Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

5.gün ........36
6.gün.........36
7.gün.........36.1
8.gün.........36.1
9.gün.........36.3
10.gün.......36.1
11.gün.......36.1
12.gün.......36.3
13.gün.......36.5
14.gün.......36.5
15.gün.......36.5
16.gün.......36.2
17.gün.......36.3
18.gün.......36.5
19.gün.......36.6
20.gün.......36.5
21.gün.......36.6
22.gün.......36.5
23.gün.......36.6
kızlar acayip ağrım var ha adet oldum ha olacağım durumundayım

vildancım kaç gündür agrın var agrılarım benimde var gögüslerimdahada agrıyor.ama ben pek umutlanmıyorum bu ay pek çalışamadık çok salladık.hayırlısı inşallah.

benim agrılarım 3 gündür belkide üşüttüm.

[/IMG]

Son düzenleme:
birebira canım bebek yerleşirken de 1-2 günlük düşüş oluyor ateste.benim öyle olmustu sonra takrar yükseldi.senin de yükselmiş belki senin de hamişliktendir canım.insallah bir daha düşmez.

Ahh ahh ağzından bal damlıyor valla:)) İnşallah dediğin gibidir, bakalım yarın sabah gösterir ne olacağını. Bugün felaket baş ağrım var ve ara ara sancım oluyor. Bütün bunlar regl belirtisi bende ama Allah tan ümit kesilmezmiş:)a.s.

nur82cim ya dün benim ateşim düştü bugün yükseldi inşallah birebiraya dedğin gibi benim de bebişim olur adetime 5 gün kaldı çok heyecenlıyım inşallah adet günümde de ateşim düşmez

Güzelim seninde ateşin yükselmiş tahmin ediyorum ki şu 36,0 olan günlerden birinde yumurtlamışsın ama hangisi bilemedim, inş ateşin düşmeden devam ederhihoyyyt

Normalde kaç günde bir hasta oluyorsun? ateşin gayet güzel 16.günde yumurtlamış gibisin, inşallah düşmez:lepi:

Güzelim seninde ateşin yükselmiş tahmin ediyorum ki şu 36,0 olan günlerden birinde yumurtlamışsın ama hangisi bilemedim, inş ateşin düşmeden devam ederhihoyyyt

canım çok çooooook sagol.birşey daha sorcam.maşşallah ateşim iyi gidiyor inşallah düşmez.olduda ateş düştü diyelim hamişsem sonra gene yükselcek demi yada şöyle sorayım ateşim düşerse bu günlerde hamiş degilimmi demek oluyor. Şeniz

Bende her zaman şöyle oluyordu. Regl olana kadar ateşim yüksek, olmadan iki gün önce yada olacağım gün ateşim düşüyordu. Ve hemen regl oluyordum. Ondan sonra yeniden yumurtlama günüme kadar düşük kalıyor, yumurtladıktan sonra yükseliyordu. Ancak bu sefer bi değişiklik oldu, ateşim iki gün düştü ve geri yükseldi.

Açıkçası benimde aklım karıştı, bakalım yarın nasıl çıkacak çok merak ediyorum. Düşük çıkarsa bugün bir yanlışlık oldu diyeceğim, yüksek çıkarsa da test yapmayı düşünüyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallaahha.s.

canım yaaa benim yükselmesine çok sevindim umarım düşmezde bebiş kendini belli eder dualarım seninle.test yapınca hemen yaz olurmu hakkımızda herşeyin hayırlısını versin yarabbim.

arkadaslar bende başlamak istiyorum ne zaman baslamak lazım ateş ölçmeye

Reglin ilk günü başlayabilirsin, her sabah yataktan kalkmadan, herhangi bir şey yiyip içmeden, dil altından ölçüm yapılıyor. Mümkünse aynı saatlerde yapmaya çalış güzelim, ikinci aydan itibaren vücudunu daha iyi tanıyacaksın. Kolay gelsina.s.

vildancım kaç gündür agrın var agrılarım benimde var gögüslerimdahada agrıyor.ama ben pek umutlanmıyorum bu ay pek çalışamadık çok salladık.hayırlısı inşallah.

canım 1-2 gündür ağrım var bendede aynı durum bu ay çalışma falan yoktu doğru düzgün tam yumurtlama döneminde kayınvalidem geldi bu ay umudum yok ama ateşimi ölçüyorum genede

Normalde kaç günde bir hasta oluyorsun? ateşin gayet güzel 16.günde yumurtlamış gibisin, inşallah düşmez:lepi:

canım 24 veya 26.gün oluyor bugün 24 ve ateşim düştü önümüzdeki ay misafir kabul etmicem eve yumurtlama bitsin sonra gel dicem :dance:

5.gün ........36
6.gün.........36
7.gün.........36.1
8.gün.........36.1
9.gün.........36.3
10.gün.......36.1
11.gün.......36.1
12.gün.......36.3
13.gün.......36.5
14.gün.......36.5
15.gün.......36.5
16.gün.......36.2
17.gün.......36.3
18.gün.......36.5
19.gün.......36.6
20.gün.......36.5
21.gün.......36.6
22.gün.......36.5
23.gün.......36.6
24.gün.......36.3

kızlar lütfen acil cevap...hani saatler geri alındı ya..ben normelde her gün yedide ölçüyorum yarın altıdamı ölçmem gerekir yoksa yedidemi...siz nasıl ölçüyorsunuz degişme yaptınızmı

kızlar lütfen acil cevap...hani saatler geri alındı ya..ben normelde her gün yedide ölçüyorum yarın altıdamı ölçmem gerekir yoksa yedidemi...siz nasıl ölçüyorsunuz degişme yaptınızmı

canım bende bilmiyorum ama eşim kalktığında ölçüyorum ben hergün bugünde aynısını yaptım bişey değişirmi bilmiyorum

bana degişir gibi geliyor çünkü saatten saate bile çok fark ediyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…