Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar bende bugün gördüm ovulasyonda baya koyu çizgiyi.bugün çalışma var yani gerçi dünde çalışmıştım.bakalım yarın silikleşirse test bidaha yapmam.sonra beklemeye geçicem.bugün ayrıca 13.günüm geçen ayda aynı zamanda çatlamıştı.ama bir türlü adet olamamıştım 5 gün falan geçmişti.tam adet olduğum gün kan testi yaptırmıştım değer 0.88 çıkmıştı.o testten 2 gün öncede idrar testinde gölge gibi çok belli belirsiz bi çizgi görmüştüm.acaba sizce tutunmaya çalışırken bebiş gitmiş olabilirmi?geçen ay bide uçağada binmiştim.o yüzden acaba diyorum tutunmaya çalıştıda olmadımı o yüzdenmi geç adet oldum?buda tablom:
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

ayyy melek en bile heyecanlandım dua edicem bu akşam sana .bende görücemmi kou çizgiyi acep bilmiyorumkismile

Hilalcim tup bebek yapmaya karar vermissin, o zaman cok yakindir bebisin gelisi.:)
Melekcim yakalamissin ovulasyon testinde, ayy cok heyecanli, geliyor bu sfer insallah:))

Ben de kac gundur yatiyoruk, grip oldum(( bugun daha iyiyim ama bogazlarim agriyor bir tek, biraz da sumukluyum ama daha iyiyim.. Herks kizdi bana hasta oldum diye ama ne yapayim hqva yaniltti beni usuttum..
Bu arada erkek olacak ya bizim ki adi buyuk ihtimal baska birsy bulamazsak Kuzey olacak:) opuyoruk sizleri cok cokkk

günaydın hayırlı cumalar herkese
günaydın japonica regl olmadan umutsuz olma canım ama olursa da kısmet değilmiş dicez moralini bozma napalım,
ronya naptı acaba o bugün test yapmıcak mıydı biliyor musun

ama ovulasyondan sonra hiç düşmemişti ateşim, kesin geliyor kırmızılar, yarına kapıda...
ronya bu sabah yapacaktı idrar testi, bekleyelim bakalım gelir inşallah hayırlı haberlerle

ahanda gelmiş ronya,
naptın kıs işedin mi miratece hehe, nolur güzel bi haber ver, benim canım çok sıkıldı, sana sevineyim de neşem yerine gelsin canımcım

kızlar günaydın sabah 5 gibi uyandım unuttum test yapacağımı ve idrarımı yaptım.sonra yattım ve herzamanki saatimde 7:20 de ateşimi ölçtüm 36.9 olmuş acaba gece uyanmamım ateşimin yüksek çıkmasında etkisi olurmu.saat 10:00 gibi test yapıcam

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

ben 3 saatlik uyku olması gerektiğini biliyorum ronya bilemedim hayırlıısyla testini yap inş. güzel haberler verirsin bize mübarek cuma günü bizde seviniriz.

günaydın
9. gün 36,4
10. gün 36,3 +
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13.gün 36,4 +
14.gün 36,6 +
15. gün 36,6 +
16. gün 36,6
17. gün 36,6 +
18. gün 36,7
19. gün 36,7
julia sence neler olup bitiyor dersinbilmiyorumkismile

http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd buda tablom

Son düzenleme:
ben 3 saatlik uyku olması gerektiğini biliyorum ronya bilemedim hayırlıısyla testini yap inş. güzel haberler verirsin bize mübarek cuma günü bizde seviniriz.

canım gece bol bol uyudum 5 te Wc ye gittim sonra tekrar uyudum herhalde yine 36.7 falan olcaktı belki ondan yüksek çıktı uykum bölündü diye

olabilir canım ama üzülme sağlıklı bi bebek olsaydı o zaten tutunurdu.

ayy çok heyecanlı sabırsızlıkla bekliyorum canım

nevetna canım çok geçmiş olsun rabbim yaşatmasın kimseye
inş. tekrar hamiş kalıp sağlıkla kucağına almayı nasip eder mevlam
allahım isteyen herkese bebişlerini göndersin
günaydın kızlar nasılsınız
ronya seni bekliyoz bizi daha fazla bekletme yaaa
heoz nalim nasılsınız kızlar

kızlar daha yapmadım ama lütfen çıkacak gibi beklemeyin çünkü ben ümitsizim

canım mikemmel gidiyor ateşin, 5 gibi kalkıp tekrar yatmanın etkisi olmaz bence, aynı saatte ölçümünü yapmışsın gene.

kızlar negatif herhalde ya Wcde bakınca hiçbirşey görünmüyor ışıkta bakınca bir siliklik görünüyor ama neyse nagatfi herhalde ya (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…