Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

G.erkl akıntın özellikle kremsi oluyor bazen altının ıslandığını hissediyorsun ,hatta adetin yaklaştığında adet oldum sanabilirsin de ,tabi bunlar benim yaşadığım ve duyduklarım belki farklı şeyler de olabilir.

ben regli oldum yine bu sabah, çok üzgünüm ve şaşkınım ateşimde yüksek gidiyodu iki gün gecikmişti umutlanmıştım ama kısmet değilmiş ne yapalım.

Kimseler gelmemiş bugün herkes geziyor galiba :)
Ben eve tıkandım ,dinlenmem lazım bel ağrılarım oldu.

sevgili arkadaşlar herkese iyi akşamlar
kızlar sanırım julia haklı daha bu kadar zaman varken nedir bu ümitsizlik ben hala ateşin yumurtlamayı belirlemesi açısından daha etkili olduğunu düşünüyorum FF de gebe olanların tablolarını inceleyin çok düşük ateşlerlede pozitif sonuç alanlar var güzel hatunlar bende dahil olmak üzere negatif düşünce yok güzel düşünelim güzel olsun

selamkıslar naberr tuanat canım aynen benımde geçti hatta yaptığım test silik çıktı eşimede gösterdim ama geldi yine kırmızılar hatta siyah parça prça geldi bılmıorum bende bi sorun mu var 2 defadır boyle oluo eşimede gösterdimn doktor kendisi..oda şaşırdı 21.gun progesteron abaktırmamıstım onada baktıralım bakalım.)))ama çok sıkıldım artık yaa uğrasmorum artık.. gununde gelse gercekten bukadar uzulmuo ınsan anlıorum senı canım...
özlem ronya takip edıorum yıne sızı guzel haberlınızı beklıoruz julıacım bel ağrın varmıs geçmiş olsun cnm dınlen bol bol hepınızı öptum ben ateş ölçmuorum artık sohbete gelıorum artık:)))))

gel bitanem sohbete gel yeterki gel :)) umudunu yitime sakın ben inanıyorum yakında burda gebiş patlaması olcak inşallah bu haziran verimli bir ay olur

gel bitanem sohbete gel yeterki gel :)) umudunu yitime sakın ben inanıyorum yakında burda gebiş patlaması olcak inşallah bu haziran verimli bir ay olur
insallah canim insallaaaahhhhh​
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

özlem canım ya hiç sesin çıkmıyor bakıyorum artık başka yerlere takılıyon (

özlem canım ya hiç sesin çıkmıyor bakıyorum artık başka yerlere takılıyon (

tatlım baktım benden başka kimse online değildi sayfalara bakınıyordum bende kötüyüm canım uzun oturamadım zaten şimdi duş aldım ama düzelemedim bitkinim çok anneme gitmiştim bugün trafik berbattı 3 saat trafikte kaldım hava desen çok sıcaktı eve zor attım kendimi nasılsın günün nasıl geçti gözetmenlik nasıldı?

kızlar bende 27 sinde adet oldum ama çok acayip ya o kadar az geldiki hamile değilim ateşim falan düştü ama ne ağrım oldu ne sivilcem çıktı bide böyle koyu parça parça adet oldum zaten korunmayı bıraktığımızdan beri vücut dengem değişti sanırım adetide etkiledi çok az geldi bitti bile bu ay elma yağını yenilicem bide eşime kabakçekirdeği yağı yedirmeyi düşünüyorum dün yine bal+çörekotu+tarçına başladım inş.bu ay olur Rabbim hepimize gülsün kucaklarımızı doldursun ne kadar zormuş ben hemen olur sanıyordum

günaydın kızlar bugün acayip birşey oldu wc de silerken kabuklu fındık büyüklüğünde çok katı olmayan krem kıvamında grimsi gibi akıntı geldi çamaşırımda dünden bu yana ıslanıyor ama akıntım normalde hep beyaz süt gibi olurdu neden bu renk anlamadım fikri olan varmı?

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

canım ateşim süper gidiyor inşallah böyle devam ediyor.ümidim artıyor ama böyle devam ederse :))

Canım o anlattığın durum için bir bilgim yok... :uhmaha önce ne yaşadım nede duydum...Yalnız kötü birşey olduğunu sanmıyorum canım... CADIARZU
Ateşinde güzel ilerliyor kuşum...İnşallahta sonuda güzel olur durumumunun... :Saruboceq:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın kızlar...Herkese iyi pazarlar diliyorum... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Bugün benim doğum günüm kızlar... bayanssulusmile Bir yaş daha kartladım yani... :kedi: Fertility Friend Online bile doğum günümü kutlamış... opuyorumnanaktan ***Happy Birthday!!!*** yazıyordu...

Bugün benim doğum günüm kızlar... bayanssulusmile Bir yaş daha kartladım yani... :kedi: Fertility Friend Online bile doğum günümü kutlamış... opuyorumnanaktan ***Happy Birthday!!!*** yazıyordu...

canım nice mutlu sağlıklı yaşlara olsun inşallah.
ayrıca ateşin güzel şimdilik ama beklemek gerek

canım doğum kutlu olsun..hihoyyyt
rabbim sana inşallah en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin inş...:Saruboceq::Saruboceq:
ailenle sevdiklerinle nice sağlıklı uzun yıllara..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…