Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Aminnnn inşallah inşallah inşallah Size dedim o gece Hızır aleyhhiselam bize uğradı su bile patladı dedim heheheh Hilal hadi yaz şimdi bütün belirtilerini neler yaptığını hehehehhehe

Tatlım belırtıler azar azar vardı ama ben kendımı her ay gıbı bu ayda kaptırmak ıstemedım nede olsa olmaz dedım ıŞte dÜn kahverengı lekelenmem olunca dedım kesın adet olucam bıde Çok yol yÜrÜdÜm ondanda oldu Çok yoruldum dÜn bugÜnde az ara ara kasıĞım ve az belım aĞrıyor ne bıleyım ateŞım bugÜn Çıkınca avuÇalarımın ıÇı yanınca test yapayım dedım sabah tuvaletteyken bırde baktım hemen Çıktı gÖzlerıme ınanamadım eŞıme sÖyledım o bıle Şok oldu korktu bıŞeymı oldu dıye :) sadece eŞım annem ve sızler bılıyosunuz kımseye sÖylemıyeceĞım 2 gÜn Öncede hafıften mıĞdem bulandı uykum var ara ara ŞÜkÜr namazımı kılamadım sevınÇten dedım kılayım kuranımı okuyayım sonrada sızlere Çoook dua edeyım

canim gözün aydin o lekelenmeler bendede olmustu kirmiziya dönmedikten sonra korkma

saol canım korktum ne bileyim çünkü 2 tane düşük yapmıştım bunu düşük yapıcam gözüyle bakmıyorum ama yinede korkuyorum yarın belli olucak kan testinde dua edin ne olur

Evet birşey oldu HAMİLEYİM DESEYDİN hehehehhe senden birşey rica ediyorum lütfen lütfen karamsar olma lekelenme olabiliyor biliyorsun yerleşiyor bebişimiz hayırlısıyla sende bol bol dua et bende edicem Allahın izniyle kan tsti güzel çıkıcak dinlen iş falan yapma hilalcim nasıl mutluyum bilemezsin yaa bursada türbeleri dolaştık herkese çok dua ettim RABBİM kabul ediyor şükürler olsun RABBİM e

burası evliyalar diyarı özlemcim gittim bende türbeye o türbeye giden hemen hamile kalıyor Rabbim mübareğin yüzü hürmetine verdi bana olursa gelip burda mevlidimi okutucam demiştim hatfaya cuma gidip mevlidimi okutucam kısmet olursa sanada bütün arkadaşlarımıda çoook dua edicem tüp bebek düşünmüştük dün eşimle konuştuk kesindi Rabbim gerek görmedi demekki bebişimizi verdi bize Allah herkese bu duyguyu nasip etsin inş.

incir kürünü yapmıştım ovulasyon testide yapmadım bu ay nedense ama doktora gittim yumurta takibi için :) özlemcim

kızlar günaydın işte tablom ve testim galiba hamileyim umudumu yitirmiştim ve dünde size ateş ölçmeyeceğim demiştim Rabbimin büyüklüğü ne hikmettirki kızlar galiba HAMİLEYİMMMMMM

canımm çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inş tam ümidini kesmişken bebişin göbeğine konmuş bilemmm

hilal nasıl sevindim nasıl sevindim anlatamam inan hala yüzümde gülücüklerle yazıyorum şuan.nedense sana ayrı bir sevindim ümidini kesmiştin ya karamsardın ya içim kötü oluyordu sen öyle konuşunca.ben inanıyorum bizlerin birbirne ettiği dua kabul oluyor çünkü bir kulun başka bir kula ettiği dua kabul olurmuş.sende bize et tamammı kuşum :) Rabbim yüzünü çok güldürsün artık birşeyi kafaya takma herşey çok güzel olacak de tamammı canım

günaydın kızlarrrrr
ne güzel yeni haftaya umutla, neşeyle başlamak...
hilalcim çok çok çoooookkkkkk tebrik ederimmmmmm, allah sağlıkla tamamına erdirmeyi nasip etsin, inşallah herşey çok güzel olur , lekelenme şu bu diye kafana bişey takma, olumlu düşün pozitif ol canım benim, tekrar tekrar tekrar tebrik eder göbişini severimŞeniz

canım tablon çok güzel hatta bugün yerleşme düşüşü olmuş baksana 12. gün yumurtlamışsın bence

cnm 15. günde dra gittim bir yumurtam vardı 22mm olan sanırım o 20. günü çatladı. ben klomen kullandığım için birden çok yumurtlamış olabilirm . yerleşme düşüşü nedir? kaçıncı gün olur:uhm:

kızlar günaydın işte tablom ve testim galiba hamileyim umudumu yitirmiştim ve dünde size ateş ölçmeyeceğim demiştim Rabbimin büyüklüğü ne hikmettirki kızlar galiba HAMİLEYİMMMMMM

canımmmmm az önce geldim gelir gelmez ilk işim sana bakmak oldu sanki içime doğmuş gibi öle çok kadar sevindim ki senin adına güle güle büyüt bitanem darısı benim başıma bu arada bende pazar günü test yaptım ama sonuç malesef negatif ama sen umut oldun bana inşallah bende bu aya hamile kalırım küre devam yine..

1.gün 36.4
2.gün 36,3
3.gün 36,3
4.gün -----
5.gün 36,4
6.gün -----
7.gün 36,6
8.gün 36,7
9.gün 36,9
10.gün 36,7
11.gün 36,6
12.gün 36,6
13.gün 36,4

bgn 13.günümdeyim kızlar..
tablom hakkında bişiler diyiverin nooluur??

hilal bende tebrik ederim canıımmm..
yazdıklarını çoğuzaman okudum burdan..
gözün aydın bitaneemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…