Tatlı Tarifi ^^Aso'dan Şam^^Tatlısı-Resimli

E

EU2

Ziyaretçi
ŞERBET İÇİN:
2su bardağı su
1 su bardağı şeker
soğuyunca buzdolabında bekletin

ŞERBET:
tatlıyı fırına verirken şerbeti de ocağa koyuyoruz kaynatıyoruz...ılınınca fırından aldığımız tatlımıza döküyoruz
__benim gibi tatlı içinde yumurtaya tahamülünüz yoksa,yumurta kokusu damağınıza ve burnunuza gelince ıyyyy oluyorsanız,yaz için çokk hafif bir tatlı..üzerine antep fıstığı ve fındık ezipte süsliyebilirsiniz

1 su bardağı yoğurt
1 su bardağı un
2 su bardağı irmik
1 su bardağı şeker
kabartma tozu bir paket
süs için hindistan cevizi

yoğurt ve şekeri iyice karıştırıyoruz
daha sonra unu ekleyip karıştırıyoruz
sonrada irmik ve kabartma tozunu ekliyoruz karıştırıyoroz
yağlanmış küçük bir kalıba(tepsi,borcam)yayıp fırına veriyorz...pişince alıp 5 dakika sonra ılık şerbeti döküyoruz
AFİYET ŞEKER OLSUN:)

Son düzenleyen: Moderatör:

buyrunnnnnnnnnafiyet olsun canlarım

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyyyy çok güzel görünüyoo delikafadulden
Ellerine sağlık canısım ağzım sulandı valla cokacimcoook
Maşallah kızımızda pek becerikli canııımm :jeyyar:

eh iştee:eek:
teşekkür ederim canım arkadaşımŞeniz

ellerine emegine saglik canim
seni alan yasadi hamarat cimcimem benim:nazar:

şanslıdır zaten benim balkabağım:icecream:..t.ederim incitanem,avatarınada hastayım:teytey:
bak hiç mütevazi olmadım,beni siz yaptınız böyle:roflol:şımardım iyice:eek:

ayyy canm görüntüye bayıldmmmmm cokacimcoook

yalnz o yanndaki kirazlara bittim delikafadulden

çikolata sosu kalmamıştı,bende kiraz koyim dedim:smiley-cool:yenmeyen şeyleri tabakta sevmiyorum süs olsun die-tatlicadiarzu-123abc çok dikkatlisin canım:roflol:

canim ellerine saglik cok güzel olmus vaktim olursa denerim bunu cok kolay..

teşekkür ederim kaya,mutlaka öneriyorum..içinde yumurta ve yağ olmadığı için öyle hafif ve kokusuzki...lezzetide cabası:1rolleyes:

bu tatlıyı biliyorum ...gerçekden çok hafif ve lezzetli...ellerine sağlık çok hoş gözüküyor..sengözlerimebaksanab

laylaylomcum,çok saol,ayrıca gerçekten çok hafifkaydirigubbakcemile5biliyor olman ne güzel..aslında antep fıstığı ile süs yapıcaksın buna,ama evde yoktu:gitme::1rolleyes:

canım benim dün burdan alıp tarifi hemen yaptım ve çokk güzel oldu herkes de bayıldı ellerine sağlık çk saol

canım benim dün burdan alıp tarifi hemen yaptım ve çokk güzel oldu herkes de bayıldı ellerine sağlık çk saol

esas senin ellerine sağlık canım benim
buzdolabında bir gün bekledikten sonra daha leziz oluyocokacimcoook..resmini çekseydin keşke:1rolleyes:nasıl süsledin?şam fıstığını ezip süs yaptınmıcokacimcoook

esas senin ellerine sağlık canım benim
buzdolabında bir gün bekledikten sonra daha leziz oluyocokacimcoook..resmini çekseydin keşke:1rolleyes:nasıl süsledin?şam fıstığını ezip süs yaptınmıcokacimcoook

opuyorumnanaktan çam fıstığım yoktu bitanem fındık vardı bide senin gibi hindistan cacizi koydum onlarlada gayet güzel oldu bitanem tekrar saoll :1hug:

opuyorumnanaktan çam fıstığım yoktu bitanem fındık vardı bide senin gibi hindistan cacizi koydum onlarlada gayet güzel oldu bitanem tekrar saoll :1hug:

süprizzzzzsüper..buda olur tabiki,rica ederim tatlım ne güzel bak yapmışsın sende:kedi:utandım hihihhi:kedi:Şeniz

nefis görünüyor ellerine sağlık canımcımmm ayyyy tatlı krizim tuttu yaaaaaacokacimcoook

nefis görünüyor ellerine sağlık canımcımmm ayyyy tatlı krizim tuttu yaaaaaacokacimcoook
çok teşekkürler canım:1hug:tatlı krizin çoktan geçmiştir eminim,ama sen bida bak buraya,bida krizin gelsin o zamanda bu tatlıyı yaparsın:jeyyar:

amaniiin burdada tatli vartmis hemide gel beni ye diyor vallacokacimcoook
artikin askerin gelince bol bol yedirirsin askerinecokacimcoookyerimseniben
canim ellerine emegine saglik magaretli asoopuyorumnanaktan:nazar:a.s.

amaniiin burdada tatli vartmis hemide gel beni ye diyor vallacokacimcoook
artikin askerin gelince bol bol yedirirsin askerinecokacimcoookyerimseniben
canim ellerine emegine saglik magaretli asoopuyorumnanaktan:nazar:a.s.

gülümmmzemuszemusya şımartma be yengoş:kedi:teşekkür ederim canımın içisi,onun gelmesine gerek kalmıcak bu gidişle,ben yanına giderken götürücem askeriyeye yesin die aşkım:eek:beğendin deme oleeyysüprizzzzz

X