Aşk-ı Memnu Kanal D

matmazel gene kibarlık yapıp bihterle nihalin kavga ettiğini söylemez diyodum söyledi allahtan:hulya:
bi arkadaş nihale acıyo demiş, ama acımaylada aşk başlayabilir, erkekler güçlü görünen karakterin yanında zayıf görünen karakteri korumaya meyillidir zaten. Zayıf karakterde erkeğin himayesine girdiğine memnun olursa taktir ederse erkeği, erkek için en büyük mutluluktur," taktir" yani bihterin behlüle hiç yapmadığı bişey, habire adama aşağılama, hakaret, çemkirme, hangi erkek dayanır bunakaydirigubbakcemile3 zaten aynı şeyi adnanada yapıyor, ikisinden de olcak yakında, bence gayet güzel gidiyo dizi
bence behlül karakterini çok güzel yazmışlar, tam zayıf, zaafları olan, ne şiş yansın ne kebab modundaki erkek modeli

İlişki danışmanı gibi yazmışım be:roflol:
bu dizinin bu kadar tutmasının sebebi kesinlikle 2 kadın senarist, yani senaristler erkek olsa bu diziyi bu kadar güzel öremezlerdi bence:hulya:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

dizi istediğim kıvama girmeye başladı nihayet...bazı kişiler hak ettiği şeyleri bulur bu dizlerde gerçeği yansıtıyor...
burada kim suçluya gelinci behlül ve bihderde bu günahın suçunu taşıyor...
behlül zayıf bir karakter hayatta anne baba kardeş sevgisi görmeyip bazı şeylerle kendini avutmuş yıllardır bunlar tabiki amcasının maddi gücü ve kadınlar şimdiye kadar herşeyi bu çerçeveden görmüş biri
bihterde de tabiki aşk zannettiği güzel şeyler yaşadığı günah olduğunu bile bile tutkularının ağır bastığı biri oldu ama sevgiyi aşkı baskın karakter olan bihter yerine nihalde keşfetmeye başladı....
bihter de önce annesine inat adnanın hayatını mahvetti sonrada kendi hayatını...
çok hırslı bir kadın herşeyin fazlasını istiyor tabi yanıbaşında maddi olarak ve romantiklik olarak onu seven adnanı ve kadınlığını hissetmesini sağlayan genç ve yakışıklı olan behlülü aynı anda istiyor...
onun şu an ki üzüntüsü de bu düzenin bozulması behlülü sevdiği felan yok o kimseyi sevemez sadece elde eder böyle bir kadın...şu anda da hak ettiklerini yaşıyor...

Bu hafta misfir vardı..yarım yamalak izledim..
dikkatimi çeken,hani şu yeni şoför; bihter taş evde behlülü basınca ordan dönerken bindiği taksinin şöförü deilmi ?
dediğm gibi yarım yamalak izledim kaçırdığım yerler çok..bide sanırım hilmi önal takipte..çözdümü acaba sonunda bihter behlül ilişkisini ?
behlül nihale sarıldığındamı bitti bu hafta ?

nihal acınacak halde behlülü zorla kabul ettirdi akannehirakannehir
birkaç bölüm nihale arasındaki yakınlaşmayı izleriz
nihal o meşhur partiye koluna behlülü fino gibi takıp getirir,dedikoducu ev işi yapmayan hizmetçiler dedikodu yapar,eylıner matmazel ve ekürisi ahsen kokoş firdo bu olayı çekiştirir bu acıyı basından takip eden baykuş beşir verem olur,uzatmalar böyle olucak
ama benim merak ettiğim asıl konu behlül ve nihal nasıl bir ikili olur o değil o meşhur sahneleri izlermiyizz :1ninca::1ninca:
ten uyumuda yok

Ben bihteri savunmuyorum canım...

Ben sadece burda tek taraflı bihtere yüklenilmesine şaşıyorum..Behlüle laf diyen pek yok..Erkek ya elinin kiri ya..

bencede behlül gerçekten yapılmaması gerekenleri yapıyor. doğru bihterde suçlu ama enazından sevdiğine inanıyorum behlülü. zaten behlülle beraber olmaya başladığından beri ednan dan ayrılmayı boşanmayı da düşündüğünü , herşeyi anlatacağını söylüyordu. zaten bir insanın bunları yapabilmesi için gerçekten aşık olması lazım. zaten bihterde daha genç. tabi bu kocasını aldatması gerektiğini göstermiyor. orada da son derece hatalı.:eek:lmaz:

evet anında enseledi jandarma, gerçektede böylemi oluyo be, bi ihbarla hemen enselemekaydirigubbakcemile3
arabasını çektiler, güzelim jaguar:hulya:

yok sanmam önce radara yakalandı aşırı hız yaptığı için araçla sonra plakasından anlamışlardır ihbarı

çünkü şoför hangi yöne gittiğini bilmiyordu ihbar ederken

Kızlarr...gamyoncuiremsuŞöferi beğendiniz mi?Hilminin Truva atı..
Galiba Hilmi çıkarıcak ortaya Behlülle bihterin ilişkisini..

Bu bölümü beğendim..Behlülü biraz daha vicdanlı gösterdiler..
Ama bu onu masum kılmıyor tabiki..
Nihal en sonunda muradına erdi.delikafaduldenMatmazel sayesinde..
Artık behlülün nihale yakınlaştığı sahneler bol olacak gibi görünüyor..

Ayyy.Katyanın şöferle lavaboda karşılaştığında, eliyle göğsünü kapatmasına bittim..kafamçokkarıştı
E şaşkoloz Katya, o kılıkla, birileriyle karşılaşma olasılığı yüksek değil mi?
Evden birisi görse ,demek ki sakınca yok..o bizden diyecek besbelli..

yok sanmam önce radara yakalandı aşırı hız yaptığı için araçla sonra plakasından anlamışlardır ihbarı

çünkü şoför hangi yöne gittiğini bilmiyordu ihbar ederken

nesrin diğer topiğ niye öksüz bıraktınız. ben çıkıyorum siz geliyorsunuz? :roflol:

behlül nihali nasıl koruyacak bakalım. yakın koruması yatakta bitmez umarım.
matmazel denize bravo güzel konuştu behlül ile.
salak behlül ha bire başına kalkan çemkiren bihteri bırak sana gerçekten aşık olup seven nihala bak. :mymeka:

Kızlarr...gamyoncuiremsuŞöferi beğendiniz mi?Hilminin Truva atı..
Galiba Hilmi çıkarıcak ortaya Behlülle bihterin ilişkisini..

Bu bölümü beğendim..Behlülü biraz daha vicdanlı gösterdiler..
Ama bu onu masum kılmıyor tabiki..
Nihal en sonunda muradına erdi.delikafaduldenMatmazel sayesinde..
Artık behlülün nihale yakınlaştığı sahneler bol olacak gibi görünüyor..

Ayyy.Katyanın şöferle lavaboda karşılaştığında, eliyle göğsünü kapatmasına bittim..kafamçokkarıştı
E şaşkoloz Katya, o kılıkla, birileriyle karşılaşma olasılığı yüksek değil mi?
Evden birisi görse ,demek ki sakınca yok..o bizden diyecek besbelli..

ben geçen hafta görür görmez atlamıştım yeni şefer erik gibi maşallah kütür kütür diye :roflol:

ama bu hafta ne biliim daha yakından .çekim yaptıkları için mi yoksam fitne fesat bir oğlan olduğu için mi gözüme farklı göründü sanki biraz yaşlı gibi geldi geçen hafta daha genç duruyodu

nesrin diğer topiğ niye öksüz bıraktınız. ben çıkıyorum siz geliyorsunuz? :roflol:

behlül nihali nasıl koruyacak bakalım. yakın koruması yatakta bitmez umarım.
matmazel denize bravo güzel konuştu behlül ile.
salak behlül ha bire başına kalkan çemkiren bihteri bırak sana gerçekten aşık olup seven nihala bak. :mymeka:

seni almanyada biliyodum :KK70:

bugün uğrayamadım o topiğe hiç :S

:roflol::roflol:

bizim kızlar o taksiciden bişey çıkcak dediler ama çıkmadı :hulya:

bende dün nieyse o taksici sandım yeni şöförü..öyle kalmış aklımda demekki..
ki bende ondan bişe çıkıcak die bekleyenlerdim laelaelaelaelae
ki çıkmıcaksa nie öle bi ayrıntı oldu orda anlamadık CADIARZU

bende dün nieyse o taksici sandım yeni şöförü..öyle kalmış aklımda demekki..
ki bende ondan bişe çıkıcak die bekleyenlerdim laelaelaelaelae
ki çıkmıcaksa nie öle bi ayrıntı oldu orda anlamadık CADIARZU

ters köşe işte ya hep yanı şeyi yapıyolar:hulya:

gene burada bizim kızlar, kıyamet gibi adnanla bihterin birinci evlilik yıldönümü partisinde kesin bişeyler olcak dediler, yine hiçbişey olmadı
kaydirigubbakcemile3

bu bizim kızlar bi halttan anlamıyo ya:umursamaz::umursamaz:

ters köşe işte ya hep yanı şeyi yapıyolar:hulya:

gene burada bizim kızlar, kıyamet gibi adnanla bihterin birinci evlilik yıldönümü partisinde kesin bişeyler olcak dediler, yine hiçbişey olmadı
kaydirigubbakcemile3

bu bizim kızlar bi halttan anlamıyo ya:umursamaz::umursamaz:

Sen sanki çok anlıyon:dilcikar:

chess canım benim bihteri savunduğumuz yok burda.
al birini vur ötekine babında.
bihter en azından bu pisliğe sahip çıktı. gidelim dedi kocasına anlatacak kadar kararlıydı bu ilişkide. belkide sevdi behlül ü o söyledi laf dedi ya ben sesnin behlül olduğunu unuttum dedi.
ama behlül tam bir serseri. korkak istiyoki oldu bitti sen sus ben susayım işimize bakalım yaşanmamış sayalım.
ha pişmanmı eşekler gibi ama geçmiş ola.

işte ben bu yazının altına imzamı atarıımm :lepi:
vee şunlarıda eklemek istiyorum
bir arkadaş demişki erkekler acıdığı kadınlara sahip çıkarlar aşkı olurlar vs..
hiiç sanmıyorum bihter o kapıdan çıkarken behlül bitmişti
sade ve sadece amcanın parasını pardon GÜVENİNİCADIARZU
yitirmemek için nihale koştu ee tabi nihalinde payı var ayılmalar bayılmalar
saf masum durumları...
burda sakız gibi yapışan bihter dğil behlüldü sürekli bunun adı aşk aşk
deyip durdu peşinden ayrılmadı
ee madem öle biherde gel sevgimize sahip çıkalım dedi kocasına anltamaya karar verdi
ama tırsak ve korkak behlül onada gelemedi
evet bunrdan sonraki bölümlerde nihal ve behlül arasında yakınlaşmaları göstericekler
ama filmn ana teması yasak aşk olduu için
behlül bihterden asla vazgeçmeyeceeekk :nazar:

işte ben bu yazının altına imzamı atarıımm :lepi:
vee şunlarıda eklemek istiyorum
bir arkadaş demişki erkekler acıdığı kadınlara sahip çıkarlar aşkı olurlar vs..
hiiç sanmıyorum bihter o kapıdan çıkarken behlül bitmişti
sade ve sadece amcanın parasını pardon GÜVENİNİCADIARZU
yitirmemek için nihale koştu ee tabi nihalinde payı var ayılmalar bayılmalar
saf masum durumları...
burda sakız gibi yapışan bihter dğil behlüldü sürekli bunun adı aşk aşk
deyip durdu peşinden ayrılmadı
ee madem öle biherde gel sevgimize sahip çıkalım dedi kocasına anltamaya karar verdi
ama tırsak ve korkak behlül onada gelemedi
evet bunrdan sonraki bölümlerde nihal ve behlül arasında yakınlaşmaları göstericekler
ama filmn ana teması yasak aşk olduu için
behlül bihterden asla vazgeçmeyeceeekk :nazar:

hee o bi arkadaş benimkaydirigubbakcemile3
dövseydin bari,kaydirigubbakcemile3
tabii ki erkeklerin acıdığı kadına aşık olma ihtimali var, kesin olcak diye bişey olmasada, gerçi ben acıdığınıda sanmıyorum nihalin neresi acınası bi ton neferi var arkadasında, behlülün himayesine ihtiyacı yok aslında, behlül bihterin hışmını bildiği için nihalinde o hışma uğramasını istemiyo, o yüzden korumak istiyo
zemuszemus
söyle bihterine habire adama çemkirip durmasın şekerim hangi adam dayanır öyle kadına ya, hakaret, aşağılama, fulltime laf sokma hırpalama, dayak:roflol::roflol:

X