Aşk-ı Memnu Kanal D

hee o bi arkadaş benimkaydirigubbakcemile3
dövseydin bari,kaydirigubbakcemile3
tabii ki erkeklerin acıdığı kadına aşık olma ihtimali var, kesin olcak diye bişey olmasada, gerçi ben acıdığınıda sanmıyorum nihalin neresi acınası bi ton neferi var arkadasında, behlülün himayesine ihtiyacı yok aslında, behlül bihterin hışmını bildiği için nihalinde o hışma uğramasını istemiyo, o yüzden korumak istiyo
zemuszemus
söyle bihterine habire adama çemkirip durmasın şekerim hangi adam dayanır öyle kadına ya, hakaret, aşağılama, fulltime laf sokma hırpalama, dayak:roflol::roflol:

yok arkadşım ne dövemesii şakkıdı
sölerim canım hatta selamınıdaa sölerriim yerimseniben
valla acımanın altında aşk olucaksaa olmasınn saten aşk felan olmicak
kıvılcım oluu anca onuda çabul söndürür bihter kaydirigubbakcemile3
aşğaılanıcak bi adam çünki cesaretsiz para kaygısı olan kendi başına bi hiç olan bi adam
bihterin kadın başına gösterdiği cesareti göstermedi işte böyle acınıcak bi aşka kalır
madem öyle çekemedide ne die bihterin ardından zırladı zrladıı:1closedeyes:
bidee sümük gibin yapıştı kadına :dilcikar:

yok arkadşım ne dövemesii şakkıdı
sölerim canım hatta selamınıdaa sölerriim yerimseniben
valla acımanın altında aşk olucaksaa olmasınn saten aşk felan olmicak
kıvılcım oluu anca onuda çabul söndürür bihter kaydirigubbakcemile3
aşğaılanıcak bi adam çünki cesaretsiz para kaygısı olan kendi başına bi hiç olan bi adam
bihterin kadın başına gösterdiği cesareti göstermedi işte böyle acınıcak bi aşka kalır
madem öyle çekemedide ne die bihterin ardından zırladı zrladıı:1closedeyes:
bidee sümük gibin yapıştı kadına :dilcikar:

ya canım sen diğer topikte pihter olsana, ama ben orda peykerim kardeş olcaz ona görekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bugün behlülün çarşafı ( o artık ednan olduğunu sölüo ama ben kabul etmiorum) ile beraberdim :1closedeyes: foto bilem çekindik, kendimi daha bi ünlü hissettim zemuszemus :roflol:

bugün behlülün çarşafı ( o artık ednan olduğunu sölüo ama ben kabul etmiorum) ile beraberdim :1closedeyes: foto bilem çekindik, kendimi daha bi ünlü hissettim zemuszemus :roflol:
Ama biraz farklı çıktım resimde, bıyıklarımı kestim de ondandır belki sırnaşık şey

oh sonunda izledim artık yorum yapabilirim:

Yeni şöfor atilla taşa benziyor

Bihter 1 sene önce evlenirken, annesi 25 yaşındasın neden o gibi bir cümle kurmuştu, bugün gördük ki Bihter 30 yaşında bir kadınmış.Senede 5 yaş artıyor galiba :) Trafik cezasında doğum tarihi yazıyordu da.kaydirigubbakcemile3

Biri Matmazele düzgün bir şey giydirsin Allah aşkına o vazodan almış durmuş gibi duran sahte çiçekler neydi?

Aramızda yalıda yaşayan varsa lütfen açıklasın sabahları kalkınca kalçanıza kadar çizme giyip mi geziyorsunuz?

Bu arada dikkatimi çekti Bihter en son akşam yemeği sahnesinde gene Behlülün hediyesini takıyordu.

Nihal'in gögüsler sabah sabah fırlayacak sandım, altta pijama olsa da üstü seksi.Göbeği de oldukça belliydi pijamadan. Bir de bunlar her akşam ayrı pijama mı giyiyorlar ya? Bihterin o kadar kıyafetine göre o dolap küçük kalıyor bence ayrı bir giyinme odaları olsun.

Arsen Lüpen'in Behlül'ün Nihal'e sarıldığı sahnede bakışı süperdi.

Chucky Hilmi ve İtalyan mafyası kılıklı adamları gecenin bir yarısında toplanmış Bitter'in Mehlül'ün yanında ne işi olduğunu düşünüyorlardı ya ona koptum.Sanki adamlar yeni bir ihale üzerinde çalışıyorlar
.kaydirigubbakcemile3

Bu arada ben halen Beşirden korkuyorum, Omen gibi gemide geziyordu.Bunu bu kadar gösterdiklerine göre dönüşü muhteşem olacak.Bak artık Elifle ilgilenilmiyor Parise gitti kaldı.
:hulya:

Bir de Firdomun yüzü çekimlerde ayrı bir parlıyor filtre kullanılıyor galiba onun çekimlerinde.

Bihter 1 sene önce evlenirken, annesi 25 yaşındasın neden o gibi bir cümle kurmuştu, bugün gördük ki Bihter 30 yaşında bir kadınmış.Senede 5 yaş artıyor galiba :) Trafik cezasında doğum tarihi yazıyordu da.kaydirigubbakcemile3

Biri Matmazele düzgün bir şey giydirsin Allah aşkına o vazodan almış durmuş gibi duran sahte çiçekler neydi?

Aramızda yalıda yaşayan varsa lütfen açıklasın sabahları kalkınca kalçanıza kadar çizme giyip mi geziyorsunuz?

Bu arada dikkatimi çekti Bihter en son akşam yemeği sahnesinde gene Behlülün hediyesini takıyordu.

Nihal'in gögüsler sabah sabah fırlayacak sandım, altta pijama olsa da üstü seksi.Göbeği de oldukça belliydi pijamadan. Bir de bunlar her akşam ayrı pijama mı giyiyorlar ya? Bihterin o kadar kıyafetine göre o dolap küçük kalıyor bence ayrı bir giyinme odaları olsun.

Chucky Hilmi ve İtalyan mafyası kılıklı adamları gecenin bir yarısında toplanmış Bitter'in Mehlül'ün yanında ne işi olduğunu düşünüyorlardı ya ona koptum.Sanki adamlar yeni bir ihale üzerinde çalışıyorlar
.kaydirigubbakcemile3

Bu arada ben halen Beşirden korkuyorum, Omen gibi gemide geziyordu.Bunu bu kadar gösterdiklerine göre dönüşü muhteşem olacak.Bak artık Elifle ilgilenilmiyor Parise gitti kaldı.

Bir de Firdomun yüzü çekimlerde ayrı bir parlıyor filtre kullanılıyor galiba onun çekimlerinde.

günaydın evvela.

nihalin üstündeki geceliğini ben çok beğendim.
yaşına uygundu bu sefer.
deniz hanım konusunda haklısın. takılarıda kıyafetleri kadar kötü.

.kaydirigubbakcemile3

çok dikkatlisin
nihalin mavi pijamasından göbeği bende farketim nette aradım ilk gün bulamadımresmini 4 aylık hamile gibiydi umudum behlülüle yaşayacağı aşktan kilo vermesi zira sağ kolu löplöp sol kolu löplöp olmuyorrrrr

günaydın evvela.

nihalin üstündeki geceliğini ben çok beğendim.
yaşına uygundu bu sefer.
deniz hanım konusunda haklısın. takılarıda kıyafetleri kadar kötü.

takılarını ben değişik buluyorum ama kıyafetlerine gitmiyor bence başka kıyafetlerde güzel olabilir

X