Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inşallah kızlar şimdi ölçmenın geçerli olmadığını biliyorum ama şuanda hep 36.6 36.7 civarı cıkıyor.inşallah düşme atşim:)))

(+) boş geçirmedigim zaman

3.gün...36.00
4.gün...36.04
5.gün....36.03
6.gün.....36.03
7.gün......36.02(adetim bitti.)
8.gün........36.03+
9.gün..........36.03+
10.gün..........(ölçemedim)+
11.gün............36.03
12.gün..............36.02+
13.gün..............36.04+
14.gün...............36.04+
15.gün................36.00+

sizce nasıl kılzar yumurtammı çatladı hafifte akıntımda degişik bugün

birebira çok sevindim inşallah devam eder böyle yumurtalama tarhine neden 14 gün ekledin...

Saol canım, çünkü genelde yumurtlamadan 11-14 gün sonra regl olunuyor, yada ben öyle oluyorumkaydirigubbakcemile3 İnşallah düşmezzzzz:Saruboceq:

3.gün...36.00
4.gün...36.04
5.gün....36.03
6.gün.....36.03
8.gün........36.03+
9.gün..........36.03+
11.gün............36.03

Esracım bugün yumurtlamışsın diyebilmemiz için bundan sonraki üç gün ateşinin yüksek çıkması gerekiyor canım. Çalışmaların zamanlaması iyi olmuş ama:lepi:, bugün yumurtladıysan tutma şansı yüksek olabilir. Allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

esracım yumurtan çatlıyor.2 gün daha üst üste çalış en az...
çalısmalar isabetli olmus.insallah bu ay bebişin gelir canım.

xara güzel dileklerin için tesekkür ederim.
her zaman duacıyım sizlere de.hamişlerin duası kabul olur derler ya.insallah kabul olur dualarım allah kimsenin kucagını boş bırakmaz.
ateşin çok iyi.sabitlenmiş ...:hooray::lepi:

evet canım devam ediyor adetim dün bitti sen nasılsın canım

a.s.
teşekkürler canım sen nasılsın iyi gördüm seni sanki görüyormuşum gibi :roflol:

inşallah ateşin böyle devam eder xara ve güzel haberler verirsin bize :teytey:

İnşaallah canım inşaallah Rab'bim nasip eder hepimize:Saruboceq:

xara güzel dileklerin için tesekkür ederim.
her zaman duacıyım sizlere de.hamişlerin duası kabul olur derler ya.insallah kabul olur dualarım allah kimsenin kucagını boş bırakmaz.
ateşin çok iyi.sabitlenmiş ...:hooray::lepi:

Canım benim teşekkür ederiz duaların için. Allah hepimizin dualarını kabul eder inşaallah:Saruboceq:. Benim ateşim inşaallha hiç düşmez 40 hafta kadar:Saruboceq:

bu son koyduğun artıyı bilerekmi bugüne koydun dün geceye ait te yanlışlıklamı koydun gün aşırı çalış canım ne kadar çok çalışılırsa o kadar şans artıyor

sabahtan koydum akşam nasıl olsa çalışırız diye -ki çalıştık da:eek: şimdi bazı arkadaşlarımız üst üste çalış bu aralar diyo bazılarıda gün aşırı peki nasıl yapmalıyım:uhm:

3.gün...36.00
4.gün...36.04
5.gün....36.03
6.gün.....36.03
8.gün........36.03+
9.gün..........36.03+
11.gün............36.03

canım ikimiz aynı anda başlamıştık ölçümlere maşallah senin hiç boş günün yok bi gün aşırıyı bile zor denk getiriyoruz misafirlerden,yorgunluktan inş bu ay seninde yüzün güler ben 26 günde bir adet olduğum için yeni yumurtlamışım kızlar öle sölediler seninki bikaç gün sonra olabilir

sabahtan koydum akşam nasıl olsa çalışırız diye -ki çalıştık da:eek: şimdi bazı arkadaşlarımız üst üste çalış bu aralar diyo bazılarıda gün aşırı peki nasıl yapmalıyım:uhm:

Güzelim eğer eşinde problem yoksa, yani sperm sayısı iyi ve kaliteli ise yumurtlama zamanı hergün çalışabilirsiniz, ancak bi sorun varsa (ki inş yoktur) Gün aşırı denemek daha mantıklı, sonuçta spermler vücüdumuzda uzun süre yaşayabiliyor. Umarım bebişin gelirde böyle şeylere kafanı bi daha hiiçç takmazsın:lepi::Saruboceq:

canım ikimiz aynı anda başlamıştık ölçümlere maşallah senin hiç boş günün yok bi gün aşırıyı bile zor denk getiriyoruz misafirlerden,yorgunluktan inş bu ay seninde yüzün güler ben 26 günde bir adet olduğum için yeni yumurtlamışım kızlar öle sölediler seninki bikaç gün sonra olabilir

cnm heray degişik yontem deneyoz bakalım geçen ay güna şırı girdik olmadı bu seferde hergün deniyoz hayırlısı ...

3.gün...36.00
4.gün...36.04
5.gün....36.03
6.gün.....36.03
8.gün........36.03+
9.gün..........36.03+
11.gün............36.03

canım inşallah çatlarda bebşin gelir

cnm heray degişik yontem deneyoz bakalım geçen ay güna şırı girdik olmadı bu seferde hergün deniyoz hayırlısı ...

hayırlısı olsun canım bu ayda böyle olsun ne kaybederizki :eek:

Güzelim eğer eşinde problem yoksa, yani sperm sayısı iyi ve kaliteli ise yumurtlama zamanı hergün çalışabilirsiniz, ancak bi sorun varsa (ki inş yoktur) Gün aşırı denemek daha mantıklı, sonuçta spermler vücüdumuzda uzun süre yaşayabiliyor. Umarım bebişin gelirde böyle şeylere kafanı bi daha hiiçç takmazsın:lepi::Saruboceq:

teşk ederim canım inş dediğin gibi sorun yoktur çünki daha 5, ayımız daha erken diye doktora gitmedik bilmiyorum yani.allah herkesin kalbine göre versin

benım35,larda seyredıyordu hep 36olmuş buugn ama dun 34,e duşmuştu
bakalım yarın sabhta olceyım

X