Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Saol umutcum çok teşekkrüler dua ediyorum tabi Rabbim korusun hepimizi inşallah,ben geçen hafta testler yaptırmıştım,demir bağlama kapasitem ve ferritinim normal çıktı ama hemogramda değerlerim çok düşük,doktorum benden Akdeniz anemisi olabileceğinden şüpheleniyor. tekrar elektroforez yapılması lazımmış,nedeni bulunmalı diyor,çok halsizim ve tansiyonum hemen düşüyor

Dolunay tebrikler inşallah Sonuna kadar böyle güzel haberler alır ve bebişine kavuşursun,şu Tshirtleri giyeceksin anlaşılan :))

multivitamin verseydi bu arada en azından okadar halsiz olmazdın midesi bulanıncada ınsan çok halsızleşiyor bide mutsuzluk çöküo insanın üstüne..bende bi kaç aydır sabahları cok bulanıo mıdem gastrit baslangıcıymış,cok halsız oluousn zaten ee sen hamilesin birde..rabbim yardımcın olsun canım ama sonuçta bunlarda geçici az kaldı geçecek bunlarda mide bulantın azalınca iştahında açılacak yedıkçe tansıyonunda düşmeyecel inşallah

evet galiba giyeceğim annelere haber verdim... kayınvalidem kimseye söylemem dedi
kendi annemse nie söylenmeyecekmiş bebek kocandan kimden saklıcaz dedi anne allah korusun düşük falan olur dedim en azından kalp atışlarından sonra söyle dedim.. ben hiç düşük yapmadım sende de olmaz falan dedi.. biraz canım sıkıldı acaba hemen söylemekle iyi yapmadım mı.. annem söz verdi söylemeyecem diye ama canım sıkıldı işte

verdi umut multitabs diye bir ilaç verdi de ben daha almadım ya ,tembellik yaptım :) bir de ilaç içemiyorum o da kusturuyor,ama dayanacaz napalım.

Dolunaycım onlar da heves ediyorlar boşver bişey olmaz sen üzülme ,ne güzel bir haber insan paylaşmak istiyor,söylesin isterse ya,nolacak uzaktasın kimse görmüyor,Allah da kötü bişey yaşatmasın inşallah

inşşalhh sıkıca tutunacak bebişin tatlımm ama haklısın tabıkı garantıcı olmakda fayda var bende nazara cok ınanıyorum annen soylemem demısse soylemez..ben iramciğime bile nazar oldu diye düşünüyorum.. ya millet 4 aylık olunca karnı çıkınca anlıosun kendısı bıle söylemıo.. gönlunu ferah tut bak değerınde (maaşlalh barek allah) çok güzel ama bende hamile olursam söylemeyi düşünmüyorum kıs kolaymı buluoruz baksana:))))))

canım ateşin iyi gidiyor takılmış kalmış inşallah düşmezde gelir bebiş.umutcum bende bu ay preseed sipariş verdim ebaydan 6 gün falan oldu gelmedi sen nerden almıştın ne kadar zamanda eline ulaştı

Umutcum ben hala aynıyım hatta giderek kötüleşiyorum,tansiyonum düşüyor,bebeişler gayet iyiymiş çok şükür gördük çok sevindik :)

canım geçecek az kaldı bir kaç haftaya kadar inşallah bomba gibi gibi olcaksın eee annesi kolay değil üzecekler azcık seni ama çok şükür gördünya miniklerini Rabbim sağlık verdin inşallah

biz zaten tam 1 ay sonra memlekete gideceğiz o zaman teyzelere fla herkese söylemek istiyorum ondan önce söylemeyin anne dedim.. annem de heves ediyor tabi ilk torunu ama korkuyorum işte

ronyacım hoşgeldin tatlım napıosun tablo yapmaya başladınmı

canımcığım hoşbulduk yapıyorum FF de tablo ama şimdilik koyulacak durumda değil az evvel senin grafiğine yorum yazdım.yine yazayım bence iyi gidiyor zaten az kaldı beklicez görcez inşallah sonu güzel olur

biz zaten tam 1 ay sonra memlekete gideceğiz o zaman teyzelere fla herkese söylemek istiyorum ondan önce söylemeyin anne dedim.. annem de heves ediyor tabi ilk torunu ama korkuyorum işte

sen bol bol dua et tatlım onlarda bı yandan haklı heveslenıolar mutluluklarını paylaşmak ıstıolar bakma sen benım cumle aleme duyurasım var eğer kalırsam bigünde:)))) bende korkarım gibi gelio..yer gök duayla kurulu canım sen dua et rabbime emanet, olacağı varsa sır gibi saklasanda olur rabbım koruyacaksa da benım arkadasım genel atestezide amelıyat olmus hamıle olduğunu bılmeden hiçbişeycik olmadı ama sen kendını nasıl rahat hissedeceksen oyle yap suan senın moralın cok onemlı bebek için ya mübdi oku gunde 99 kez

canım bende ebaydan almıştım bır haftada geldi bıraz geç gelıo bugun yarın gelir evde bulamayınca komsuya verıp gıdıolar karsı komsuna fılan sor:)))))bızım oyle olmustu nıe gelmedı derken karsı komsudaymıs meger de dusunduler kım bılır:))

kızlar ben çıkıyorum uykum geldi sabah erken kaltım zaten.. herkese çk teşekkürler görüşmek üzere

Ben demiştim ki ,2 aylık olana kadar söylemeyecem :)) kan testini aldık doktoru aradım hemen herkesi aradım peşinden :)) dayanamıyor insan :)

Ronyacım çok saol,valla ikide bir de aynı şeyleri yazıorum galiba,yakında siz de bana kızacaksınız :)) çalışma durumu olmasa kesinlikle zorlanılmaz birini çağırıdım gelip bakardı bana,buraya mecburen geliorum o zorluor beni

Ben demiştim ki ,2 aylık olana kadar söylemeyecem :)) kan testini aldık doktoru aradım hemen herkesi aradım peşinden :)) dayanamıyor insan :)

diyorumya canım benımde cumle aleme duyurasın var olursa bigünde hep çağla şıkel gelıo aklıma o ılk gebelığınde hemen duyrdu ve düşünmüşlerki nazar edeceklerden cok ,bızım ıcın dua edecekler daha cok olur ama yanılmısız dedıler bebiş 3 aylıkken düştü sonra 2.gebelığınde yaklasık 4 aylıktı artık duyurduklarında çok etkılenmiştim ya ağlamıştı filan bılmıyorumkıı doğruu olan hangisi:)))hamıle kaldımda duyurması kaldı demı:))))

ben cıktım şekerler uykum geldi yatayım azcık kocişde geldi öptümm hepınızı herkes yokolmuşş:))))))

ben buldum tablonu neyse çok güzel ateşin hadi hayırlısı inşallah :) pozitifler olsun inşallaahhh

yaa güzel olur tabi dereceyi değiştirdim heheheh diğerinde kaç çıktı biliyormusun 36.1 heheh sinir oldum diğeride yanımdaydı onunla ölçtüm bide kımıldamadan bu kadar fark olurmu sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…