ASRIN FELAKETİ

İnşallah, teşekkür ederim.

hasarlı yere gidip paralarına vs bakabildin mi mahh
inşallah bir şekilde kavuşursun diyeceğim de çok da riskli o eve girmek

ama inşallah eline geçer
Yok, bakamadım. Önce E-devlet'e hafif hasar girilmişti. Sonradan ağır hasar olarak girildi. Binası yana eğilenler bile girip eşya çıkarttı. Bilmiyorum, biz cesaret edemedik. Artçılar çok fazla oluyor. Önemli olan can sağlığı, buna çok şükür. Ama işte mal da canın yongası.

Ben depremden önce çok hastaneye başvurdum. Maalesef alınmadım. Şu an üstümde kıyafet, cebimde kimliğim bile yok. Geçici kendimi bir yere atsam bir şeylere bakacağım da yok yani. E-devlet'e hafif hasar olarak girilmişti sonra ağır hasara çevirdiler. Binası yana yatanlar bile iğneden ipliğe her şeyi çıkarttılar ama biz cesaret edemiyoruz. Artçı oluyor sürekli ama öyle böyle artçı değil, 5-6 civarlarında oluyor.

Ya acaba eviniz kaçıncı kat ? Taşıma işi ile uğraşanlar girmiyorlar balkondan içeri .

Kyk yurtlarına yerleştirmeler oluyor başka şehirlere. Onlara nereden basvuruluyor bilmiyorum ama koşulları gayet iyi olan yurtlar da var. Başvurun bence.

Allahım korusun ya artık psikolojiler berbat. Hatay dümdüz oldu ne hastane ne karakol ne okıl ne otel ne evler ne tarihi sokaklar yapılar hersey tuz buz. Annemlerin evi kactıktan sonra yıkıldı ,kuzenim ve 2 bebegi 3 gun sonra cansız donmus cıkarıldı. Ona mı uzulelim enkazda telef olan hayvanlarımıza mı, ailemin evsiz yurtsuz kalmasına mı, lise arkadaslarımı kaybedişimizemimoff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…