Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bilemedin , bana göre geçen ay , 11 gün bu ay 10.gündü.
yani tam anlayamıyoruz işte handecim dediğin gibi. biraz daha ölçmek lazım, uzun süre ölçtüğümüzde daha anlaşılabilir galiba. yine de tahminlerin için sağol canım.

kızlar ısım sabit giderken birden 36.8 oldu sonra 36.7 bugünde 36.6 sabit giderken birden yükseldi şimdi inişte acaba adet günüm yaklaşıyor adetmi olucam ne dersiniz kızlar

tiny aynen sana katılıyorum dediğin günlerde yumurtlamadan gerçekleşmiş

ve başakçığım bu gidişat onu gösteriyor :KK43:((yinede Allahtan umut kesilmez:KK66:

başak 35;3351509son haliyle işte kızlar ısı tablom[COLOR="Red" .!.:
2-7-2008-------klomene başladım
3-7-perşembe----------36.2
4-7-cuma----------------36.3
5-7-ctesi-----------------36.6
6-7-pazar---------------yok
7-7-ptesi----------------36.4
8-7-salı kontrolüm vardı heycandan unuttum
9-7 çarşamba---------36.3
10-7 perşembe-------36.1
11-7-cuma-------------36.3
12-7-ctesi--------------36.5
13-7-pazar-------------36.7 malum geç kalkmıştım
14-7-pazartesi--------36.2
15-7-salı---------------36.5
16-7-çarşamba-------36.6
17-7-perşembe--------36.5
18-7-cuma--------------36.5
19-7-ctesi---------------36.5
20-7 pazar------------36.7 malum geç kalkıldı
21-7ptesi---------36.5
22-7salı------------36.8 hava çok sıcaktı
23-7 çarşamba-----36.7
24-7perşembe--------36.6
25cuma-----------------36.5
yine sabit ısıma geldi ısı yükselmesini sıcaklıga bagladım ama sizler daha iyi bilrsiniz kızlar yardım çünki 1 yada 2 kaldı adetime test yapmamak için zor tutuyorum kendimi kafamçokkarıştı

Merhaba Kızlar;
1 tem. Adet günü
2.tem.....
........
........
11 tem.ölçmedim*
12 tem.ölçmedim
13.tem.ölçmedim*
14.tem.36.1*
15.tem.36.1
16.tem.36.2*
17.tem.36.1
18.tem.36.4
19.tem.36.5*
20.tem.36.1* erken kalktıp ölçtümm
21.tem.36.3
22.tem.36.5
23.tem.36.5
24.tem.36.5
25.tem.36.6 bugün
2 gündür belim ve kasıklarım adet olucakmışım gibi ağrıyoo bu ısıyla hasta olurmuyum sizce????
Regl Tarihim 29 Temmuz

canım bu ısıya göre karar verilemez ne zamanki adet tarihin yaklaşır ısın düşmeye başla o zaman anlayabilirsin adet olacağını çünkü 36.5 lerle hamile kalan var yeterki adet tarihinde ve sonrasında ısın düşmesin umarım soruna tatmin edici cevap verebilmişimdir

arkadaşlar yorumlarınız aynen tutuyor bugün adet tarihim ve ısım birden 36.1 düştü buda adet olacagımı gösteriyor birde üstüne adet sancılarımı eklersek kaçınılmaz son neyse canım saglık olsun yapacak pek birşey yok hyırlısı böyle imiş valla kk çok şey ögrendik herkesten allah razı olsun bir birimize çok yardımcı oluyoruz bagzı konularda :enbuyukkk:

zaten ucuz testler bile bazen hamile olunmadığı halde yanlış sonuç verebilirken ateş ölçme yöntemi kesinlikle adet ıolunacağını ısı düşmesiyle garanti ediyor
ve ben şimdiye kadar ısım düştüğ aet olmadım hamiş çıktım diyen bir kişi bile duymadım

başakçığım her ay yeni umuttur eninde sonunda bebişlerimize kavuşacağız:KK66:

Kızlar uzun zamandır ısımı ölçmüyordum, şimdi tekrar başladım. Bu sabah ani bir düşüş oldu ve adetimin 17. günümdeyim, bu akşamı boş geçirmemek lazım inşallah dimi?jeyyar

kızlar yeni bir ay ve yeni ateş ölçme :):)))) stresi yorumlarınızı bekliyorum
1:gün yok
2:gün yok
3:gün yok
4: gün 36,3
5.gün:36,5
6.gün:36,3
7 gün:36,7
8.gün:36,4 cinsel birleşme
9: gün 36,1 (bu gün)

kızlar 26 günde bir standart oluyorum reglimi
gecen gün yanı reglimin 3. günü yapılan testlerde prolaktin 35,5 yani fazla çıktı. ama bir umut ve ihtimalle belki bu ay tuttururuz diye hala çalışmalar devam ediyor. dün sanırım yumurtlama günümdü ve cinsel birleşme oldu. sizde ateşe bakıp bir yorum yaparmısınız lütfen :))))
öpüyorum hepinizi

canım dün yumurtlama günün olamaz olsaydı bugün ateşinin yükselişe geçmesi lazımdı ama aksine düşüş olmuş yani yumurtlama değil:KK43:((eğer yarın yükselişe geçer ve öylede devam ederse işte o zaman bugün yumurtlamış oluyorsun yani ısı takibinde yumurtlama günlerinde dikkat etmen gereken şuki ısın düşecek sonra artacak işte düştüğü gün artıştan birgün öncesi yumurtlama günün oluyor umarım yardımcı olabilmişimdir tatlım

canlarım bişey sorcam size
ben pazartesi günü yani 12,gün yumoşlarıma baktırdım ve 2 tane yumoşum vardı biri 20,5mm diğeri 19,8 mm doktor çatlatma iğnesi vurdurttu.
malesef kocam ancak bugün ilişkiye girebildi.
bende bugün dil altından ateşimi ölçtüm 36,8 çıktı
pek anlamam çıkan sonuçtan ancak merak ettiğim şey acaba yumoşlarım çatladımı
dünde yüksekti ateşim
fikri, bilgisi olan varmıdır?

canım bunu bilebilmek için baştan beri yada en aazından 10 günden beri ısını itinayla ölçmen gerekirdi sadece tahminde bulunabilirim dünde ateşinin yüksek oluşu yumurtanın çatladığını gösterir ama dediğim gibi bu sadece tahmin:KK66:yumurtlamanın gerçekleşip gerçekleşmediğini öğrenmek için adet bitiminden iti baren yada ilk gününden itibaren her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan dijital termometreyle dil altının ısısını ölçüp kaydedeceksin sonra yumurtlama günlerine dikkat ettiğinde birgün ısın düşecek hemen ertesi günü ısın artacak ve adet olana kadar artarak devam edecek adet gününde ve devamında ısın artarak devam ediyorsa işte o zaman hamişsin demektir ama adet gününde yada önceki 1-2 gün içinde ateşin düşüyorsa anlaki adet olacaksın al sana en güzel gebelik testi:)))umarım hamiş kalmışsındır arkadaşım ve umarım soruna bir nebzede olsa yardımcı olabilmişimdir öpüyorum

canım yaaa Allah razı olsun, o kadar güzel anlattın ki kafamda hiçbir soru kalmadı
hay sen çok yaşa emi, Rabbim en kısa zamnada dualarını kabul etsin inşallah
ya ben geçen ay dijital termometreyle koltuk altından ateşimi ölçüyordum, fakat 35,6 dan yukarı hiç çıkmıyordu
dün içten içe ateş bastı ama ölçmedim, bugünde dil altından denedim ve 36,8 çıktı, benimde tahminime göre çatlamış olabilir kaısklarımda ağrılar oldu
ancak bilenlere danışmak en doğrusu tabii

bundan böyle dil altından ölçeyim bari, cahillik başa bela :)) teşekkür ederim güzel temennilerin için, sağol canım bende Şeniz seni :1hug:a.s.

selam kızlar inşalllah her isteyen hamile kalır ben 2 ağustosta adet olucam ama ateşim 36.7 sabah ölçümüm bir süredir aynı gitti sabah karnım ağırdı ve gittim baktım kahverengi leke tamam dedim geliyor ateşe aklımermedi daha düşmedi eşime adet oluyorum dedim çok üzüldü teselli edeceğine teselli ettim olsun gelecek ay sıkı çalışırız zaten bu ay çalışamadık hep şehir dışındaydık bu ay çörek otu bal ve tarçın karışımı yicem ateş ölçücem bakalım 1.sayfadan beri tek tek okuyorum hepinizi tanıyor gibiyim kandil gecesi çok dua ettim allahım kabul etsin hepimiz için

bugün adet olmam gerekıyordu fakat gelmedı sabahta ateşim 36,8 di nedir ne değildir artık iyice karıştım yaaa ufff.

güncelleme yapıyorum benssenb :)))))
1:gün yok
2:gün yok
3:gün yok
4: gün 36,3
5.gün:36,5
6.gün:36,3
7 gün:36,7
8.gün:36,4 cinsel birleşme
9: gün 36,1
10.gün 36,4 cinsel birleşme :)))) (bu gun)

kızlar 26 günde bir standart oluyorum reglimi
gecen gün yanı reglimin 3. günü yapılan testlerde prolaktin 35,5 yani fazla çıktı. ama bir umut ve ihtimalle belki bu ay tuttururuz diye hala çalışmalar devam ediyor. dün sanırım yumurtlama günümdü ve cinsel birleşme oldu. sizde ateşe bakıp bir yorum yaparmısınız lütfen :))))

11 ve 12.günde önemli yükselme olmalı ama bence günaşırı az kritik günlerde hergün prolaktini kafana takma sen stres yaptıkça artar geçen ay benimki 29 çıktı dr stres yapma dedi ilaç bile vermedi 1 ay sonra 16 olmuştu çok sevindim stres yapma tamammıyerimseniben

X