Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1.gün 36,3 ........ 20,04,2010
2.gün ---
3.gün ---
4.gün ---
5.gün ---
6.gün --- ***
7.gün ---
8.gün 36,2
9. gün 36,2
10.gün 36,1
11.gün 36.0 .......çalışma
12.gün 36,4
13.gün 36,4 ......... çalışma
14.gün 36,5 ..... 03,05,2010

günaydın kızlar, sanırım ben bu ateş değerlerine göre 11. gün çatladım, 11. gün akşamı saat 5 e doğru uzayan akıntı gelmeye başladı ve gece 11. gibi çalışma oldu, daha öncesinde hiç çalışma yapmadım, sizce zamanını kaçırmış olabilirmiyim, bir de geçen ay yumurtlama zamanı kasıklarımda çok ağrı olmuştu, bu ay olmadı, sadece 12. gün akşamı 3-4 saat süren sancım oldu ama bu ateş değerlerine göre de 11. gün çatlamış görünüyor, değerli yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız prenses hayırlı olsun rabbim hepimizin meleklerini kucağına almayı nasip etsin
julia iki tane geliyo hayırlı olsun canım oğlunun söylediği tuttu desene
feyza nasılsın canım
nevetna canım benimde kahve lekelerim geliyodu dr. hemen progestana başlattı kesildi sonra
inş. meleği sana sıkı sıkı tututnur canım kabak çekirdeği ve ananas ye rahmi güçlendirip bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyomuş
Hilal24, ronya, japonica nasılsınız hatunlarr
bol hamiş haberli bir hafta diliyorum

Allahım bu ay bütün bereketini bu topiğin üzerine yağdırsın hepimiz hamile olarak çıkmayı bize nasip etsin.Amin.............

kızlar çatlamanın ertesi günü de kasıklarda sancı olur mu

canım olabilir ben sadece klomen kullandığımda kasıklarım sanki aşağı düşecek gibi olmuştu ilk kez o zaman kasık ağrısı gördüm ama seninde olabilir değerlendirin siz yinede

canım amin allahım bütün dualarımızı kabul etsin
bebiş iyi sanırım dr. gidecem kesenin büyüyüp büyümediğina bakacak dr.
4:10 da randevum inş. güzel haberlerle gelirim

tatlım senin ateşin yükselişe geçti artık dediğim gibi 17. günü yumurtlamışsın hadi inş. ikiz doğurursun bu duayı kime ettiysem hamile kaldı :)

amin canım amin rabbim hepimizin yüzünü güldürsün sanada tez zamanda bebiş nasip etsin bende sana dua ve tüm isteyenlere dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…