Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

Bende rica etsem yorumunuzu? :) Bir de iş hayatı ile ilgili bilgileri hangi ev gezegen veriyor?

Maşallah herkes aslan burada :)

gunes ay ve yukseleninizi yazin,kendimce yorumlamaya calisayim.
kariyeri sanirim saturn yonetiyor,ayrica saturn insanin hayattan aldigi dersleri gosterir.
aslinda bu astroloji komplike bisey,ben elimden geldigince icine girmemeye calisiyorum.

A Adelka engin bilgilerinden bi parça alabilir miyim :p
Burcum aslan yükselenim terazi ve ay burcum kovaymış bugün öğrendim :-)
Kovayla aslan zıt burçlar diye biliyorum ama :KK3:

Cevabınız için çok teşekkür ederim.Peki güneş burcu boğa,yükseleni terazi bir hatun hakkında ne düşünüyorsunuz:)

iste bak bunlar guzel :dondurma:
ikiside guzelligin dengenin satafatin burcu,ikisi de venus..bu ay burcunun koc olmasini yumusatir,sizi dengeli kilar.
maddi anlamda kendinizi garantiye almak istersiniz,bunun icinde evde oturup bekleme taraftari degil atak olup calisma taraftarisiniz.
terazi insani guzellestirir,balik etli olabilirsiniz ya da ilerde kilo almaya musait ama iki burcta guzelligin burcu.

Selamlar kızlar bana da yorum yapabilir misiniz? Burcum boğa, yükselenim yengeç ay burcum ise koç=) A Adelka pastellim pastellim

Aslında erkek arkadaşımınkini de çok merak ediyorum zira ikizler erkeği hep mi yorucu dengesiz var mı fikriniz?=)

iste bak bunlar guzel :dondurma:
ikiside guzelligin dengenin satafatin burcu,ikisi de venus..bu ay burcunun koc olmasini yumusatir,sizi dengeli kilar.
maddi anlamda kendinizi garantiye almak istersiniz,bunun icinde evde oturup bekleme taraftari degil atak olup calisma taraftarisiniz.
terazi insani guzellestirir,balik etli olabilirsiniz ya da ilerde kilo almaya musait ama iki burcta guzelligin burcu.
Bir venüs hatunu olmaktan son derece memnunum:) Balık etliyim ama fit olma yolunda çok hızlı adımlarla ilerliyorum:)))

gunes ay ve yukseleninizi yazin,kendimce yorumlamaya calisayim.
kariyeri sanirim saturn yonetiyor,ayrica saturn insanin hayattan aldigi dersleri gosterir.
aslinda bu astroloji komplike bisey,ben elimden geldigince icine girmemeye calisiyorum.

Bu benim haritam..

Güneş aslan, yükselen akrep, ay oğlak :)

astro_2gw_01_.jpg

beni de misal saturn perişan etti...
ikizler burçları misal; ilişkiler konusunda sürekli sınanıyor
yaylar ise iş konusunda.
bizim ev tam cümbüş o yüzden :KK43:

22, başağa az kala :) sizin?
Benim bi ara yükselenim akrep çıkıyordu son 1 yıldır terazi :deli:
Bu sefer güvenilir bi siteden baktım ben yıllarca akrep sanıyodum doğum günlerimiz yakın mı diye şeaptım da değilmiş :)

Bu benim haritam..

Güneş aslan, yükselen akrep, ay oğlak :)

Eki Görüntüle 1892642

oy oy..
cok duyarsiniz sen nasil aslansin dendigini :halay: zira akrep ve oglak aslan yonunuzu bastiracak kadar guclu burclar.
akrep insani supheci kilar,kili kirk yardirir,gizem verir,yukarida bi arkadasa yazmistim yukselen akrep burcu insanin tipini nasil etkiler diye,goz atabilirsiniz.
ay oglakta libido yuksek ama kolay kolay duygularini dillendirmeyen bi yapi verir insana,biraz melankolik olabilirsiniz,basladiginiz isleri bitirirsiniz genelde,birine muhtac olmamak sizin icin cok onemlidir..
bencil gorunseniz de aslinda kolay aldanabilirsiniz ozellikle tatli sozlere ama bi sure sonra aldanislarinizi guzelce degerlendirip sizi aldattigini dusundugunuz kisilerin ustunu hic cekinmeden cizersiniz.
cok cok fazla arkadasiniz yoktur,saglam arkadasliklar kurmak istersiniz oyuzden secicisiniz,az olsun oz olsun kafasindasiniz.

Benim bi ara yükselenim akrep çıkıyordu son 1 yıldır terazi :deli:
Bu sefer güvenilir bi siteden baktım ben yıllarca akrep sanıyodum doğum günlerimiz yakın mı diye şeaptım da değilmiş :)

Eskiden ben de şu "yükselen burcunu öğren" yazdığında klasik olarak çıkan saat aralıklarıyla bakılan yerlerden bakardım yay çıkardı.. Sonra çoğu zaman anlaşamadığım bir burç olan akrep olduğunu öğrenince bir kabullenmeme süreci yaşadım ama kabullendim artık :)

Eskiden ben de şu "yükselen burcunu öğren" yazdığında klasik olarak çıkan saat aralıklarıyla bakılan yerlerden bakardım yay çıkardı.. Sonra çoğu zaman anlaşamadığım bir burç olan akrep olduğunu öğrenince bir kabullenmeme süreci yaşadım ama kabullendim artık :)
Aynen bende o yontemle oglak saniyordum yukselenimi:))megerse akrepmis cok uzulmustum bende niyeyse:110:bende kabullendim artik yapacak bisey yok:)

Selamlar kızlar bana da yorum yapabilir misiniz? Burcum boğa, yükselenim yengeç ay burcum ise koç=) A Adelka pastellim pastellim

Aslında erkek arkadaşımınkini de çok merak ediyorum zira ikizler erkeği hep mi yorucu dengesiz var mı fikriniz?=)

Ben ikizlere ikizlerim. Eşim, 4 kişiyle evliymişim gibi geliyor diyor.
Ve en fazla söylediği; dengesizsin, yorucusun maalesef :KK43: Ama neyse eğlenceliyiz de.

İkizler bu iki sene ilişkiler konusunda sınanıyor. O yüzden ilişkinizde bir türlü 'oluyor ama olmuyor' ne olduğunu anlamadığınız abidik gubidik problemler çıkabilir. Kendini tanıması, iyileştirmesi gerekli ki saturn sonunda ödülünü verip gitsin. Genelde öyle yapar.
Siz de bu sene tamam mı devam mı diyeceksiniz bu arada.

Burcunuz boğa ise size kimse istemediğiniz bir şeyi yaptıramaz.
Sizi istemediğiniz yere götürdüler diyelim, burnundan getirirsiniz.
Ama en güzel nerde yemek yenir siz bilirsiniz.
Ay burcunuza göre ise; çabucak sıkılırsınız
bi tıkcık bencil denilebilir sizin için. Boğayı da düşünce, önceliğiniz kendiniz olursunuz
ama işin içinde yengeç var. Bu özelliğiniz sadece mesafe koyduğunuz insanlara hastır.
Size bir şey emanet edildiği zaman, onu gözünüz gibi kollarsınız.
Size insanlar sırlarını da çok rahat söyler.
Yaşlanmak nedir bilmeyeceksiniz, hep kıpır kıpır bir hayatınız olacak
özellikle yaşınız ilerleyince daha da heycanlı olacaksınız
Ama biraz sinirlisiniz, işler raydan çıkınca baya esip gürlersiniz
Genelde ay koçta ise göz problemi olur.
Bir de stress zamanlarında baş ağrısı...

Ben dışarıdan da öyle değilim, nasıl bir aslanım ben :) En çok kendini düşünen biri olduğumu düşündüğünü sanmıyorum kimsenin benim için. İnsanları fazla önemsiyor bunu da gösteriyorum...

Cömert, verici insanlarız aslında bence de :) Düşünüyorum da bir şans verseler hani dilediğin burcu seç diye, yine aslan olmak isterdim.

Hüzün güzeldir bence, kendine zarar vermedikçe.. Bir de bildiğim kadarıyla ay oğlakta iyice melankolik olur :) Var bende.
Sizin de yengeçte duygusallıkla harmanlanıyorsa :)

Evet tam kararında bir melankolim var, ha bazen abartıyorum ama artık çok kolay "kendine gel be kızım" moduna giriyorum :)

beni de misal saturn perişan etti...
ikizler burçları misal; ilişkiler konusunda sürekli sınanıyor
yaylar ise iş konusunda.
bizim ev tam cümbüş o yüzden :KK43:

İnsanın gezegen açısından da şansı olacak yaa.. Bazı insanlara bakıyorum her konuda dört ayak üstünde, artık hangi gezegenin açısı birbirine süper denk geldiyse doğduğu an.

oy oy..
cok duyarsiniz sen nasil aslansin dendigini :halay: zira akrep ve oglak aslan yonunuzu bastiracak kadar guclu burclar.
akrep insani supheci kilar,kili kirk yardirir,gizem verir,yukarida bi arkadasa yazmistim yukselen akrep burcu insanin tipini nasil etkiler diye,goz atabilirsiniz.
ay oglakta libido yuksek ama kolay kolay duygularini dillendirmeyen bi yapi verir insana,biraz melankolik olabilirsiniz,basladiginiz isleri bitirirsiniz genelde,birine muhtac olmamak sizin icin cok onemlidir..
bencil gorunseniz de aslinda kolay aldanabilirsiniz ozellikle tatli sozlere ama bi sure sonra aldanislarinizi guzelce degerlendirip sizi aldattigini dusundugunuz kisilerin ustunu hic cekinmeden cizersiniz.
cok cok fazla arkadasiniz yoktur,saglam arkadasliklar kurmak istersiniz oyuzden secicisiniz,az olsun oz olsun kafasindasiniz.

Ya nasıl diyeyim, ağlak değilim ama sinirlendiğimde sebebi ben bile olsam kendime yediremediğim bir şey olduğunda dayanamam ağlarım tepkimi öyle gösteririm, çok takarım. Duygusal diyen de çoktur, ama bazen öyle bir davranırım, konuşurum ki bu seferde duygusuz diyenler de olur. Çok sinirliyim fevriyim özümde ama bastırdığımdan kolay anlaşılmaz söylediğimde inanmazlar, yakından tanıyan bana rahatlık veren insanlar görür çoğu zaman, sinirin bana zarar verdiğini, yanlış haksız davranışlar yaptığımı anlayınca daha sakinleştim yıllar içinde, patlarım bazen..
Gözlerim nasıl bilmem ama büyük değil, bembeyaz olmasam da beyaz tenliyimdir :)
Melankoliğim.. Ergenlikte çok yüksekti şükür bugünüme kontrolüm altında :)
Çok tembel bir insanım bir de maalesef, çöktü mü çöküyor ağırlık.
Muhtaç olmamayı isterim evet..
Kendimle ilgili hislerim iyidir genelde.
Evet çok arkadaşım olmaz, dostum yok..
Bencil göründüğümü hiç düşünmüyorum hiç öyle diyen olmadı bana :) Herkesle kolay iletişime geçmediğimden eskiden havalı diyenler oluyordu ama tanıyan kimse demedi. Aksine çok taktığımı çok önemsediğimi insanları çoğu insan görüp biliyor..
Evet aldanabiliyorum ama sildim mi geriye hiç bakmıyorum gerçekten. Sonra nankörlük görüyorum o zamana kadar yaptıklarımı sabrımı görmeyip "acımasız" oluveriyorum.

Bir derdim de anlaşılamadığımı düşünmek :) Aslan-akrep kombininde olurmuş.. Gerileyen merkür de tüy dikmiş sanırım :)

M e g g M e g g aslan burcu olduğunu tahmin etmiştim :)
Cidden mi :)
Ya yükselenim terazi ay burcum kova falan ama bende aslanın tüm iyi kötü özellikleri var hani seçme şansım olsa yine aslanı seçerdim :KK48:
Tek uymayan şey, altın ve takı düşkünlüğü diyo o yok bende :KK53:

X