ASRIN FELAKETİ

Geçmiş olsun Rabbim bi daha yaşatmasın, çok korkunçtu, Diyarbakırdayım bende. Son durumun nedir? Gidebildin mi eve, çok dikkat et lütfen girmemeye çalış eve. İnşallah paralarınız gelip sizi bulur. Hakkınızda hayırlısı.

Baksana, şu videoyu görünce senin mesajını hatırladım, geriye dönüp paylaşmak istedim.
Bu bey de muhtemelen cüzdanını,önemli şeyleri almaya girmiştir evine.
Hiçbir şey , hiçbir para senden ve üç çocuğundan değerli değil. Bence risk almaya asla değmez. Dünyada candan kıymetli hiç bir şey olamaz.

Geçmiş olsun Rabbim bi daha yaşatmasın, çok korkunçtu, Diyarbakırdayım bende. Son durumun nedir? Gidebildin mi eve, çok dikkat et lütfen girmemeye çalış eve. İnşallah paralarınız gelip sizi bulur. Hakkınızda hayırlısı.
[/QUOTE]
Henüz gidemedim çünkü artçılar aralıksız yokluyor. E-devlet 'e hafif hasar diye girmişler. Herkes farklı bir şey söylüyor.

E-devlet'e hafif hasar olarak girmişler. Herkes farklı bir şey söylüyor.

Ay aman, Allah muhafaza. Bizim de az hasarlı yazıyo ama mecburen iki gecedir evdeyiz. Burda pek artçılar hissedilmiyo, az, az. Sen dikkat et lütfen

Allah yardımcınız olsun. benim kiz kardeşimin de evine agir hasar verildi. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. hepimize sabır ve dayanma gücü versin. hepimize ummadığımız yerlerden kolayliklar çıkarsın. cok gecmis olsun.

Geçmiş olsun , Allah yardımcınız olsun. Çok zor çok. Naptınız şimdi nerdesiniz ?

Çok teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun.

kimse ilgilenmiyormu ? ev falan tutmakta yardımcı oluyorlar. yıldız tilbe

bu kampanyalar geçiriiyor .yardımlar falan, hiçbirinnden faydalanmıyomuusnuz ?
Yıldız Tilbe mi?
Elazığ 'dan ev bakıyor yakınlarımız ama yok, kimse kiraya vermiyor.

Öncelikle geçmiş olsun
Biz uzaktan bile dehşet bir durum olduğunu gördük siz yasamissiniz
Umarım birikiminin de kurtarıp bir an önce istediğiniz hayatı kurarsınız
Ne desek size teselli olmaz biliyorum Allah yardimciniz olsun

birkirabiryuva kampanyası var izmir belediyesinin ona başvursanız hem dedeniz hem de kendiniz için. Aileniz dedeniz ile kalsa sizde kendiniz. Birikiminiz illaki sizi bulur bir şekilde. Hafif hasarlı da olsa şu ara yüksek artçılar oluyor canınızı riske atmayın. Şimdiye kadar demediyseniz kimseye de söylemeyin. Yıkılan binalardan çıkanları polisler bir depoya koyuyorlardı gördüğüm. Eğer yıkarlarsa polise sorabilirsiniz. gerçi az hasarlı olduğundan olmaz herhalde. İzmir depreminde artçılar durduktan sonra arkadaşa 1 saat izin vermişlerdi. O şekilde bir izin çıkabilir. Hayatınızı lütfen riske atmayın. Can kıymetli. Linkedinden bu ara çok iş ilanı oluyor. Atamanız ne zaman bilmiyorum ama olana kadar oradan bir iş bakabilirsiniz. Biz burada perişan olduk. Sizi düşünemiyorum. Allahım büyük bir yol çizecek inşallah.

Yıldız Tilbe mi?
Elazığ 'dan ev bakıyor yakınlarımız ama yok, kimse kiraya vermiyor.
kampanya başlatdılar herkes yıllık kira paraları oduyorlar. Nereye gidiyor bu paralar ya . bakdığımızda herkes evsiz ama habire bişeyler yapıyorlarmış gorunuyor. siz kendiniz yazın başvuru yapın bir kira bir yuvaya . inşaAllah bişeyler çıkar canım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…