Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nur sana birşey sorabilirmiyim.ateş tablonu görünce aklıma geldi

10ekim adetimin 4.günü başladım 36.1
11ekim 36.1
12 ekim36.1
13 ekim35.9
14 ekim36.0
15 ekim 36.1
16 ekim36.0
17 ekim36.0
18 ekim36.4
19 ekim36.0
20 ekim36.0
21 ekim36.1
22 ekim36.2
23 ekim36.4
24 ekim36.3
25 ekim36.4
[img=http://img222.imageshack.us/img222/6457/tablomko2.th.png]

bende ateş ölçümü yapıyorum canım doktor söylemişti

kızlar bana yorum yapın lütfennn.
my.php

canımkolay gelsin anlamıyorumki ben ne zaman yumurtladıgımı ama vücuduma göre çoktan yumurtladım.akıntıdan dolayı.

arkadaşlar dijital termometre aldık agzında ölçerken dilinin altınamı koyulacak yoksa üstemi dilimin altında ölçünce 36.7 çıktı kolaltımda tenime degecek şekilde ölçtügümde ise 35.5 çıktı arkadaşlar nasıl ölçüyorsunuz yardım lütfen...

arkadaşlar dijital termometre aldık agzında ölçerken dilinin altınamı koyulacak yoksa üstemi dilimin altında ölçünce 36.7 çıktı kolaltımda tenime degecek şekilde ölçtügümde ise 35.5 çıktı arkadaşlar nasıl ölçüyorsunuz yardım lütfen...

canim yeni gördüm.termometreyi dil altina kou ve her sabah yataktan kalkmadan yani hiçbir vücut aktivitesi yapmadan ölçüp yaz.allah yardimcimiz olsun.

canim yeni gördüm.termometreyi dil altina kou ve her sabah yataktan kalkmadan yani hiçbir vücut aktivitesi yapmadan ölçüp yaz.allah yardimcimiz olsun.

tamam canım teşekkürler hele şükür cevap verdin kimse girmiyor sanırım bu siteye diye düşünüyordum...

Şeniz napıyosun fıstık.en iyi olan agızdan oluyor.dilimizin altında sag ve soldunda bir girinti varya oraya koy her sabah aynı saatte ölç not al.adet oldunmu merak ettim.

Günaydın Arkadaşlar,
Bu kez vücudumda dengesini kaybetti benim gibi! Ateş ölçme yöntemine göre 16çgünümde yumurtladım, sonra ateşim düzenli yükseldi ve 36,6 ya kadar çıktı, sonra
27.gün 36,4
28. gün 36,3 düştü ve tamam regl olacağım dedim,
29.günüm yine 36,7 çıktı..

Benim ateşim bi düştü mü geri yüksekmez, ayrıca hasta falan değilim ki yüksek çıksın, bu vücudum kafayı yedi, bende yedim. Regl sancılarım da var, offff offf.. Bakalım bugünde olmazsam yarın sabah kaç çıkacak.

Şeniz napıyosun fıstık.en iyi olan agızdan oluyor.dilimizin altında sag ve soldunda bir girinti varya oraya koy her sabah aynı saatte ölç not al.adet oldunmu merak ettim.

iyi diyelim iyi olsun canım:içelim: tamam canım saol sen söylemiştim ama unuttum kafada bir sürü tilki dolaşıyordu:roflol: neyse oldum bitanem benim kahverengiler bein bırakmıyorlar birer gün önce geliyorlar saolsunlarhihoyyyt

birebira kız hamile olmayasın ay ne güzel inşallah yükselir ve hamile olursun benim adetime 1 hafta kaldı dün ateşim 36.3 çıktı bugün 36.6 hayırlısı normalde 17 ekimde kahverengi akıntımı bekliyordum şuana kadar sadece açık renkli bir akıntım var koyu sarı gibi bakalım gel bebeğim gel

birebira kız hamile olmayasın ay ne güzel inşallah yükselir ve hamile olursun benim adetime 1 hafta kaldı dün ateşim 36.3 çıktı bugün 36.6 hayırlısı normalde 17 ekimde kahverengi akıntımı bekliyordum şuana kadar sadece açık renkli bir akıntım var koyu sarı gibi bakalım gel bebeğim gel

Ya güzelim hiç sanmıyorum ki nedne böyle olduğunu da anladım, hamiş olsam hiç inmemesi hep yüksek kalması gerekti:1no2:

İnşallah senden güzel haberler alırız canımhihoyyyt, çok teşekkürler..

ya kızlar ateş düşüncemi birlikte oluyorsunuz yoksa yükselincemi cevap verirseniz sevinirim..

birebira canım bebek yerleşirken de 1-2 günlük düşüş oluyor ateste.benim öyle olmustu sonra takrar yükseldi.senin de yükselmiş belki senin de hamişliktendir canım.insallah bir daha düşmez.

iyi diyelim iyi olsun canım:içelim: tamam canım saol sen söylemiştim ama unuttum kafada bir sürü tilki dolaşıyordu:roflol: neyse oldum bitanem benim kahverengiler bein bırakmıyorlar birer gün önce geliyorlar saolsunlarhihoyyyt

canım sakın kafana takma.ama senin şu kahverengi renkler aklımı kurcaladı CADIARZU azaldıda yazmışsın eger iyice azalır biterse test yap ama umutlanma sakın şimdiden.sadece tedbir bilmezsin ilaç falan içersin allah korusun. Şeniz

kızlar neden bana yorum yapmıyorsunuz yaa valla kırılıyorum ama size.
10ekim adetimin 4.günü başladım 36.1
11ekim 36.1
12 ekim36.1
13 ekim35.9
14 ekim36.0
15 ekim 36.1
16 ekim36.0
17 ekim36.0
18 ekim36.4
19 ekim36.0
20 ekim36.0
21 ekim36.1
22 ekim36.2
23 ekim36.4
24 ekim36.3
25 ekim36.4
bugün 36.5

canım sakın kafana takma.ama senin şu kahverengi renkler aklımı kurcaladı CADIARZU azaldıda yazmışsın eger iyice azalır biterse test yap ama umutlanma sakın şimdiden.sadece tedbir bilmezsin ilaç falan içersin allah korusun. Şeniz

canım bugun gonopene ilacına başladım zaten yok öyle birşey olmaz çünlkü yogun kanamam...

X