Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaşlar bu da grafiğim hadi bakalım hayırlısı olsunopuyorumnanaktan

$untitled.jpg

Oğlum bir erkek bir kız diyor ,doktora da isimlerini söyledi daha ultrasona geçmeden,Elif ve EGe olacak dedi :)
kendi koymuş bile :) Canım geçen gün ben seni de sormuştum ama sana yok demişti tabi söylemek olmuyordu,daha da sormuyorum, O da onu oyun sanıyor sorsana annecim ben söylerim diyor :)
Ben de hatta kızmıştım oğlum evet desene diye ama yok annecim demişti :) bekledim bakalım ne çıakcak diye :) çok ilginç yaa

ayy julia beni sorsana oğluna bakalım ne diyecekk

Nalimcim farkediyorum da sen nasıl rahatsan öyle olsun istiyorum,sıkmak da olmaz ,heyecan yapıoruz biliyorum ama merak da ediyorum yani :)

Sorarım da dolunaycım sonuç bende kalır karışmam :)))
Nalim inş günün geçer,ateşin düşmez ve bebiş geliirrrr :)

yok juliacım neden sıkmak olsun burda birbirimize destek oluyoruz ,hepinizden Allah razı olsun, sen benim en moralsiz zamanlarımda çok destek olsun çok sağol canım benim,yoksa bu günler nasıl geçer..

evet kimya mühendisiyim,mezun oldum olalı ilaç sekötründe çalıştım evlendim gebe kalınca işten ayrıldım sonra düşük oldu bir daha başlamadım işe şimdi maliye okuyorum 2.sınıfım..eşin ilaç sekötründe mi?

juliacım seninkiler ikizmiş çooooooooooook sevindim hayırlı sağlıklı kucağına alırsın inşallah opuyorumnanaktan

Benim eşimde kaç senedir elektrostatik toz boya işindeydi, geçen sene işini değiştirdi, şimdi bir Alman firmasında çalışıyor , bu şirket de kendi üretimlerini satıyor eski işle alakalı değil :)

Erkaymak hoşgeldiinn,sen nasılsın ?

Umutcm ,ben de aynı şeyleri yaşamıştım doktorum aynı şeyleri söylemişti ve böyle iki ay olunca klomen kullanmıştık artı progestan tabi

evet canımm ama ben hiç drada gitmedim o zaman dedimki demekii test bozukmuş sonra işte araştırdık filan hayırlısı canım sağlıklı olsa tutunurdu zaten bu ay ben 21.gün progesteronada baktırıcam bakalım düşükse banada verir dr sanırım

japonica gelişmiş cevap da eklenti ekle bölümü var ordan ekleyebilrsin.
Tablonu ters tıkla bilgisayarına kaydet sonra paintte jpeg formatına çevir ve buraya ekle.

ınş umutcum inş bebeişler gelsin hadiiiii :)
Bu sefer progestan kullanmadım bile ,inş her şey düzene girer.

hiçç kalkasım yokk ama kalkayımda yemek yapayımm :))))iice tembel oldum kıslar ben yaa öleccee teembellik etmek ıstıo canımm valla kışın daha enerjiktim:))))

X