller siz de öyle diyelim lavaboya kalkmanız gerekti ölçün kalkın

günaydın arkadaşlar... bugün 2.5ta randevum var keseyi görcez inşallahh.. ve cuma gününe değerim 5000 falan çıktı.. tahlil sonuçlarım da iyi çıktı çok şükür.. çok heyecanlıyım minik yavrumun kesesini göreceğim delikafadulden :sm_cool: :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…