Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sudenazz hiç ölçme artık..iğneni de olmuşsun ölçüp stres olma..kendi haline bırak..ben bu ay öyle yaptım..iğneden sonra hiç ölçmedim

canım bak benim bir arkadaşımda dr da takipteydi. oda çatlatma vs oldu. dr u demişki ateşini ölçme . bu iğne ilaç etkiler ateşini demiş.doğru sonuç vermez demiş... yanıltır seni demiş.. bence sende ölçme. dr un ne dediyse onu uyugla canım.. ateş ölçme tmmı.. öpüyorum seni..kib:))

sudenazz hiç ölçme artık..iğneni de olmuşsun ölçüp stres olma..kendi haline bırak..ben bu ay öyle yaptım..iğneden sonra hiç ölçmedim

AYYY GERÇEKTEN ETKİLİYOMUYMUŞŞŞ......VALLA ÇOK SEVİNDİM BUNU DUYDUĞUMA..KENDİMİ ÖLÇMEKTEN GERİ ALAMIYORUMDA NAPIYIM...AMA BU YAZDIKLARINIZDAN SONRA ÖLÇSEMDE TAKMIYCAM :dance: a.s. a.s.

AYYY GERÇEKTEN ETKİLİYOMUYMUŞŞŞ......VALLA ÇOK SEVİNDİM BUNU DUYDUĞUMA..KENDİMİ ÖLÇMEKTEN GERİ ALAMIYORUMDA NAPIYIM...AMA BU YAZDIKLARINIZDAN SONRA ÖLÇSEMDE TAKMIYCAM :dance: a.s. a.s.

evet canım etkliyormuş.. çückü arkadaşımda ölçyordu ateşi çok değişken çıktı o ay.. o da sanadıki yumurtlamadı .. ama takibe gititiğinde yumurtladığını öğrendi.. bence sende ölçüp kafanı karıştırma.. yada ölçüyorsanda takılma ateşe boşverrr..

:))) evet canım benimde öyle oldu ya bende yumurtlamadığım için hastalanmıyorum sanıyordum meğer hamileymişim:)) darısı tüm isteyenlere inşallahhhh

reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3.........klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
11.günü 36.5........çatlatma iğnesi vuruldum
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5

36.5 dereceye terfi ettim sonunda ..:dance: 10 gün var daha günüme....

bende ölçüyorum bu ay kızlarrr
15/06 reglimin başlancı

1.gün 36,6
2.gün 36,4
3.gün 36,4
4.gün 36,4
5.gün 36,5
6.gün 36,4
7.gün 36,3
8.gün 36,3
9.gün 36,3
10.gün 36,3 yani bugün

reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5***
17.günü 36.5

bu şekilde devam ediyor....bakalım sonum ne olcak?

kızlar benim adet tarihlerim şöel önce onalrı diyimmm 11 nisan-7 mayıs -31 mayıs- verilere 25inde olmam gerekti ama olmadım.. ateş degerleimide son 4 gundur ölçüyorum onalrda şöleeee
36.9
37.0
36.7
36.8dun yada bugun adet olmam gerektii.. bakalım hayırlısııııı sizce nasılllll... hiç bi belirti myok heryerimi mıncıklıyom acaba agrıyomu diye ama yok ane adet ne gebelik bi belirti yokk. ama stresten gecikmişte olabilirr...

CANIM ISI DEĞERİN YÜKSEK AMA Bİ ÇIKIŞ Bİ İNİŞ VAR BELLİDE OLMAYABİLİR....İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR yerimseniben

reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5***
17.günü 36.5
18.günü 36.8

KIZLAR BUGÜNKÜ SONUCA ŞOK OLDUM..BEN DİĞER AYLARDA BİLE 36.8 GÖRMEMİŞTİM...YİNEDE ÇOK TAKILMIYCAM..İLAÇLARIN ETKİSİ OLABİLİR..

BU ARADA ARTIK ISI ÖLÇÜMÜNE KİMSE TAKILMIYOR..NE İŞ?

sude dün çatlamış gibi sanki..hadi hayırlısı dün ve ondan önceki günleri boş geçmemişinizdir inşallah.. 2-3 gün daha devam edin canım...

bu arada benımde 22. günüm hala ateşim artmadı ama 2 gündür acaip akıntım var yumurtlayacam ama geç olacak biraz sanırım....neyse benım bademcikde iltihap çıkdı o yüzden salı gününden beri antiboyotik alıyorum...12 saat de bir 1000 mg ram çok yüksek ama mecburum çok fena olmuşdu ama çok iyi oldu bu sabah gitti o kuruttu ama ben çok endişeliyim...hamile kalırsam şimdiden içtiyim antibiyotiğin bi etkisi olurmu diyeeeeee..gerçi şuana kadar yumrutlamadım bile ama ne bilem yaaa off offf...

CANIM DÜN ÇATLAMASI MÜMKÜNMÜ SENCE...ÇATLAMANIN ÖNCESİNDEDE ISIDA ARTIŞ OLMASI LAZIMDI..DEDİĞİN GÜN DÜŞÜŞ OLMUŞ Bİ GÜN DEĞİLKİ Bİ ÖNECESİYLE SABİTLİK VAR ORDAAMA İĞNENİN ERTESİ GÜNÜNE BAKARSAN 36.5 TEN 36.3 DÜŞMÜŞ VE SONRA YÜKSELMİŞ...İĞNEDEN 36 SAAT SONRA ÇATLIYOR..DR.UM SADECE 12.14.16 GÜNLERİ İLİŞKİ YAPIN DEDİ O KADAR..BİZDE YAPTIK VE BİTTİ...ŞUAN BEKLİYCEM ARTIK..:uhm: :uhm: :uhm:

kafam Karişti Ama 12.günden Sonra Hiç Düşüş Yok ..bence 12.gün çatladi...sonrasi Mümkün Gözükmüyor..hep Bi Artiş Var çünkü

canım benim olaya benziyo bende hamile olduğumu bilmeden ki o sıralarda bademciğim şişmişti antibiyotik aldım 1000mg olanından ve ateşlenme falan vardı sonra hamile olduğumu öğrendiğimde bebeğim 10 haftalıkken alındı sebebi anensefali anne yumartlama döneminde çıkan ateş ve alınan hapların etkisi olcakki bebeğim gelişimini tamamlayamamış zararını gördüm gel gelelim ALLAHIN takdir ilahisi olmadımı olmuyor hamilelik şüpesi varsa sakın kullanma derim bademcik acısını çek derim çünkü öteki yönden daha zorrr senağlama ama yoksa tabi kullan acil şifalar dilerim

birde bu ateş ile nasıl hamile olup olmAdığını anlayabiliyo insan ve derece kaçı gösterirse b ihtimal oluyo ilk defa duydum aydınlatırsanız sevinirim

selamlarr bugun itibariyle ateş ölçümlerim şölee
36.9
-37.0
-36.7
-36.8-adet gunumdu
36.7..

sizce nası kıslarr.. stresten havalaran gecikmiş olabilirmiiii pek bi artış yok gibiii

selamlarr bugun itibariyle ateş ölçümlerim şölee
36.9
-37.0
-36.7
-36.8-adet gunumdu
36.7..

sizce nası kıslarr.. stresten havalaran gecikmiş olabilirmiiii pek bi artış yok gibiii

valla canım ısın yüksek..sanırım adet olmadın...ama yarınki ölçüm önemli bence eğer ısın düşmezse bu sefer çok iyi ama düşerse adet olma ihtimalinde doğar

birde bu ateş ile nasıl hamile olup olmAdığını anlayabiliyo insan ve derece kaçı gösterirse b ihtimal oluyo ilk defa duydum aydınlatırsanız sevinirim

derecenin kaçı gösterdiği kişiden kişiye göre değişir..bir aylık ısı ölçümünüze göre..regl günlerinize yakın günlerde ısınız artar veya sabit kalırsa hamile olbilirsiniz..ama ısınızda düşüşler gerçekleşirse..muhtemelen adetiniz yakın demektir..yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…