Aşk-ı Memnu Kanal D

:roflol:ednan gibi bir essegi nerden bulucaklar bu kirizde yakalasa bilem bu bizim ednan ikisini foto montaj der gecer mide genis :roflol::roflol:

Bitter sürekli Behlüle kaçalım gidelim diyor, bir kere de Behlül şuna deseki, hangi parayla? Ne Bitter'de para var ne Behlül'de ikisi de Ednan'ın eline bakıyorlar. Hatta Ednan bir de Firdoya bakıyor.Bitter de ne düşünüyor kaçalım derken çok merak ediyorum, 2 gün sonra paraları biter, anyayı konyayı görürler.

Katılıyorum..Kaçalım dedikçe ben de hangi parayla derken buluyorum kendimi.kaydirigubbakcemile3.Dış sesim ya..kaydirigubbakcemile3

ya heç aşktan anlamıyonuz, ne kötü fabrikatör hulusi kentmen kılıklısınız, 2 gönül bir olunca samanlık seyran olur bi kere, bihter bi kap tarhana pişirir dumanı üstünde, oturur mutlu mutlu yerler, "bunun adı aşk"yerimsenibenyerimseniben

ya heç aşktan anlamıyonuz, ne kötü fabrikatör hulusi kentmen kılıklısınız, 2 gönül bir olunca samanlık seyran olur bi kere, bihter bi kap tarhana pişirir dumanı üstünde, oturur mutlu mutlu yerler, "bunun adı aşk"yerimsenibenyerimseniben

Ben Hulusi Kentmen olup Behlüle bir çek yazıcam Bitteri bıraksın diyekaydirigubbakcemile3

Ben Hulusi Kentmen olup Behlüle bir çek yazıcam Bitteri bıraksın diyekaydirigubbakcemile3

aslaaaa, gururlu çocuktur mehlül, aşkından para için vazgeçmez,:1closedeyes:

pihter jaguarını bırakıp, dolmuşa biner artık
:roflol::roflol:

ya bak pihterle mehlülün tarhana yediğini düşününce benimde canım tarhana çekti, öğlen pişireyimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aslaaaa, gururlu çocuktur mehlül, aşkından para için vazgeçmez,:1closedeyes:

pihter jaguarını bırakıp, dolmuşa biner artık
:roflol::roflol:

ya bak pihterle mehlülün tarhana yediğini düşününce benimde canım tarhana çekti, öğlen pişireyimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ya ne gururlu çocuktur ya behlülü para için her şeyden vazgeçer o:1closedeyes:

hahah behlül bihtere nihalden uzak dur diyor.bihter behlülün ona hediye ettiği kolyeyi nihale veriyor.bende bu kadar güzel durmamıştı sana daha çok yakıştı diyor..tabiii behlül köpürüp onun guruyla oynayamassın diye bağırıyor..son da ise bahçedeki çalışma odasında bihterle behlül kavga ederken adnan oraya dolu ilerliyor.bakalım neler olcak.

tabiki gene ednan bişey anlamıycak mirmirmirmir ya bişey olur gitmez oraya ya da bizim bihter gene bişeyleri kılıfına uydurur...ee bu işlerde usta nede olsa kaydirigubbakcemile3
çemkirmede ve uydurmada bir numara:bbo:

bir fragmandır almış başını yürümüş izleyenler anlatıp duruyor bizde görsek fragmanı olmazmı :nazar:

X