Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

Banada geçen bi arkadaş sen aslan değilsindir yhaaaaa dedi dalasım geldi aslanım bak göstereyim dicektim

Banada geçen bi arkadaş sen aslan değilsindir yhaaaaa dedi dalasım geldi aslanım bak göstereyim dicektim
Ben hiç yengeç gibi hissetmediğim için sorun olmadı adeta çok mutlu oldum yengeç kadınları çok tatlış minnoş ama ömür törpüleri yav

Haha aynen ben de kendimi güneş burcum zannederken olmadığımı öğrendiğim gün aydınlandım ya

Bende de başak stelyumu var ya hala benimseyemedim Mis gibi aslanım ben ya, hadi yükselen terazi asıl özelliklerimizi belirleyen tamam, ay burcum yengeç aşkı ona göre yaşıyorum ona da tamam, ama başak nerden çıktı Aslandım mutluydum ben.

Anam babam doğum saatini bilmiyo kafaları rahat valla, bi güneş burcu biliyolar arada günlük burç okuyolar bitti gitti mis gibi

Başak stelyumu seni çok etkilemiyordur canım benimsememen ondandır herkesi etkilemiyordur belki stelyum açısına da bakmak gerek.Ben de ikizler haddinden fazla olunca ikizler gibi olmuşum nerdeyse yav

Başak stelyumu seni çok etkilemiyordur canım benimsememen ondandır herkesi etkilemiyordur belki stelyum açısına da bakmak gerek.Ben de ikizler haddinden fazla olunca ikizler gibi olmuşum nerdeyse yav

Aslında haritayı yorumlatmak gerek neyin ne kadar etkilediğini öğrenmek için, çok da faydalı olur eminim. Bayağı aklıma yattı bu fikir :)

Düşününce başaklık var biraz ama aslan yönüm ağır basıyor, belki de bana öyle geliyor bilemedim

Evet yorumlatmak önemli valla.İmkanı olan yorumlatsın iyi bir astrologa :)

Teşekkür ederim :)
Güneş burcunun normal burç olduğunu bilmiyordum pek anlamam astrolojiden. Verdiğiniz linkten doğum haritamı da çıkardım lisedeki geometri derslerindeki gibi çemberler açılar çıktı bir sürü :)
Artık çevremde anlayan birini bulursam yorumlamasını isterim :)

Merhaba güzel kadınlar,

Zor bir hafta içerisine giriyoruz maalesef Çok tehlikeli ortamlardan, kişilerden ve yerlerden uzak durmalıyız.

Bu hafta ay boğa burcunda olduğu için ; başkalarını düşünmek ve onlara yardım etmek, içsel olarak bizi zorlayabilir...
Aynı zamanda kendimizi sanatsal konulara veya parasal işlerimiz ile ilgilenebiliriz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca Venüs Yay burcuna geçiyor ve bu yüzden ilişkilerimizde daha özgür, rahat hissedebilir, yabancılarla olan bağlantılarımızı kuvvetlendirebiliriz.

Pazar günü Güneş burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek ve daha derin, stratejik bir döneme giriş yapacağız. Krizlere, dönüşümlere açık bir dönem. Yaşayacağımız olaylar bizi derinden sarsabilir ve değiştirebilir. Ortak parasal işlerimiz önem kazanabilir.

Bu arada ben ikizler burcuyum ve yükselenim aslan. Burcumun ve yükselenimin tüm özeliklerine sahibim :) kendimi çok seviyorum hahahahah :))
Yıllardır bende astrolojiyi yakından takip ediyorum.

Hatta astrolojik haritamı bile çıkarttım umarım astroloğun söyledikleri gerçekleşir diye ümid ediyorum.

Herkese keyifli bir hafta dilerim

Teşekkürler aylincim bu mesajın çok iyi oldu, dikkate alacağım hepsini :)

Sana da harika bir hafta diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…