Aşk-ı Memnu Kanal D

Ben buraya laf yetiştirmekten şöföre fazla bakmamışım yüzünü bi türlü hatırlayamadımkaydirigubbakcemile3

Nasıl bi şeydi yahu:uhm:

toparlak, parlak, pis pis bakan bi adamdı işte, oda nihale yada bihtere yazarsa şaşmakaydirigubbakcemile3

bu arada beşir döncek kesin bu şöfer nolcek o zaman:hulya:

Beşir'e sağlı sollu girişesim geliyor izlerken, ne mıymıntı adam ya.aman dönmesin, gemiyle ukraynaya gitsin birini bulsun dicem ama umudum yok ondan da.şair ruhlu gemicilerle bir oraya bir buraya gezer, sıkıntıdan alkolik olur:) veya öyle bir şey olurki mehlül ve nihal evlenirken düğüne gelir o muhteşem bakışlarını atar.Bunu gören Bihter de beşirle iş birliği yapar.Seraya gidip beraber dağıtırlar ednan'ın saksılarını.I-phone parçalarlar :)) kaydirigubbakcemile3

Fakat,Katya çocukla pek bi ilgilendi..
Galiba şöfer bilgileri Katya nın ağzından alacak ona yakınlaşarak..

Bianka lafı ağzımdan almışsın, o sahneyi izlerken ona mıymıntı şey noolcak demiştim,onu rolden çıkarsınlar demiştim kııı..opuyorumnanaktan

valla ya uyuz resmen, bu bölümde de olayı anlatmak için mektup yazcaktı, gene kağıdı buruşturdu attı ya, videoyu siler, kağıdı buruştur atar, konuşamaz düğümlenir, basiretsiz s.lak, :mymeka::mymeka::mymeka:
nihattan kopardığı cd yi naptı acaba , bi yerlere koyduysa çıkmasın ortaya
:hulya:

asıl senin haydin katarak kızım, köyü arkada nereye bakıyo bu kız, şöferee mi yoksa
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Arkadaki peterlerin köyü bikerem.:jeyyar:.Onlar ayrı ayrı köylerde ikamet ediyolar..
Benim, biricik Haydimin köyü, öbür tarafta..lülülülülülü

Kızlar.. yahuşuklu şöferi merak edenler..
Dizi izle de..7.kısım 10dk.56 sn de yahuşukluyu izleyebilirler..
Uçak rotası gibi, bilgi verdim size..
:hulya:

Bianka lafı ağzımdan almışsın, o sahneyi izlerken ona mıymıntı şey noolcak demiştim,onu rolden çıkarsınlar demiştim kııı..opuyorumnanaktan

Bu salak cdyi saklıyordur bence ama artık ondan umudu kestim.Zaten harbiden çok pis gitti durduk yere tamam bi daha yapmam dedi gitti, harbiden sinir oldum beşire orada.hayır gemidekilerle bir iletişim kur değil mi? sorunlu ya.adamlar buna ilgi gösteriyorlar hep aynı bakış suratında.hayır, nihali seviyor behlüle gıcık evlenmelerini kaldıramaz ondan gitti dicem ama ednan'a bir veda bile etmeden ne olduğunu anlatmadan gidiyorsun, sonra da sana bunun yapılmasına izin vermem ednan diyorsunn.çelişkiden ibaret adam.

öksürmeye başladı zaten, hasta olup geri döncek, nihal üzülmesin diye söylemiyo güya behlülün ne m.l olduğunu, eski türk filmlerinden çıkma saf aşık :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…