askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Peki ameliyat günü ne oldu??
Ben gittim dr sanki baskasinin yaninda gitmis gibi üzerimi degistirdim yattim kac cocugun var dediler anlatirken uyumusum uyandigimda üstüm giyinikti beni tuvalete gözürdüler ve baska hastaneye hönderdiler

Ne kadar güzel heyecanlı olmaman.. İnşallah ameliyat günü kat kat heyecan yaşamazsın,birikim daha kötü.. Patlama yaşarsında hastahaneyi birbirine katarsın kız :-)

ben meme ameliyatinda günler önce kötü heyecan olmustu. Hata hemsire ile ameliyathaneye girdigimde, gercekten bir an kac git dedim kendime. Hemsire anladi bunu ve "düsünecek bir kac dakikan var demisti" gülümsiyerek:-).

Ama kacmadim, iyikide kacmadim, yoksa yasadigim mutlulugu kacirirdim...:KK70:

Ama beli olmaz. patlarsamda biribirne katarim, herkeste ceksin beni o zaman bir zahmet:KK48:

Son düzenleme:
ben meme ameliyatinda günler önce kötü heyecan olmustu. Hata hemsire ile ameliyathaneye girdigimde, gercekten bir an kac git dedim kendime. Hemsire anladi bunu ve "düsünecek bir kac dakikan var demisti" gülümsiyerek:-).

Ama kacmadim, iyikide kacmadim, yoksa yasadigim mutlulugu kacirirdim...:KK70:

Ama beli olmaz. patlarsamda biribirne katarim, herkeste ceksin beni o zaman bir zahmet:KK48:
Valla kolay bir ameliyat değil sonuçta...Kaçarsak haksız sayılmayız bence :) Ama güzel sonuçları kaçırırız o başka :KK66:

Valla kolay bir ameliyat değil sonuçta...Kaçarsak haksız sayılmayız bence :) Ama güzel sonuçları kaçırırız o başka :KK66:

orasi öylede ama ben oraya cok takilmiyorum, birkac gün sadece SIKINTILI gececek yani ilk 3 gün kötü sonra yavas yavas toparlanioyorsun. alacagimiz sonuc icin bu bedel olacak degil mi??

Ben simdi den kenidime bir elbise ayirdim. ilk baharda/yaz gibi onu giyecegim. Tam bedene yapisik bir kumas. Ve önüm dümdüzzzzzzzzzzzzzz :KK71:oturacagim ve katlanma yooookkkk:KK71:

kiz dün birde dudak icin konustum Doktoruma. yani yag enjekte mi Hyaluron mu dedim? oda ikiside olur sadece yag enjekte birkac defa yapilmali ve her seansta fazla koyulmali ki degsin dedi. ilk defa icin Hyaluron tavsiye eti, hosuna giderse o zaman yag ile devam ederiz dedi. Hem yag enjekte daha mi sisik oluyor ilk günler ?
sen budefa doku ile yapacaksin degil mi?? arzum77 arzum77

kiz dün birde dudak icin konustum Doktoruma. yani yag enjekte mi Hyaluron mu dedim? oda ikiside olur sadece yag enjekte birkac defa yapilmali ve her seansta fazla koyulmali ki degsin dedi. ilk defa icin Hyaluron tavsiye eti, hosuna giderse o zaman yag ile devam ederiz dedi. Hem yag enjekte daha mi sisik oluyor ilk günler ?
sen budefa doku ile yapacaksin degil mi?? arzum77 arzum77
Evet,bende ilk dolgumu Hyalüronik asit ile yaptırmıştım.Sonra yağ dolgusu ile devam ettik.Şimdi karın kesimden alınan doku ile dolgu yapacağız iptal etmezsem.. :) Burun ada kavis istiyorum,belki çeneme yine bir miktar yap dolgusu olabilir.Yüz çok şişiyor burunda zaten,dudakta şişinde travesti gibi oluyorsun ilk birkaç gün :-) Insanların yüzüne bakamıyorum,kapüşon ve şapka ile gizlemeye çalışıyorum hep :-) Ama sonradan çok güzel oluyor tabi,bu fırsatıda kaçırmak istemiyorum.. Doku naklı ile çok iyi yorumlar var.Bence sende fırsat bu fırsat dolgu maddeleri ile uğraşma,doku dolgusunu konuş :KK66:

Evet,bende ilk dolgumu Hyalüronik asit ile yaptırmıştım.Sonra yağ dolgusu ile devam ettik.Şimdi karın kesimden alınan doku ile dolgu yapacağız iptal etmezsem.. :) Burun ada kavis istiyorum,belki çeneme yine bir miktar yap dolgusu olabilir.Yüz çok şişiyor burunda zaten,dudakta şişinde travesti gibi oluyorsun ilk birkaç gün :-) Insanların yüzüne bakamıyorum,kapüşon ve şapka ile gizlemeye çalışıyorum hep :-) Ama sonradan çok güzel oluyor tabi,bu fırsatıda kaçırmak istemiyorum.. Doku naklı ile çok iyi yorumlar var.Bence sende fırsat bu fırsat dolgu maddeleri ile uğraşma,doku dolgusunu konuş :KK66:

Nasil oluyor bu doku dolgusu??? Biraz anlatirmisin ltf? Veya video falan var mi?merak etim!

Nasil oluyor bu doku dolgusu??? Biraz anlatirmisin ltf? Veya video falan var mi?merak etim!
Bir kadının dudaklarının doğal güzelliğini bozmayacak onu pekiştirecek yöntemlerinden biri de Dermolip yöntemidir. Biz buna sezaryen izinden dudak kalınlaştırma ve dolgunlaştırma da diyoruz. Estetik cerrahide yılların birikimi ve tecrübesiyle bu yöntemi geliştirmemizin çıkış noktası, dudak dolgusu yaptırmak isteyen kadınların kalıcılık ve doğallık endişeleri oldu. En çok, “Dolgu ne zaman eriyecek? Tekrar ne zaman yaptırmam lazım? Dudaklarımda sertleşme olur mu? Şekil bozukluğu olur mu? Dudaklarım hissedecek mi? Sürekli dolgu yaptırmak pahalı bir işlem mi? Doğal görünecek mi?” soruları bu endişelerin kaynağını oluşturmaktadır.

Sıfır risk, ömür boyu doğal güzellik
En çok sorulan sorular ve yanıtlarıyla dudak estetiğindeki korkuları ortadan kaldıran Dermolip yöntemini şöyle anlatabiliriz.

Nedir bu Dermolip yöntemi?
Dermolip yöntemi, kişinin kendi vücut dokusu kullanılarak yapılan doğal dudak büyütme operasyonudur. Sezaryen izinin altında yer alan cildin ikinci katmanı olan dermis tabakası yağ dokusuyla bir miktar alınır. Dolgu malzemesi olarak dudak içine nakledilir. Bu yöntemi doğal, kalıcı ve risksiz yapan özellik, kişinin kendi dokusundan yararlanılıyor olmasıdır.

Dermolip yönteminin artıları nelerdir?
Doğal bir görünüm sağlar. Geçici değildir, kalıcıdır. Hissizlik yaratmaz. Alerjik reaksiyon söz konusu değildir. Alerjisi olan kişiler rahatlıkla yaptırabilir. Dudaklar dokuyu reddetmiyor. Dudaklarda sertleşme ve şekil bozuklukları olmaz. İşlem ikinci kez risksiz ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Estetiğe aday dudağın özellikleri
Sezaryen izi yoksa bu yöntem uygulanmıyor mu?

Elbette uygulanabiliyor. Sezaryen izinin kullanılmasının nedeni başka iz oluşturmamak içindir. Başka ameliyat izleri, yara izlerinden de doku alınarak doğal dudak büyütme ve dolgunlaştırma yapıyoruz.
ALINTIDIR ... :KK66:

Sagol canikomm....

Yanisezeryan izinden bahsediyor veya baska bir yara izi..??!! Yani dokuyu ilaki bir izden mi almalari lazim? Ölü bir doku mu olmasi gerek??Anliyamadim vallah ??:KK64:
Ya hic izim yoksa ne olacak?

Sagol canikomm....

Yanisezeryan izinden bahsediyor veya baska bir yara izi..??!! Yani dokuyu ilaki bir izden mi almalari lazim? Ölü bir doku mu olmasi gerek??Anliyamadim vallah ??:KK64:
Ya hic izim yoksa ne olacak?
İşte bizim karın kısmından kesi yapılacakya doktorum bunu değerlendirelim dedi :KK66: Karın germe ameliyatını daa konuşmadan önce bir yetinde kesi varmı diye sormuştu bu işlem için.. Karın germe işlemi ortaya çıkınca yapalım bunu kesinlikle diye önerdi.. Bizim için bulunmaz bir fırsat bence :KK66:

X