Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

Merhaba, cok güzel topic.Peki ay burcu koçtaysa yorum ne olur:)

atarli giderli olur ikili iliskilerinde,aktif bi yapi sergiler genelde,hani nasil denir yaydan firlamaya hazir ok gibi..
ay koctayken insani himbil yapmaz mesela,erkekleri ozellikle atletik olur.
ikili iliskilerde tartismaya meyilli olur ama bi taraftanda libido gayet yerindedir.

Kızlar güneş burcum aslan, yükselenim terazi, ay burcum da yengeçmiş. Nasıl bir insanım ben acaba? A Adelka @pastellim genelde çelişkiler içinde boğuluyorum da :)

yukselen terazideyse,guzelliginle dikkat cekebilirsin,vucudun yuzun orantilidir.
ay yengecte insani urkek yapar biraz,ozellikle kadini surekli korunmak ister.
benimde burcum aslan ayim yengec..guclu gorunen ama icten cok kirilgan yapi sergiler.
aile baglari onemlidir,yuvam olsun saglam bi iliskim olsun derdinde olur.
hayatindaki insani veya evlatlarini kendine bagimli hale getirmek isteyip sonrada bu bagimliliktan sIkilabilir.
yemek yapsin yedirsin ya da hesap odesin,yani birilerinin karnini doyurmak hosuna gider.

yukselen terazideyse,guzelliginle dikkat cekebilirsin,vucudun yuzun orantilidir.
benimde burcum aslan ayim yengec..guclu gorunen ama icten cok kirilgan yapi sergiler.
hayatindaki insani veya evlatlarini kendine bagimli hale getirmek isteyip sonrada bu bagimliliktan sIkilabilir.
yemek yapsin yedirsin ya da hesap odesin,yani birilerinin karnini doyurmak hosuna gider.

Bende rica etsem yorumunuzu? :) Bir de iş hayatı ile ilgili bilgileri hangi ev gezegen veriyor?

Maşallah herkes aslan burada :)

Ahaa kiz ben basagim yukselenim akrep :KK53:ben Nasilimki acep:dondurma:

basaklar hakkinda cok bilgim yok acikcasi ama yukselenin hakkinda yorum yapabilirim.
eger yukselenin gercekten akrepse yumuk gozlu olma ihtimalin yok ,gozlerin yuzundeki en dikkat ceken yer olmali.
bembeyaz bi tene sahip degilsin,genelde yukselen akrep insana kavrukluk bugdaylik verir.
cene kismi koseli olur genelde,yusyuvarlak bi surata rastlanmaz.
girdigin ortamda ilk etapta mesafeli olursun herkese,gozlem yapar sonradan sezgilerinle kendine uygun olan arkadasi secersin.
dil sivri olur,damarina basmaya gorulsun.

Beni merkürden çok bu satürn

Bir ara ay burçlarına kafayı takmıştım, ilişkide nasıl olduğunu gösteriyor diye. benim kocamın da ay burcu yengeçç;
sezgilerin kuvvetli olur ve genelde sezgileriyle hareket edersin
Aile bağlarına inanılmaz önem verirsin.
İnanılmaz büyük fedakarlıklar yapmaya meyillisindir
Aslan burcu olduğun için, gösterişli biri olduğunu düşünüyorum, özellikle saç konusunda..
Ama bu gösterişin, güzelliğin altında büyük ve değersizlik hissi oluşturur yengeç genelde aslanlarda
yani dışardan şaşalı; ama içerde tedirgin ve korkak.
genellikle biriktirip, biriktirip hiç beklenmeyen bir anda patlarsın
Normalde çok annecil, çok vefakar davranırsın
ama aslında korunmaya çok ihtiyacın vardır.
Sarılmak, dokunmak en ihtiyacın olan şeylerdir
ev evle ilgili olan şeyleri seversin
Ayrılmak senin için tam bir trajedidir.
Zaten öyle kolay kolay ayrılamazsın

Siz bu işi biliyorsunuz :KK52:

Yengecin etkisiyle korunmaya muhtaç hissederken, aslan burcunun yere burnu düşse eğilip almaz tavrından dolayı hep bir mağrur tavır içerisindeyim. Yorucu oluyor bu çelişkileri yaşamak :)

Çoook teşekkür ederim yorumunuz için :)

Çok doğru.. Nasıl iyi biliyorsunuz ya çook teşekkür ederim :) Dışarıdan en çok kendini düşünüyor gibi görünen ama içeride herkesi önemseyip kafaya takıp kendini yoran bir yapım var. Aslan ve yengeç bayağı zıt iki burç bence, bu uç noktalar bizi yoruyor olabilir. Siz de bilirsiniz aynıymış burçlarımız, gerçi bende bir de terazinin dengesizliği var :KK70:

atarli giderli olur ikili iliskilerinde,aktif bi yapi sergiler genelde,hani nasil denir yaydan firlamaya hazir ok gibi..
ikili iliskilerde tartismaya meyilli olur ama bi taraftanda libido gayet yerindedir.
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Peki güneş burcu boğa,yükseleni terazi bir hatun hakkında ne düşünüyorsunuz:)

Çok doğru.. Nasıl iyi biliyorsunuz ya çook teşekkür ederim :) Dışarıdan en çok kendini düşünüyor gibi görünen ama içeride herkesi önemseyip kafaya takıp kendini yoran bir yapım var. Aslan ve yengeç bayağı zıt iki burç bence, bu uç noktalar bizi yoruyor olabilir. Siz de bilirsiniz aynıymış burçlarımız, gerçi bende bir de terazinin dengesizliği var :KK70:

Ben dışarıdan da öyle değilim, nasıl bir aslanım ben :) En çok kendini düşünen biri olduğumu düşündüğünü sanmıyorum kimsenin benim için. İnsanları fazla önemsiyor bunu da gösteriyorum...

Ben dee. Ayrılmaz bir parçam o benim.

"Bir elim sağ cebimde bir elim sol cebimde
Bu hüznü siz de bilirsiniz"

Hüzün güzeldir bence, kendine zarar vermedikçe.. Bir de bildiğim kadarıyla ay oğlakta iyice melankolik olur :) Var bende.
Sizin de yengeçte duygusallıkla harmanlanıyorsa :)

basaklar hakkinda cok bilgim yok acikcasi ama yukselenin hakkinda yorum yapabilirim.
eger yukselenin gercekten akrepse yumuk gozlu olma ihtimalin yok ,gozlerin yuzundeki en dikkat ceken yer olmali.
bembeyaz bi tene sahip degilsin,genelde yukselen akrep insana kavrukluk bugdaylik verir.
cene kismi koseli olur genelde,yusyuvarlak bi surata rastlanmaz.
girdigin ortamda ilk etapta mesafeli olursun herkese,gozlem yapar sonradan sezgilerinle kendine uygun olan arkadasi secersin.
dil sivri olur,damarina basmaya gorulsun.
Tamda beni anlattin :KK53:cok tesekkur ederim canim:KK66:ee peki bu yildiz haritasini nasil bulabilirim?ay burcu falanda varmis ya ben bilmiyodum :110:onuda merak ediyorum nedir acaba?kisacasi ogrenmem gereken cok sey var:halay:

Yaa benim ay burcum nedir acaba:dua:?ogrenmek istiyorum ama bilmiyorum nasil ogrencem:110:haa bu arada esimde terazi acaba onun ay burcuyla uyum durumu nasildir pff amma merakli ciktim bende:KK53:

X