Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlem canım ateşin daha düşmemiş dur bakalım bir sürpriz olur inşallah

Tatlım benim ateş regl de düşmüyor zaten işin kötü yanı bu geçen ay 36.8 de regl geldi RABBİM den anneler günü hediyesi istedim bakalım yollayacakmı hediyemi bana

hilalciğim tablon iyi gidiyor bence, bugün yarın yumurtlayacak olabilirsin, ama gene de sen dr git içini bir rahatlat canım

kızlar günaydın..
buyrun bgn dahil ölçtüğüm tablom..

1.gün 37,0
2.gün 36,8
3,gün 36,4
4.gün 36,6
5.gün 36,5
6.gün 36,6
7.gün 36,3
8.gün 36,4
9.gün 36,3
10.gün 36,3
11.gün 36,3
12.gün 36,4
13.gün 36,4

yumurtamın ne zaman çatladığını bilemiyorum kafayı yemek üzereyim niye böyle oluyo anlamadım

canım ya bu kadar stres yapma, önümüğzdeki ay hem ateş ölçümü yap hem de ovulasyon testi kullan, bu stresin az da olsa geçer bence, ben de daha önceden yaşadığım için bu duygularuı iyi anlıyorum canım seni

yumurtamın ne zaman çatladığını bilemiyorum kafayı yemek üzereyim niye böyle oluyo anlamadım

Hilalcim çalışmaların var zaten bugünde çalışırsınız gerisi Allaha kalmış çalışmayla olsaydı ooo benim 10-11 çalışmam var gördüysen eğer ! ne o öle kafayı yemekler falan önce bir sakin ol pozitif düşün yarından sonra belli olacak yumurtanın çatlayıp çatlamadığı inşallah ama içim rahat etmiyor diyorsanda doktora git tatlım böyle kendini yemektense lütfen yapma böyle

saolun kızlar desteğinin için ama yok bu böyle olmayacak doktora gideyimde bir rahatlıyayım yumurtlama günlerimi bileyim bu ayda kaçırdıysam en azından gelecek aya ne zaman çatladığını öğrenirim her ay kaçrıyorum olmuyor ovulasyon testi 3 ay yaptım hep 13. günü pozitif verdi demek 13. günümü yumurtluyorum anlamadım

hilaim yarın da yükselirse tam zamanında yumurtlamış olursun tatlım 13. güne kadar düşmüş 14.gün yükselmiş yarında yükselir bence yumurtlama bugün bebğim değerlendir

13.pozitifse 24-36 saat içinde yumurtlama olacak demek hilal hem ateş ölç hem takip yaptır en iyis ama sen çalışmaları sıklaştırman lazım

hilaim yarın da yükselirse tam zamanında yumurtlamış olursun tatlım 13. güne kadar düşmüş 14.gün yükselmiş yarında yükselir bence yumurtlama bugün bebğim değerlendir

tatlım sen bugün beni sevindirdin Allah seni eşini ve bebeğinide bir ömür boyu sevindirsin inş. hep gülersiniz hayat boyu ben öğlenden sonra doktora gidicem bakalım o ne diyecek

13.pozitifse 24-36 saat içinde yumurtlama olacak demek hilal hem ateş ölç hem takip yaptır en iyis ama sen çalışmaları sıklaştırman lazım

10-11-12. günler oldu dedim 1 gün ara verelim spermler yorulmasın diye bugün ilişki olsun ama 2 derece yükseldi moralim bozuldu birden ama sen sevindirdin Allahta seni sevindirsin hep gülen yüzün hiç solmasın :)

kızlar günaydın..
buyrun bgn dahil ölçtüğüm tablom..

1.gün 37,0
2.gün 36,8
3,gün 36,4
4.gün 36,6
5.gün 36,5
6.gün 36,6
7.gün 36,3
8.gün 36,4
9.gün 36,3
10.gün 36,3
11.gün 36,3
12.gün 36,4
13.gün 36,4

canım yarında ölç bakalım yükselirse o zaman yumrtlamış görünürsün ama bu tabloya göre sanki 11. günü yumurtlamış görünüyosun ama bence daha yumurtlamadın

canım benim Rabbim senin yüzünü de güldürsün
sen bugün ve yarın çalışma olsun canım tamam mı dr sana ilişki günü de söyler zaten
güzel haberlerle gel

X