Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bakalım dilekcim ya salı günü beklenmeyenim yarın düşmezse umudum artabilir :)

kızlar bişey sorucam..siz bu ay preseed jelmi kullandınız..bende bu ay olmassa büyük ihtimallede yok 3 gün önce test yaptırdım kanda negatif.ateşimde bir düşüyor bir iniyor anlayamadım bir türlü ne olduğunu..adetim gelmedi sürece beklemedeyim 1 haziran adet günüm...preseet alıcam adet olursam..içinde ovulasyon testleri var adetinizin kacıncı güne ve ilk idrarınızlamı yapıyorsunuz..beni bilgilendirirseniz cok sevinirim..

yaa o akıntıdan yine geldi korkmaya başladım ben çok ilginç bir akıntı şeffaf uzayan akıntı gibi ama kremsi açılıo böle uzayan akıntı gibiCADIARZU

yaa o akıntıdan yine geldi korkmaya başladım ben çok ilginç bir akıntı şeffaf uzayan akıntı gibi ama kremsi açılıo böle uzayan akıntı gibiCADIARZU

canım bende rengı gri degıldı ama senın dedıgın gıbı beyaz kremsı ve parmak arasında cektkce uzayan akıntımı yumurtladıktan 4 gun sonra grmustum.nedenını bılmıyorum canım ama bende aynısını gordum.korkulcak bısı degıl bence sonra gectı benım.belkıde ıkıncıye yumurtlamadır dıye bıle dusunmustum ama yumurtladıktan 4 gun sonra bırdaha olurmu dedım.

ozlem senın kacıncı gunun bugun.benım bugun adet gunum daha gelen yok ama dun bı ara geldı gıbı oldu.lavaboya gıttım baktım cı camasrımda sapsarı bı akıntı gelmıs.ıltıhap mı var acaba.sonra bırdaha o renkte gelmedı ama bayagı sarydı hayatımda ılk defa boyle sarı bı akıntı geldı.acaba ıltıhapmı ama kokusuz

hazel benim beklenmeyene 2 gün kaldı bugün 26.günüm benimkindede koku yok tuhaf bi akıntı neyse bakalım bekleyecez yapacak birşey yok

canım nice mutlu sağlıklı yaşlara olsun inşallah.
ayrıca ateşin güzel şimdilik ama beklemek gerek

canım doğum kutlu olsun..hihoyyyt
rabbim sana inşallah en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin inş...:Saruboceq::Saruboceq:
ailenle sevdiklerinle nice sağlıklı uzun yıllara..opuyorumnanaktan

ateşin pik yapmış maşallah maşallah hep böyle devam etsin inşallah sana doğum günü hediyesi olsun annesi ilk ben kutladım doğum gününü hehhehe facede opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan Şeniz opuyorumnanaktan Çoook teşekkür ederim kızlar... İnşallah birdahaki doğum günümü meleğimle geçiririm... opuyorumnanaktan Şeniz opuyorumnanaktan

arkadaşlar bende hamileyiimm bayadır girememiştim ilk bebeğimi kaybetmiştim umarım bu beni bırakmaz dualarınıza ihtiyacım var salı günü kontrole gidicem miniğimi görmeye allah herkese nasip etsin inşallah

Welcome doğum günün kutlu olsun nice yıllara inşallah :)

Gözdeati gözün aydın inş bebeğin seninl kalır hep ve kucağına da sağlıkla alırsın.

Kızlar bahsettiğiniz akıntılar normalde gebelikte daha çok artıyor inş sizde de haberci olsun :)

Kızlar anneler gününü yalnız kutladım meleğim yoktu...Bugün doğum günümü kutladım meleğim var mı yok mu bilmiyorum...ınşallah meleğim olurda Haziran 3. pazar günü BABALAR GÜNÜNÜ beraber kutlarız babasının...

böyle bişey yaşamadım canım ama inşallah arkadaşların dediği gibi hamileliğin işaretidir.

Bugün benim doğum günüm kızlar... bayanssulusmile Bir yaş daha kartladım yani... :kedi: Fertility Friend Online bile doğum günümü kutlamış... opuyorumnanaktan ***Happy Birthday!!!*** yazıyordu...

doğum günün kutlu olsun cannım hediyen minik bebişin olur inşallah.ateşin güzel yükselmiş.

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin inşallah.

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…