Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bebişim umarım gelmez ve yüksek kalır sende hamişler kervanına katılırsın haber ver her hamile bize umut oluyor

patricia canım sanırım yazımda haklı çıktım ateşin yüükselmiş hayırlısı bakalım şayet yumurtlama günlerin bu sıralarda oluyor ise kesinlikle dün yumurtlama gerçekleşmiş Allah gönlüne göre versin arkadaşım prolaktinide kafana takma veren Allah prolaktine yada kısırlığa bakmıyor vereceğine veriyor ben buna inanır bunu bilirim:KK66:

patricia canım sanırım yazımda haklı çıktım ateşin yüükselmiş hayırlısı bakalım şayet yumurtlama günlerin bu sıralarda oluyor ise kesinlikle dün yumurtlama gerçekleşmiş Allah gönlüne göre versin arkadaşım prolaktinide kafana takma veren Allah prolaktine yada kısırlığa bakmıyor vereceğine veriyor ben buna inanır bunu bilirim:KK66:

CANIM YAA çok sağol moral verdin :) zaten yumurtlama günlerimi tutturucam diye, eşime çeşit çeşit seneryolar yazıyorum :) yakında sapık sanıcak benı :))))) :asigim:

11 ve 12.günde önemli yükselme olmalı ama bence günaşırı az kritik günlerde hergün prolaktini kafana takma sen stres yaptıkça artar geçen ay benimki 29 çıktı dr stres yapma dedi ilaç bile vermedi 1 ay sonra 16 olmuştu çok sevindim stres yapma tamammıyerimseniben

tamam canım bende artık karar verdim zaten takmıcam:) eminimki prolaktinin çıkış sebebide bu yumurtlama günlerini tutturmaya uğraştığımız içindir. yanı yok her sabah ateş ölç:) günleri tuttur, ragli bekle :)))) gelde stres yapma :))))
neyse bakalım hayırlısı. bu aydan çok umutluyum çünkü ilk defa bu kadar fazla yumurtlama gununu dikkate aldım, öncede böyle gün falan tutmuyordum :)))) zaten bu sitede bi gün kafayı sıyırıcam :) öptüm hepinizi.:1hug:

ee ne yapacaksın kafayı sıyırdık adet olsak acaba üstünemi görüyorum ateşim çıktı hamileyim herşeyi hamilelik olarak değerlendiriyoruz rabbim kimsenin kucağını çocuksuz bırakmazkafamçokkarıştıgamyoncuiremsu ben ölçmeye başladım ayrıca bi akşam ölçüyorum 3 gündür ateşim hergün 0.1 düşüyor sabah akşamlarda öyle dengeli yani ok kabul laelaelaelaelae sen ne yaptına.s.

ya bişey sorcam benim bugün adet günüm olmadan önce lekelnme olur ve adetim gelir ağrım başlar gelmeden 1hafta öncesinden anlarım ama bu sefer öyle olmadı lekelnme adetten 2 gün önce oldu bugün sancı olmalı olmadı eşim bile şaşırdı ama lekelnmeyi geçti bayağı geliyor ağrım yok ee sorun ne derseniz 30 yaşındayım 12 yaşından beri adet oluyorum sadece doğum kontrol hapını kullanırken ki o da 9 ay ilacı bırakınca eski haline dndü 2adet dönemi sancılı oldu bu 3.adet dönemi ilacı bırakalı ilk defa sancısız bir adet yaşıyrum umarım anlatabilmişimdir hamile olabilir miyim sanmam çalışamadık sadece 1 kez evde değildik çünkü kayınvalidem ameliyat olmuştu o yüzden:çok üzgünüm:

canım benimde genelde çok şiddetlidir adetlerim
fakat çok nadir bazı aylarda hiç ağrım sızım olmuyor, üşütmeyle alakalıymış
yani ceyranda kalma, üşütme, v.s gibi durumlarda ağrı çok olurmuş
bilmem anlatabildim mi

arkadaşlar ateşimi yazıyorum
20.07= 35.8( adetimin bitiminin ilk günü) (15 temmuzda adet oldum)
21.07=35.7
22.07=35.9
23.07=35.8
24.07=35.8
25.07=35.7
26.07=35.8
27.07=35.8
28.07=35.7
29.07=35.7( yum testi tek çizgi)
30.07=35.78(yum testi tek çizgi)
31.07=35.6(yum testinin 2. cubuğu açık pembe) (otomatik hesaplayıcılara göre yumurtlama tarihim)
01.08=35.7(yum tes 2. çubuğu koyu pembe,1. çubuk kadar koyu renk değil)
02.08=35.8 (korunmasız ilişki)(yum testinin 2. çubuğu 1. kadar koyu değil ama yakın)
03.08=35.8(bugün)(testim bitti alamadım)
şizce yumurtlamışmıyım.

selam arkadaşlarr...buraya gelmememin sebebi işde bu tablolarr::)))

arkadaşım test çubuğuna göre yumurtladığsan sanırım yumurtlamışsındır..ama ateşe bakacak olursam yumurtlamamışsın :)))))))))))))))))))))))))))))

harbi kafayı sıyıracam ben ..hatırlıyorsanız nurdere sen yumrutlamadın yumurtlama sorunun olabilir falan derken kız hamile kaldı...ve hiç ateşi yerinden oynamadı:)))))))))))) bu nasıl iş bu nasıl lahana turşusu :)))))))))))))))))

kızlar gerçekden sıyırdım beenn...artık ne gün ilişkiye gireceğimi şaşırdım:))))

en iyisi dr ların dediği yöntem 1 gün durup bir gün ilişki yada bebek konusunu kafadan atıp evliliğinizin tadına varacaksınız:))))))) :nazar: ben öyle yapıyorum artık..ama gene ateş ölçmeyede devam ediyorum çünkü bende ateş ölçmek bir alışkanlık oldu ölçmezsem rahatsız oluyorum fisfisfis

neyse arkadaşlar durum bundan ibaret ....siz siz olun gün aşırı ilişkide bulunun ..hemen de kalkmayın yatın azıcık ..sonra kafanızda rahat etsin ohhhh..eee olmadımı bebeğiniz 1 sene sonra dr gidin bakdırın kendinizee...stres etmeyin şakkıdı

söyleyene bak yaaa hahahhahahahaa:))))harbi ama artık çokk bi aman şu gün yumurtladım mı acaba bugünmü diye bir endişem yok olursa olur olmazsa eyllülde dr yollu beni bekliyorrrrrr sengözlerimebaksanab sırnaşık şey

arkadaslar isallah hepimize nasip eder bebisler bende bekliyorm.arkadasim bana su selevati gun boyu soylememi istedi YA MUDIU VE CELLE CELLALUHU.bebek icin.

kızlar ya benım bir haftadır falan kasıklarım cookk hafif sızlamalar var:) hem prolaktinimin yüksek olduğunu biliyorum hemde böyle kendimi çookk fazla dinleyip ümitleniyorum :))))
gecen ay kendi kendimi hamile gibi yürürken yakaladım :))))) orda koptum tabi gülmektenn .bakalım bu ayda bir ümitle bekliyorum. yarın aksam dr gidicem prolaktın için ilaç yazsın bana. ki biliyorum dostinex yazdırıcam :) yaw bişey değil bu kadınlar kulubune fazla ziyaretten olacakkı :))) doktorlar kadar bilgi sahibi oluyor insan :)))))

benimde yumurtlamadan sonra ateşim
36,4
36,1
36,7
36,9
36,7
bu şekilde devam ediyor, bakalım adetime daha 10 gün var
inşallah düşmez ateşim ve sonuç pozitif olur

Kızlar yumurtlamamdan beri ateşim sürekli yüksek ve 36,8-36,9 değerlerindeydi. Hiç inmedi. Bu yüzden çok ümitlendim ilk kez ama az önce adet oldum. Ben artık neye güveneceğimi de bilmiyorum. Ateş ölçümü falan doğru çıkmadı.

herkese gunaydın,

bir yildir ikinci çocugumun olması için ugrasıyorum ancak olamadı henuz. bu ay ilk kez klomen kullandım 9. gun 27 mm bir yumurtam vardı ve dr 10.g un sabahı erkenden catlatma ignesi olmamı soyledi. igneyi oldum 11 ve 12. gunler atesim 35,9 ve 36,0 olarak çıktı. daha sonrakı t akip ed en gunlerde ve bugun dahil hep 36,5. bu durumda yumurtam kesin catlamısmıdır ? fikri olan varmı ?
yumurta catlamasa da ates yukselirmi acaba ?/

yumurta normalden biraz fazla buyudgu için kist olmasından çok korkuyorum dr da bundan korkuyor o yuzden ısımın yukselmis olması bir yanıt gibi geliyor bana umarım yanılmıyorumdur ...

herkese gunaydın,

bir yildir ikinci çocugumun olması için ugrasıyorum ancak olamadı henuz. bu ay ilk kez klomen kullandım 9. gun 27 mm bir yumurtam vardı ve dr 10.g un sabahı erkenden catlatma ignesi olmamı soyledi. igneyi oldum 11 ve 12. gunler atesim 35,9 ve 36,0 olarak çıktı. daha sonrakı t akip ed en gunlerde ve bugun dahil hep 36,5. bu durumda yumurtam kesin catlamısmıdır ? fikri olan varmı ?
yumurta catlamasa da ates yukselirmi acaba ?/

yumurta normalden biraz fazla buyudgu için kist olmasından çok korkuyorum dr da bundan korkuyor o yuzden ısımın yukselmis olması bir yanıt gibi geliyor bana umarım yanılmıyorumdur ...

canım klomen topiğinede yazdım.. ısın artmış bence yumurtan çatlamış.. dert etme sakın.. inş iyi haberlerini alırızı buradan.. benim o çatlamadığı ay hakktende ısımda değişmedi.. zaten oradan şüphelendim en çok. ısım değişmeyince dedim çatlamadı.. o tarftaki hassaaslıkda devam etti.. taki adete kadar.. bence senin çatlamıştır.. ben iğnede olmadımdı..ama sen iğnede oldun kesin çatlamıştır endişelenme..

arkadaşlarım canlarım yaa
1 haftadır sabahları ölçüyorum ateşimi 36,7 sonrası hep 36,8 bi ara 37,0 oldu ama pek düşüş olmadı sıcaklığımda
ayaklarımın altı çok ve ellerim fena yanıyor -tatlicadiarzu-
adetimede 3 gün var
hamilelik belirtisi olabilirmi? test yapsam çıkarmı? :eek:

ateş ölçüp hamiş kalan bacılar nerdesiniz?
hele bi okuyun, fikir verin daa, test yapsam mı ki?

eslemcim kimse yanıt yazmıyor nedense
belkide çogu kisi tatilde.
bende yazdım yanıt çok bekledim ama yok :KK43:(

eslem bu arada geçtigimz yaz aylarında atesin bu donemlerde boyle yuksekmiydi
sıcaklardan da yukseliyormu diye dusunuyorum ama benim kısın da yazında yumurtlama sonrasıh ep 36,5 farketmiyor pek seninde insallah dusmez

X