Aşk-ı Memnu Kanal D

Ya süpersiniz arkadaşlar diziyi izlerken aklım hep topicte oluyo..Suçlulr ve suçsuzlar olmasaydı biz neyi izleyip yorum yapacaktık...Ama bihterin çıkarken bunun adı aşk tı demesi süperdi...
Ama diziyi hazirana kadar uzatmak için birsürü olay bulmaları lazım...Bakalım neler olacak

ben orda kahkahayı patlatmışım

"bunun adı aşk......... tı hani" ,derkenki alaycı ifadesi süperdi bihterin
:roflol::roflol::roflol:

hahah behlül bihtere nihalden uzak dur diyor.bihter behlülün ona hediye ettiği kolyeyi nihale veriyor.bende bu kadar güzel durmamıştı sana daha çok yakıştı diyor..tabiii behlül köpürüp onun guruyla oynayamassın diye bağırıyor..son da ise bahçedeki çalışma odasında bihterle behlül kavga ederken adnan oraya dolu ilerliyor.bakalım neler olcak.

kızlar fragmanı verdiler tekararın ardından... of of off..
behlül gelince matmazel tel den sonra geleceğinizi düşünmemiştim diyor ve bunu nihal duyuyor yalıya geri dönüyor...
bihter abuk subuk davranıyor annesi uyarıyor asabiyetin çok dikkat çekiyor diye...
sonra behll bihterin üstüne geliyor nihali üzme sakın rahat bırak diye...
sonra bihter behlül ün ona hediye ettiği kolyeyi veriyor nihale bana iyi gelmedi sana uğur getirsin diyerek behlül bunu görüyor....nihalin gururyla oynama diyor
ardından bihterle behlül atölyede bağır çağır kavga ediyolar.. işte bihter ben seni tadım behlül kendini kurtarmak için nihallesin diyor...
o sırada firdoyla konuşan ednan bey ben atölyeye gideyim diye çıkıyor evden bihterle behlül bağrışırken o da atölyeye doğru yol alıyor

hahah behlül bihtere nihalden uzak dur diyor.bihter behlülün ona hediye ettiği kolyeyi nihale veriyor.bende bu kadar güzel durmamıştı sana daha çok yakıştı diyor..tabiii behlül köpürüp onun guruyla oynayamassın diye bağırıyor..son da ise bahçedeki çalışma odasında bihterle behlül kavga ederken adnan oraya dolu ilerliyor.bakalım neler olcak.

elin benden hızılıymış kızz

bihter full çemkirmeye devam ediyor yanikaydirigubbakcemile3

adnan onlara doğru anca yol alır zaten, dizide haftaya orda biter:hulya:

adnan ağır adam o gidene kadar bir sürü şey olur bihterle behlül sevişirler koklaşırlar kavaga edip ayrılırlar adnan bey gidene kadar adımlarını ağır ağır sağlam sağlam atıyor adnan bey ne yapsın kocaman boynuzlarla yürümek o kadarda kolay olmasa gerek

bihter full çemkirmeye devam ediyor yanikaydirigubbakcemile3

adnan onlara doğru anca yol alır zaten, dizide haftaya orda biter:hulya:

hemde ne çemkirme kuduruyor zilli..bence de haftaya tam orda biter..gerçi ben heyecanlanmadım görsede saf adnan bi b.k anlamaz..

eşimle şimdi orphanı izledik karakterin adı ester biliyosunuz, filmi izleyenler esterin aslında kim olduğunu bilir, eşime ester mi bihter mi diye espri yaptım, tabii ki ester dedi, neden dedim, ester direk öldürüyo, bihter çenesiyle oyar adımı öldürmez süründürür diyo:roflol:

Son düzenleme:
adnan ağır adam o gidene kadar bir sürü şey olur bihterle behlül sevişirler koklaşırlar kavaga edip ayrılırlar adnan bey gidene kadar adımlarını ağır ağır sağlam sağlam atıyor adnan bey ne yapsın kocaman boynuzlarla yürümek o kadarda kolay olmasa gerek

yazık ama ednana ya öyle deme. çok kalite, saygın bi adam. sadece en yakınlarından şüphelenmek aklına bile gelmiyor o kadar.

Evet orası süperdi :hulya:
Onun adı yatakta aşktı kaydirigubbakcemile3

yatak da aşktı belki ama aşktı
behlülün ağlayıp zırladığı peşinden salya sümük yalvardığı aşk
bi kaç bölüm geçsin behlülü görürüm saten gene
kahramanlık modundan çıkmış bihterin peşinde fino köpeee :dilcikar:

Bitter sürekli Behlüle kaçalım gidelim diyor, bir kere de Behlül şuna deseki, hangi parayla? Ne Bitter'de para var ne Behlül'de ikisi de Ednan'ın eline bakıyorlar. Hatta Ednan bir de Firdoya bakıyor.Bitter de ne düşünüyor kaçalım derken çok merak ediyorum, 2 gün sonra paraları biter, anyayı konyayı görürler.

Fino köpee ahahah güzeldi kaydirigubbakcemile3

Yaa kızlar Aşk-ı Memnu Show tv ye geçicek.Bugün öle bir haber okudumm yasakkelime

Bitter sürekli Behlüle kaçalım gidelim diyor, bir kere de Behlül şuna deseki, hangi parayla? Ne Bitter'de para var ne Behlül'de ikisi de Ednan'ın eline bakıyorlar. Hatta Ednan bir de Firdoya bakıyor.Bitter de ne düşünüyor kaçalım derken çok merak ediyorum, 2 gün sonra paraları biter, anyayı konyayı görürler.

Katılıyorum..Kaçalım dedikçe ben de hangi parayla derken buluyorum kendimi.kaydirigubbakcemile3.Dış sesim ya..kaydirigubbakcemile3

X