Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Allah kabul etsin canım

Allah razı olsun özlemcim amin

canımm çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inş tam ümidini kesmişken bebişin göbeğine konmuş bilemmm

evet tam ümidim kesmişken bebişim kendini bu sabah hatırlattı :)

hilal nasıl sevindim nasıl sevindim anlatamam inan hala yüzümde gülücüklerle yazıyorum şuan.nedense sana ayrı bir sevindim ümidini kesmiştin ya karamsardın ya içim kötü oluyordu sen öyle konuşunca.ben inanıyorum bizlerin birbirne ettiği dua kabul oluyor çünkü bir kulun başka bir kula ettiği dua kabul olurmuş.sende bize et tamammı kuşum :) Rabbim yüzünü çok güldürsün artık birşeyi kafaya takma herşey çok güzel olacak de tamammı canım

evet bir kaç aydır çok üzülmüştüm ama nedense bu ay hiç üzülmedim tüp bebğe karar vermiştik tam ümtlüydim bu aydan olcak demiştim taaa başından inş. dularınıza çok ihtiyacım var

günaydın kızlarrrrr
ne güzel yeni haftaya umutla, neşeyle başlamak...
hilalcim çok çok çoooookkkkkk tebrik ederimmmmmm, allah sağlıkla tamamına erdirmeyi nasip etsin, inşallah herşey çok güzel olur , lekelenme şu bu diye kafana bişey takma, olumlu düşün pozitif ol canım benim, tekrar tekrar tekrar tebrik eder göbişini severimŞeniz

evet haftanın başı ve daha adetime 2 gün var güzel haberi bu sabah verdi bebğim çok teşekkür ederim

canımmmmm az önce geldim gelir gelmez ilk işim sana bakmak oldu sanki içime doğmuş gibi öle çok kadar sevindim ki senin adına güle güle büyüt bitanem darısı benim başıma bu arada bende pazar günü test yaptım ama sonuç malesef negatif ama sen umut oldun bana inşallah bende bu aya hamile kalırım küre devam yine..

çok saol nalancım darsı seninde başına inş. daha kesin değil işte yarın kan testi için hastaneye gidicem bakalım o ne diyecek sende ümidini yitirme bende adet olduğum gün benim için yepyeni bir ay başladı demiştim olacak bu ay ümidim var demiştim sende öyle de devam et küre faydasını göreceksin inş.

GÜnaydın kızlarrrr

hİlalllllllllll tebrİk ederİm canım ya Çok sevİndİmm

teşekkür edrim canım sende küre devam et

hilal bende tebrik ederim canıımmm..
yazdıklarını çoğuzaman okudum burdan..
gözün aydın bitaneemm

teşekkür ederim tatlım darısı bütün arkadaşlarımın başına inş.

kızlar çoook dua ettim ismlerinizle teker teker şimdi gitmek zorundayım akşama yine gelicem eltim 4 gündür hasatnede 7 aylık hamile bebeğin boynuna kordon dolanmış Rabbim şifasını vericek onada geceleri kayınvaildem kalıyo gündüzleride ben kalıyorum bugünde gidicem inş. iyi olur duanız esirgemeyin kızlar ne olur

Son düzenleme:
hilal tebrikler Allahım kalbine göre vermiş inş.sağlıcakla kucana almayıda nasip etsin :Saruboceq:
nolur bizede dua etalkisalkisalkis

hilal tebrikler allahım kalbine göre vermiş inş.sağlıcakla kucana almayıda nasip etsin :saruboceq:
Nolur bizede dua etalkisalkisalkis

teşekkür ederim tatlım allah sizlere nasip etsin bu duyguyu inş. Dualarım hep sizinle...

Son düzenleme:
kızlar çoook dua ettim ismlerinizle teker teker şimdi gitmek zorundayım akşama yine gelicem eltim 4 gündür hasatnede 7 aylık hamile bebeğin boynuna kordon dolanmış Rabbim şifasını vericek onada geceleri kayınvaildem kalıyo gündüzleride ben kalıyorum bugünde gidicem inş. iyi olur duanız esirgemeyin kızlar ne olur

canım çok geçmiş olsun Allah yardımcıları olsun inşallah.sende dikkat et orada kendine bebişimizede :)))

kızlar günaydın işte tablom ve testim galiba hamileyim umudumu yitirmiştim ve dünde size ateş ölçmeyeceğim demiştim Rabbimin büyüklüğü ne hikmettirki kızlar galiba HAMİLEYİMMMMMM

tebrikler canım.Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla

hilal canım hayırlı olsun meleğin rabbim tamamına erdirir inş.
canım kahve lekelerin devam ediyosa dr. nu ara söyle progestana başlatır belki
ben progestan kullanıyorum düşmesini engelliyo canım
benimde kahve lekelerim geliyodu kesildi progestanı kullanınca
allahım isteyen herkese nasip etsin yarabbim

FatoŞŞŞ kuŞum ateŞın dÜŞerse ovÜlasyon olmuŞ olurrr kuŞum bıkaÇ gÜn daha bekle ama ÇalıŞmalara devam et benım anladıĞım kadarıyla ateŞın dÜŞÜyoo

tebrikler canım.Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla

amin canım saol darısı sizinde başınıza inş.

hilal canım hayırlı olsun meleğin rabbim tamamına erdirir inş.
canım kahve lekelerin devam ediyosa dr. nu ara söyle progestana başlatır belki
ben progestan kullanıyorum düşmesini engelliyo canım
benimde kahve lekelerim geliyodu kesildi progestanı kullanınca
allahım isteyen herkese nasip etsin yarabbim

amin zyetincim saol zeytincim yarın gidicem doktora inş. kesilir sendedemi vardı

kızlar eltimi aradım doktor ameliyatta çıktığında kontrol edeck beni sen hemen gelme belki bugün hastanede kalmam eğer kalırsam çağırırım dedi tlfnunu bekliyorum

cnm 15. günde dra gittim bir yumurtam vardı 22mm olan sanırım o 20. günü çatladı. ben klomen kullandığım için birden çok yumurtlamış olabilirm . yerleşme düşüşü nedir? kaçıncı gün olur:uhm:

canım yerleşme düşüşü genelde 8 veya 9. günlerde olur ama senin bugün düşmüş yinede sen bilirsin kendini en iyi

X