Astrolojinin günlük hayatımıza etkisi

Bana çok da mantıksız gelmiyor..
Eğitimli değilim ya bilmiyorum mantıksız diyen eğitimli biri sonuçta doğru olsa derdi yani bu doğru diye.Ama doğru olarak bildiğim şeyler mesela kişinin doğum haritasına bakılıp kısır olup olmadığı intihar edip etmeyeceği ölüm nedeni veya ölüm yaş aralığı zengin biriyle evlenip evlenmeyeceği bulunabiliniyor :KK66:

Of nasıl heycanlandım evlilik hesaplam lafını duyunca :KK70:
Da kim hesaplycak ffff :işsiz:

Hahaha ben de, azmedip bu işi çözüp hesaplayasım geldi ama ya 40 yaşında evleneceğimi görürsem :KK70:

Eğitimli değilim ya bilmiyorum mantıksız diyen eğitimli biri sonuçta doğru olsa derdi yani bu doğru diye.Ama doğru olarak bildiğim şeyler mesela kişinin doğum haritasına bakılıp kısır olup olmadığı intihar edip etmeyeceği ölüm nedeni veya ölüm yaş aralığı zengin biriyle evlenip evlenmeyeceği bulunabiliniyor :KK66:

Ayyy bunları bana söyleyecek astroloğa hatırı sayılır miktarda para vermeye hazırım :halay:

Eee geriye bir evlilik yaşı kalmış:)) O kadar her şey belliyse evlilik yaşı da bellidir:)

Hahaha ben de, azmedip bu işi çözüp hesaplayasım geldi ama ya 40 yaşında evleneceğimi görürsem :KK70:

Ayyy bunları bana söyleyecek astroloğa hatırı sayılır miktarda para vermeye hazırım :halay:

Ayy yok ya 40 değildir hesaplarsan benide aydınlat acı gerçeklerle yüzleşeyim bende :KK70:

Ayy yok ya 40 değildir hesaplarsan benide aydınlat acı gerçeklerle yüzleşeyim bende :KK70:

Kendimden ümidi kestim galiba biraz :KK48:

Öğrenirsem şu işi sizinkine de bakarım tabii ama çok detaylı bir şey ya, astrologlara saygı duymaya başladım. Önceden "ikizler dengesiz, başak titiz, akrep kinci" olayından ibaret sanıyordum. Meğer buzdağının görünen kısmıymış magazindeki astroloji yorumları :KK70:

Öğrenirsem şu işi sizinkine de bakarım tabii ama çok detaylı bir şey ya, astrologlara saygı duymaya başladım. Önceden "ikizler dengesiz, başak titiz, akrep kinci" olayından ibaret sanıyordum. Meğer buzdağının görünen kısmıymış magazindeki astroloji yorumları :KK70:
Haha aynen ben de kendimi güneş burcum zannederken olmadığımı öğrendiğim gün aydınlandım ya :KK70:

Ayy aklıma taktım ya öğrensem rahatlıcam :KK70:

Nasıl yani :O
Güneş burcumuz öz burcumuz değil mi
İyice mala bağladım :KK70:
Hahaha :KK70: yok ya benim haritam için özel durumlardan biri herkeste olmayabilir bu durum.Astrolojiden anlayan bir iki arkadaşım sen nasıl yengeçsin yav diyip beni uyandırdılar meğer bende ikizler stelyumu varmış ikizleri sevmeyenlere duyurulur dermişim ahaha :KK70: İkizler candır sevin yav erkekleri entelektüel ne güzel :KK200:

X