Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

Evet ayin 16sinda hemde günler kaldı çok korkuyorum :KK43:
Ya niye ta aralikta yapiyolar ki çok geç

Çalıştın mı? Umarım güzel geçer :) Ben çalışmadım lisanstan 61 aldım ama yine de kaçırmayı düşünmüyorum ne var ne yok bakarım
Evet biraz geç..

Evet canim çalıştım ama ne kadar calissamda hiçbir calismamis gibi hissediyorum.:KK70:
Teşekkür ederim inşAllah. :)
Sen lisansa tamamliyodun dimi lisans dan tercih yapcan o zaman

Normaldir o his, sınavda görürsün asıl çalışmalarını..
Aynen, ama alana girmedim.. :)

Merkür iletişim gezegenidir, çok sık retroya giriyor, gündeme de "eyvah merkür retrosu var iletişimde, iletişimle ilgili sektörlerde sorunlar çıkacak" diye giriyor :)
Zamanları değişiyor, bilemiyorum ama sık olan bir şey.
Ben de küçük gösteririm, cildim çok iyi diyemem ama :)
Algım da farklıdır benim birazcık, yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum..

Bir yerde şöyle bir yazı buldum:

"-derin düşünceler içinde, iç dünyaya yönelmiş bir zihin.

-kendini analiz eden, özeleştiri yapan insan.

-iç dünyadaki hassas noktaların farkında olma süreci.

-dalgın, dıştaki ayrıntıları algılamaya duyarlı değil.

-söz söylemeye ya da iletişim kurmaya utanır. Ağzından çıkanı kulağı duyar.

-kendi başına kalmaktan zevk alır, gevezelik etmeye ya da ayaküstü sohbetlere eğilimli değildir.

-algılarını kelimelere dökmekte ve iletişim kurmakta sıkıntı çeker.

-yanlış anlaşıldığı ya da insanlarla iletişim kuramadığı hissini taşır.."

Çoğu bende var olan şeyler, zamanla biraz daha iyiye giden, oturan noktalar olsa da. Bir de geç açılabilirlermiş hayatta, sindirerek öğrenirlermiş vs...

Bir de sürekli vücudunu bir yerlere çarpar çizikler morluklar olur diye bir şey duymuştum daha önce, o var bende de :)

Yine inanılmaz faydalı bir yorum, çok teşekkürler sevgili Vivid Vivid :)

Hmm tam zamanıymış :) Çok sık oluyor bu retro, her retro zamanı bir sıkıntı yaşıyor musunuz hiç dikkat ettiniz mi?
Ben her seferinde değil de bazen dikkat ettim, klasik gitti benim hayatım bir şey olmadı yani, demek ki etkilemiyomuş beni :)

Evet mayıstaki ve geçtiğimiz eylüldeki retroda sıkıntılar yaşadım ve ikisi de iletişim problemlerinden kaynaklanıyordu, retroya bağladım bir açıdan :) belki de kendini gerçekleştiren bir kehanettir bu

Merkür retrolarını seven bir benim heralde.
Bütün merkür retrolarında yarım bıraktığım ne iş varsa önüme düşer. Öpe öpe yapmak zorunda kalırım
Ama mutlaka bir elektronik eşyam bozulur.

Merkür retrosunun en iyi yönü yarım kalan şeyleri tamamlamak için mükemmel bir zaman olması. "Yeniden" içerek her şey için ideal zamanmış. Elektronik aletler konusunda ben de zarardayım, hakikaten bozuluyorlar :)

Ben didem şarman'dan eğitim almıştım. Kişisel haritalarda ama geliştiremdim kendimi :KK43:
Güneş burcunuz, dışarıya olan maskeli kimliğiniz; Yükselen burcunuz kendi iç dünyanızda olan kimliğiniz
Ay burcumuz aşk hayatımızı etkiliyor aslında. ay burcun neyse, aşkı öyle yaşıyorsun

Misal ben ikizlerim yükselenim de ikizler. Ama ay burcum balık. O yüzden aşıkken hiç ikizler gibi davranmıyorum. Tam bir avanak balığım :/

Eşim, yay-ikizler. Sürekli dışarda, gözü kaşı ayrı oynaması gerekirken. Ay burcu Yengeç. Evcimen, eve düşkün, bana düşkün. Ayrılık konusunda takıntılı. Hassas.

Yani sevgilinizin burcuna değil; ay burcuna bakın mutlaka.

Yine süper bir yorum, ay iyi ki açmışım konuyu harikasınız hanımlar

Bu konuda en ufak bir fikrim yok ama merak etmiyorda değilim
Bilgilenmek için ziyaret ettim topiğinizi :KK54:
Gerçekten etkiliyormu ? o_O
Birde okuduğuma göre zor bir iş bu baya emek istiyor:KK23:

Hoş geldiniiz :) Paylaşımlar süper, ben faydalanabileceğimizi düşünüyorum ve etkisine inanıyorum, sizin de işinize yarar umarım :)

Bu arada benim de elektronik eşya arızam çok oluyor diyebilirim, zaten çok özenli davranan biri sayılmam...
Son 3 hafta önce fotoğraf makinem arıza verdi retro var mıydı hiç bilmiyorum ama, çok sinir oldum :)
Yine inanılmaz faydalı bir yorum, çok teşekkürler sevgili Vivid Vivid :)

Evet mayıstaki ve geçtiğimiz eylüldeki retroda sıkıntılar yaşadım ve ikisi de iletişim problemlerinden kaynaklanıyordu, retroya bağladım bir açıdan :) belki de kendini gerçekleştiren bir kehanettir bu

Evet bir şeyleri bazen biz de kendimize çekiyor olabiliriz..
İlgim var fal olsun astroloji olsun mistik, ilginç konulara vs... Gerçek olma ihtimali ilgi çekiyor biraz.
Ama hiç tam olarak "inanıyorum" diyemiyorum.
Biri bana çift yumurta ikizlerinin neden çok farklı karakterlere sahip olabildiklerini açıklasın önce :))

evet yukselen insanin sosyal maskesidir,ay burcu ise duygusal dunyasi.
ayin en rahatsiz oldugu konumlar duygularini ketum yasayanlardir genelde,kuru diye tabir edilirler..ay basakta,akrepte filan rahatsiz konumdadir.oglakta cinsellige duskun olur genelde ama ilk etapta duygularini belli etmez,akrepte ya topraginsin ya benim gibi krolar uretir,yengecte tum dunyaya annelik yapasi gelir insanin,ay burcu yengec olan erkek candir,kadini ise duygusal ve melankolik olabilir ama cok iyi anneler cikartir.
ayin kendini en guzel gosterdigi en verimli oldugu burclar,aslan,yengec,bogadir..bolluk bereket verir insana.
kova,ikizler yay gibi burclardaysa sipsevdi,ozgurluge duskunluk verir.
ay burcu bebegin anneyle baglanis sureciyle dunyayi algilayisini gosterir.
mesela ay burcu yengec olan biri annesini anac merhametli olarak algilar genelde,kova olan ise annesini ozgurlugune duskun ve biraz bencil..
yukselen burc tipimizi etkiler,misal yukselen akrepse bu insana ciddi bi goruntu,buyuk gozler verir.
boga ise tombis yapip,topalak suratli yapar genelde..
:halay:

Neler öğreniyoruz sayenizde yaa yazan ellerinize sağlık :)

genelde yarar retroda doganlara,cunku algilar acilir ve isler rahat duzenlenir hala gelir..ama yinede elektronik esya almak ve ciddi anlasmalar yapmak cok da iyi degil..iletisim anlaminda bi rahatlama getiriyor bizim gibilere,zaten yilda 4 kere retro oluyor,bu donemleri bizim gibi doganlar kuslukleri anlasilma problemlerini ortadan kaldirmak icin kullanabilir diye okumustum.

:KK52:

venus akrepte zararli konumdadir ozellikle kadinlar icin..
ne yazik ki istismar oranlari artabilir,kadinlar daha fazla kullanilabilir,geceleri cok tenha yerlede dolasmak onerilmez.
surumcemede kalan iliskileri duzeltmek icin bilmiyorum dogru zaman mi ama yeni iliskiye baslamak icin dogru oldugunu dusunmuyorum.
bu arada insanin guzelligini sadece merkur retrosu etkilemez,venus ve jupiter cok buyuk etkendir..
venusun rahat ettigi bi burcta olan olursa insana ayri bi guzellik gelir.
yaslanma ise retroyla alakali..insan guzel olabilir ama erken yaslanabilir mesela :dondurma:

Ekimin sonuna kadar venüs akrepte demiştiniz değil mi? O zaman ekstra dikkatli olacağız. Sanırım kastettiğiniz; cinsel anlamda daha kolay suistimal edilebilir bir dönemde olduğumuz. Nuri alço kılıklı adamlardan daha da uzak duruyoruz kızlar bu ay :KK70:

Bu arada benim de elektronik eşya arızam çok oluyor diyebilirim, zaten çok özenli davranan biri sayılmam...
Son 3 hafta önce fotoğraf makinem arıza verdi retro var mıydı hiç bilmiyorum ama, çok sinir oldum :)

Evet bir şeyleri bazen biz de kendimize çekiyor olabiliriz..
İlgim var fal olsun astroloji olsun mistik, ilginç konulara vs... Gerçek olma ihtimali ilgi çekiyor biraz.
Ama hiç tam olarak "inanıyorum" diyemiyorum.
Biri bana çift yumurta ikizlerinin neden çok farklı karakterlere sahip olabildiklerini açıklasın önce :))

Evet retro vardı :) İşte böyle şeyler olunca insan "bu kadarı da tesadüf olamaz" diyor. Ama benim de tam anlamıyla inanmamı engelleyen şey, burçlara karşı olduğum dönemde kullandığım sav bu ikizlerin farklı karakterde olması konusudur. Belki de doğum saatinden dolayıdır ama, olamaz mı?

Evet retro vardı :) İşte böyle şeyler olunca insan "bu kadarı da tesadüf olamaz" diyor. Ama benim de tam anlamıyla inanmamı engelleyen şey, burçlara karşı olduğum dönemde kullandığım sav bu ikizlerin farklı karakterde olması konusudur. Belki de doğum saatinden dolayıdır ama, olamaz mı?

bunu Billur tv de oğuzhan ceyhan açıklamıştı ama hangi videosuydu hatırlamıyorum. girip teker teker izlemek lazım videoları.

Hımm video başlığı değildi sanırım, merak ettim şimdi :)

Ama çok zıt olduklarını söylüyor bazı ikizler, 2 dk ile ne kadar değişebilir ki?:KK51:

Ay inşAllah görürüm
Yani sende görürsün inşAllah kaç zamandır kuruyoruz hayalini atanmanin.:)

Kim diyomus kız onu :KK53:

Ya ben çabalamadım çalışamadım ama dilerim bir yerlerden bir şeyler çıkar sözleşmeli kadrolu farketmez :)
Kurumsal bir yer olsun dileğim özel de olsa..

Ayı akrep olanlar :))

Kızlar güneş burcum aslan, yükselenim terazi, ay burcum da yengeçmiş. Nasıl bir insanım ben acaba? @cilekliyogurt pastellim pastellim genelde çelişkiler içinde boğuluyorum da :)

Aslanım ben de :)

Valla ben de çok merak ediyorum aslında yorumlayan olursa :KK22:

astro_2gw_01_.jpg

Beni merkürden çok bu satürn
Kızlar güneş burcum aslan, yükselenim terazi, ay burcum da yengeçmiş. Nasıl bir insanım ben acaba? @cilekliyogurt pastellim pastellim genelde çelişkiler içinde boğuluyorum da :)

Bir ara ay burçlarına kafayı takmıştım, ilişkide nasıl olduğunu gösteriyor diye. benim kocamın da ay burcu yengeçç;
sezgilerin kuvvetli olur ve genelde sezgileriyle hareket edersin
Aile bağlarına inanılmaz önem verirsin.
İnanılmaz büyük fedakarlıklar yapmaya meyillisindir
Aslan burcu olduğun için, gösterişli biri olduğunu düşünüyorum, özellikle saç konusunda..
Ama bu gösterişin, güzelliğin altında büyük ve değersizlik hissi oluşturur yengeç genelde aslanlarda
yani dışardan şaşalı; ama içerde tedirgin ve korkak.
genellikle biriktirip, biriktirip hiç beklenmeyen bir anda patlarsın
Normalde çok annecil, çok vefakar davranırsın
ama aslında korunmaya çok ihtiyacın vardır.
Sarılmak, dokunmak en ihtiyacın olan şeylerdir
ev evle ilgili olan şeyleri seversin
Ayrılmak senin için tam bir trajedidir.
Zaten öyle kolay kolay ayrılamazsın

X