Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hıııı ben sizi bırakmam ki zatiiii heheheheheh

antalyalı serpil var o bilir hatta çok iyi bir dr bahsediyorlardı kızlar dur onu sorayım buraya da geliyor yeni gelmeey başladı

ay ne güzel inş. sağlıklı hayırlı bir bebeğe hamilesindir olumunekankayizsmile

kemal beyide söylediler bende araştırdım bugün emelim bakalım temmuzda kesin artık

hee ya yiğenin ismi birce son kararımız :)

ay yerim ben onu tombişim benim :)

VALLAHİ BU ATEŞLE HAMİŞ KALINIRMI BİLMİYOM KUŞUM YAAA :uhm: HAYIRLISI :lepi:

olur neden olmasın allahım ol dedikten sonra canım..

güle güle melek kolay gelsin ,başarılar canım

sagol canım sanada başarılar tatlım...

Kızlar ben Tokatlıyım,eşim Sivaslı,Sivasta okudum 5 yıl,güzel yer severim ama çok soğuk memleket yaa :))

Ben tek kat yufkaya yapıorum,ne kadar istersen,3 tane yetiyor ama.

Ben hasta bakana kadar neler yazmışsınız valla :))

hmm eşinle orda tanıştın yani...
anladım canım su sınavımı atlatayım deneyecegim bakalım...

bak melekcim güzel oldu tablon en azından sıra bana geldi :) 19 mayıs gençlik ve spor bayramı :)

evet tatlım sıra sana geliyor :lepi:

Ben çıkıp biraz dolaşayım ya,oturdukça ağırlaşıorum,işim de bitti yiyecek bişeyler alırım belki :)))
Canım bir tatlı istiyor bir ekşi ,karışık galiba benimkiler :))

afiyet olsun julia yarasın yigenlerime tatlım hava güzel dolaş tabi..

kızlar annemin kanında miyalji diye bişi çıkmış kireçleme olmuş miyaljide hareket azlığından oluyomuş

geçmiş olsun allah şifalar versin..

juliacım cvp vermeden gittin :sinifsinif:

günde bir tane kullanmıştı anım...
bende 2 tane kulalndım..

kızlar işten çıkanca hemen bir eczaneye uğradım ve gebelik testimi aldım :)) miratech diye bir marka idrarda 20 ml hcgyi saptar diyor.yarın sabah ilk işim test yapmak bakalım hayırlısı olsun

hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun canım...

kızlar naberrr biz geldik kuzumla :)

ee kimse yokmu diom size ben geliom kimse olmiy die

hilalle biz burdayız asıl sen nerelerdesin kaçak yigenimizin ismide belirlenmiş maşallah..

olur neden olmasın allahım ol dedikten sonra canım..

sagol canım sanada başarılar tatlım...

hmm eşinle orda tanıştın yani...
anladım canım su sınavımı atlatayım deneyecegim bakalım...

evet tatlım sıra sana geliyor :lepi:

afiyet olsun julia yarasın yigenlerime tatlım hava güzel dolaş tabi..

geçmiş olsun allah şifalar versin..

günde bir tane kullanmıştı anım...
bende 2 tane kulalndım..

hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun canım...

hilalle biz burdayız asıl sen nerelerdesin kaçak yigenimizin ismide belirlenmiş maşallah..

buralardayım cnm :). cinsiyet değişmezse belirledik bakalım ismi. gerçi önümüzde daha çok var her an değişebilir cinsiyette isimde :KK70:

saat 5te ovulosyonu yaptım hemen ikici çizgi kopkoyu çıktı valla ben yumurtladım ozaman kızlar
ay heyecan bastı bana şimdiden allahım yüzümü güldürür inşallah hayırlıyla melegimin kardeşi gelir...
özlemcim yapmaya devam et ovulosyonu silik çıkmış maden hergün çalış bence bol şanslar tatlım..

saat 5te ovulosyonu yaptım hemen ikici çizgi kopkoyu çıktı valla ben yumurtladım ozaman kızlar
ay heyecan bastı bana şimdiden allahım yüzümü güldürür inşallah hayırlıyla melegimin kardeşi gelir...
özlemcim yapmaya devam et ovulosyonu silik çıkmış maden hergün çalış bence bol şanslar tatlım..

canım ya hadi bakalım Rabbim rast getirsin inşallah olur dua edicem sana bol bol.güzel haberlerini alacaz bu ay inşallh

X