Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

selam arkadaşlar .. sudecim bence ısın iyi gidiyor.. canım belkide bebişin geldi sana ondan yükseldi ısın birdenn:))hadi inş az kaldı regline inşş olmassın:))

saol cnm ben bi arkadaşın tavsiyesiyle onada doktor sölemişşş.. alt taraftan ölçüyomm arkadan :).. bakalım inş. yarın da ateş düşmez 9 ay düşmezzzzz

merhaba kızlr ben aşılama oldum carsamba günü ve ateşim hep 37 ye yakın duruyor hergün ölçüm yapıyımmi daha önce ölçmemiştim yinede anlarmıyım sizceki

merhaba Kızlr Ben Aşılama Oldum Carsamba Günü Ve Ateşim Hep 37 Ye Yakın Duruyor Hergün ölçüm Yapıyımmi Daha önce ölçmemiştim Yinede Anlarmıyım Sizceki

hergün Ayni Saatte Yataktan Kalkmadan ölçersen Olur..diğer Türlü Ara Sira Herhangi Bi Zamanda ölçersen Sağlikli Bi Sonuç Alamazsin..düzenli Bi şekilde Hergün ölçmen Gerek..

hımm Anladım Canım Sen Hamişsin Dimi

hayir Değilim Canim..bu Ay Klomen Kullandim..beklemedeyim..ama Yukarilarda Gördüysen Ben Isimi ölçerek Bazi Yorumlarda Bulunuyorum Kendimle Ilgili...boşuna Idrar Testlerine Para Vermektense Bedava Bi Yöntem Bu..ve Hiç Yaniltmadi Beni şimdiye Kadar...

hadi hayırlısı olsun inşallah rabbim isteyene versin bende hemen ölçmeye başlıyım menopozlular gibi ates basıyor uflayıp pufluyorum :roflol:

Aman arkadaşım antibiyotik kullandıysanız korunun, bende geçen ay kullandım ve herkese sordum mutlaka korun dediler. Dilerim en hayırlı zamanda gelir bebişin, ve bebişlerimiza.s.

benim adet lduğum gün 36.6 idi
ertesi gün 36.4 e düştü ve şu aralar 36.3 ve 36.4 gidiyo bugün yarın yumurtlucam bakalım bilgi veririm durumdan

çok fena belim agrıyooo böle sürekli ateşimi ölçsem dogru sonuç veririmiiiii................ yoksa ben çıldırıyommu..... yoksa lanetli kırmızılar geliyomuuuuuuuuu

çok fena belim agrıyooo böle sürekli ateşimi ölçsem dogru sonuç veririmiiiii................ yoksa ben çıldırıyommu..... yoksa lanetli kırmızılar geliyomuuuuuuuuu

her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan düzenli bi şekilde ölçersen sağlıklı sonuçlar alabilirsin..yerimseniben

reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3.........klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
11.günü 36.5........çatlatma iğnesi vuruldum
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5***
17.günü 36.5
18.günü 36.8
19.günü 36.8

şimdilik bu şekilde devam ediyor...şafak 7.....................

sudecim günaydın ateşin süperrrr hartırladığım kadarıyla diğer aylarda 36,5 di en yüksek... hadi hayırlısı şekerimmm inşallah geliyo bu ay meleğinn

sudecim günaydın ateşin süperrrr hartırladığım kadarıyla diğer aylarda 36,5 di en yüksek... hadi hayırlısı şekerimmm inşallah geliyo bu ay meleğinn

EVET CANIM ŞİMDİYE KADAR 36.8 HİÇ GÖRMEDİM..ANİ Bİ YÜKSELİŞ VAR AMA İLAÇLARADA YORUMLUYORUM...DAHA 7 GÜN VAR..DÜŞEBİLİRDE TABİ..BİLEMİYORUM BÖYLE OLUNCA HEYECAN YAPIYORUM..HAYIRLISI İNŞALLAHHH CANIM..SEN ÖLÇMÜYOMUSUN? a.s.

yok canım ben bu ay bıraktım çok stress yapmıştım ateş ölçerken... saatini kaçırmayım derken erkenden uyanıyodumm... şimdi kafam daha rahatt... ama gerçekten çok sağlıklı bir yöntem testlere para vermektense ateş ölçmek en iyisi....günde saymadım bu ayy.... dünde söyledimyaa diş problemlerim varr.. netten araştırıyorum hamileliğin ilk 3 ayı müdahale yapılmamalıdır diyor.. çok kararızım sen kime sormuştun canım bişey olmaz die dişçinemi doktorunamıı

hem Dişçiye Hem Dr.uma..şimdi Dişçinin Dediği Ilk 3 Ay Ve Son 3 Müdahele Edilmez..ama şuan Olup Olmadiği Belli Değil Ve Olsa Dahi Oluşum Aşamasinda Etkilemiyomuş..dr.umda Böyle Dedi Yani Bi Etkisi Olmaz Diye...dün 1 Dişimi Hallettim..aslinda Bi Dişimde Dolguluk Ama Bidaha Sonuca Göre Gidicem..hamileysem 3 Aydan Sonra Gidicem..değilsem Hemen Onuda Aradan çikaricam..

Ben Her Sabah 7:45 Kalktiğimdan Ateş ölçmekte Zorlanmiyorum Zaten Iş Için Bu Saatte Kalkiyorum Hep ölçüp öyle Kalkiyorum Yatakta...bi Zorluğu Yok Yani Benim Için ..dediğin Gibi Eskiden Heray Kaç Tane Test Liyodum..şimdi Ise Isima Göre Aliyorum...

saol canım ya içime su serptin ozaman çalışırım bendeee....:dance::dance::dance: dişimi çektirip diş etlerimide halledersem dolguları bu ay yaptırmıcamm.... hamile kalırsamda sonra yaptırırım....

slm kıslar
sudenaz canım ates degerın cok ıyı gozukuyo ben bıle heyecanlandım senın ıcın senın heyecanın cok normal :))hadı hayırlısı adet gununede az kalmış :)) ınsallah guzel haberını alıcaz bu ay..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…