Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia benim tabloma neden birşey demedin senağlama sabah testim negatif çıktı geçen ayki tablomla kıyaslandığında ise aynen böyle gitmiş öööfff yarın düşmezse ne ala heheh hamileysem idrar testinde çıkmaması normalmi sence julia?ff ye göre dpo 10. gün erkenmi acaba buna göre

İnşallah ÖZLEM...Sen nasılsın...Var mı ağrın sızın...

bugün daha iyiyim canım ya dün önceki gün kötüydüm akıntım normale döndü kasıklarında hafif sızı var sıcaklardan halsizim sadece bugünümüze şükürler olsun.

ateş ölçmeyi nasıl yapcaz nerden alcaz ölçeri ?? ağızdan mı koltuk altındanmı ölçücezz

şimdi çömeliyorsun ve parmağını içeri değdiriyorsun
adet gelecekse rahim ağzı aşağıda oluyor parmağın içerde engelle karşılaşır zor girer parmak
adet gelmeyecekse rahim ağzı yukarda olur parmağın içerde engelle karşılaşmaz rahat girer

kızlar ozellıkle hamıle olanlar bunu deneyen varmı.gercekten boylemı oluyor.engel dedıgınız nasıl bır engel.sonucta parmak ne kadar ıcerı gırebılırkı.anlayamadım galıba

nasıl yapıyosunuz yaa :) bilmiyorumkismile

Ben bu cumartesi gidicem tekrar doktora,kontrol amaçlı olacak bu,pazartesi de 3 boyutlu baktıracam bakalım neymiş cinsiyetleri :)

Özlemcim bence erken yaptın ,ateşin sabitolduğu için birşey demedim,daha erken zaten konuşmaya ,hele bir günün gelsin

Ben hamileliğimi öğrenmeden önce hep kontrol etmiştim,aynen Emelin dediği gibi daha yukardaydı ama kapalıydı

kızlar ben az evvel ovulasyon testi yaptım daha öncelerine göre çok daha silik çıktı dün yapmıştım daha belirgin siliklikteydi az evvel yaptığım epey silikti.acaba ben kaçırdımmı ya ilişki durumuda pek düzenli olmadı ama tüh ainşallah kaçırmamışımdır.tablomu koyuyorum bir bakın yaa
http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

sağol juliacım yorum için :) opuyorumnanaktan yarın gelecek elbet eyvahedigeldismile

ronyacım bu akşam sen testi tekrarla ayrıca gün aşırı devam edin bana kalırsa

Kızlar bu dediğiniz parmakla vajinadan anlama işlemi günümüze kaçgün kala belli olur...

ronyacım ben sana demiştim 14 gün olabilir diye her ay aynı zamanlarda adet olmuyabiliriz..hayırlısı olsun
ısole maşallah başka birşey demiyorum
welcome ve özlem süper ateşler hadi hayırlısı ..
g.erkl yarın adet olucaksın sanırım ateşin düşmüş...
emelcim çok sevindim canım gözün aydın olsun..
juliacım maşallah bebeginin cinsiyetiniögrenmeye az kalmışne güzel saglıkla görürsün cumartesi günü inşallah..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )beklemede..
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome...................9 haziran...................(ateş ölçme )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz..........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........24 haziran.................(ateş ölçme,yumurta takipi)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
esragg.....................???????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

gelincik hoşgeldin arkadaşım ateşinin maşallahı var buay senden güzel haberler alırız inşallah..
ghergün aynı saatte ölçüyorsun dimi..

ben denedim öyle oldu julia da irem de de aynıydı

canım ben denedım parmagımı vajına gırısıne getrdıgımde bısı yok ama ıyıce ıcerıye getrdıgım zaman parmak ucuma boyle yumusak et gıbı bısı degıyor.boyle olunca ne demek oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…