Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hilacim inşallah çok güzel olucak yakında görüceksin bebeğini.ama sen bol bol dinlen.
Melekcim benim adımın karşısına ateş ölçme+ovulasyon+preseed yazarmısın.bir benim adımın karşısı boş kalmış :))

inş. ronyacım bana dua eden elleriniz bebekle dolsun inş.

hadi gözü aydın hilalcimm. bol bol dinlen tatlım tamma mı

seninde gözünaydın tatlım sende dinlen bence ben hiç oturmadım çok gezdim şimdide yatıyorum Rabbim başka dert vermesin bebeğimsağlıklı olsunda lekelenmeye bile razıyım bide kan tahlilim yüksek çıkarsa bebişimin kalbinin atışını duyarsam dünyalar benim olur

kızlar benimde moralim bozuktu dün ateşim düşmüştü ama bugün yine yükseldi sevindim.bakalım siz ne diyeceksiniz.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&
dolunaycım tebrik ederim bu arada çok sevindim benim ilk tablomuda sen yapmıştın.inşallah elin uğurlu gelirde bende bu ay hamile kalırım.yalnız senin değerinin bu kadar yüksek çıkması tuhaf geldi bana çünkü testin silik çıkmıştı bu değerle kopkoyu çıkması lazım değilmiydi?

slm kıslar nasılsınızz

dolunaycım cok sevındımde kıs 6 haftyalıkken fılan ancak okadar olur yada çoğul gebelik:)) ultrasonu iyi olan dr ıkı gun sonraya bile görmesı lasım katlnacağı için

hilalcim rahat ol tatlım olur oda sen stres yaparsan olmaz bukez bişey olmayacak dualarımız senınlee

biozard niye üzüldün ki daha çok erkenmiş zaten,artık yüksek gidecektir merak etme,3 gün kalmış hadi hayırlısı :)

tablom ama regl belıtılerım başladı maalesef

12.gun 36.3 (ov.testi pozitif kopkoyu)

13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5:
19 gun 36.7
20. gun 36.7
21.gun 36.7
22.gün 36.7
23.gun 36.7
24 gün 36.7
25.gun 36.7(bugun)
26.gun
27.gün(beklenmeyen gün

kızlar benimde moralim bozuktu dün ateşim düşmüştü ama bugün yine yükseldi sevindim.bakalım siz ne diyeceksiniz.
dolunaycım tebrik ederim bu arada çok sevindim benim ilk tablomuda sen yapmıştın.inşallah elin uğurlu gelirde bende bu ay hamile kalırım.yalnız senin değerinin bu kadar yüksek çıkması tuhaf geldi bana çünkü testin silik çıkmıştı bu değerle kopkoyu çıkması lazım değilmiydi?

canım maaşllah dıyeyım sankı bariz bi yerleşme düşüşü var inşallah canımm hanii cokda umutlandırıp uzmek ıstemem ama tam bi hamıle tablosu gibi:))))

Umut senin de tablon sabit ,hani ümit de veriyor gibi ama sen kendini daha iyi bilirsin tabi.

juliacım sen nasılsın bebişler büyüomu iice belırgınleştımı karnın

bende çok halsizim cabuk cabuk okudum geçmişi.. 3-4 aydır regl öncesi sendromu yasıyorum resmen kasıklarıma bıçak saplanıo gıbı ağrıo cok sınırlı oluorum:))))))yine gunun yakın demi dio eşim bu ayda aynı bigün hamile kalırsam bence cok sakin olucam ateşim bayağı yuksek olucak ve ben o ay anlıcam gibi gelıo

Umut senin de tablon sabit ,hani ümit de veriyor gibi ama sen kendini daha iyi bilirsin tabi.

bilmıyorumki tatlım ovulasyondan sonraki endüşük ateşim 36.7 benim ama ilk defa takıldı boyle umutlanasım var ama:)))))) 25 tane gebelık testı vardı preseedle gelen yapayım artık reglmolana kadar dedım yaptım sabah negatif tabı:)) hehe

Umutcum ben hala aynıyım hatta giderek kötüleşiyorum,tansiyonum düşüyor,bebeişler gayet iyiymiş çok şükür gördük çok sevindik :)

ben buldum tablonu neyse çok güzel ateşin hadi hayırlısı inşallah :) pozitifler olsun inşallaahhh

tsk ederim canım hani bakalım uğurlu gelir inşallah.. ben testi gün içinde herhangi bir saatte idrarı hiç tutmadan yapmıştım canım ondan öyle çıkmış olabilir ama hemen 2. çizgi belirmişti testte

slm kıslar nasılsınızz

dolunaycım cok sevındımde kıs 6 haftyalıkken fılan ancak okadar olur yada çoğul gebelik:)) ultrasonu iyi olan dr ıkı gun sonraya bile görmesı lasım katlnacağı için

hilalcim rahat ol tatlım olur oda sen stres yaparsan olmaz bukez bişey olmayacak dualarımız senınlee

sağol canım darısı başına inşallah

Umutcum ben hala aynıyım hatta giderek kötüleşiyorum,tansiyonum düşüyor,bebeişler gayet iyiymiş çok şükür gördük çok sevindik :)

canım kansızlık olabilirmi sende bende 3 kilo fılan verdım bu aralar acıkınca tansıyonum düşüo halsızım fılan...bebişlerin iyi olmasın sevındım şimdi tekrar baktım geçmişe atladıklarım olmuş bol bol dua oku cnm nazara çok inannırım ben herkes aynı temiz kalplilikle paylaşamayabilir bu sevinci..sen bol bol oku rabbim 3nuzude korusun..

kızlar doktor değerlerin çok iyi dedi ama çokda yüksek demedi yani her insanda farklı olabalir falan dedi.. cumaya ultrasyon için gelebilirsin dedi ama ben pazartesi gideyim diyorum bir de folik asit verdi işte

X